FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

sukubka
11. dub 2009

mám radost napřed sem si říkala kolik chci mít mrazáčku a ted sem ráda aspon za to že jde něco do bříška,možná miještě ty 2pak zamrazí pokud do zítřka přežijí 😉

lenkacar
11. dub 2009

když přežili doted tak jo a řekli ti v jaké fázy vývoje jsou?

sukubka
11. dub 2009

zítra by měli být prý aso morulky 😉 Leni jak dlouho ležíš když si zavádíš utroš?ráno a večer to půjde ale odpoledne si ho zavádět a třeba hodinu ležit to je na nic že

lenkacar
11. dub 2009

co? já vůbec neležim

sukubka
11. dub 2009

ty si ho zavedeš a hned chodíš?nebo ho polykáš?mě říkali 30min ležet

lenkacar
11. dub 2009

ale bez slipovky to nejde ..taky už ode dneška zavádíš? já začla v pátek a v neděli bylo ET

sukubka
11. dub 2009

já až ode dneška to je lepší když ho zavádíš dýl,já ted odpoledne taky nebudu ležet,chci jít pak ven vemu intimku a jdu 😉

lenkacar
11. dub 2009

já zavádim v 8ráno ve 12 a ve 20h. a stejně neležim

lenkacar
11. dub 2009

a ani mi to nikdo neřekl ,že bych měla ležet

sukubka
11. dub 2009

mě to řekli ve čtvrtek že mám 30min ležet že vytíká,ale myslím že nevadí když se neleží,ale večer si ho zavedu těsně před spaním a pak usnu,ale nevím co zítra ráno?mám si ho zavýst a pak jín na Et nebo nezavadě?

lenkacar
11. dub 2009

sukub a už se těšíš na zítra? hlavně moc nepij jo,já opila moc a bylo to dost nepříjemný ,jinak by to bylo v poho..

sukubka
11. dub 2009

jako to zavádění bylo nepříjemný nebo se ti pak chtěla na Wc já se těším moc ale zároven se bojím 😒 😉

lenkacar
11. dub 2009

já měla moc oplnej močák a tak jak oni tlačí na to břicho jsem se málem po.. a pak jak musíš ležet jsem to nemohla už vydržet a půl hodině jasem musela ...a pak mě bylo dobře

lenkacar
11. dub 2009

ono máš mít trochu v močáku ,ale ne jak mě řekal ta nána embriolog..že mám vypít třičtvrtě litr a jet a já jedu hodinu tam ještě hodinu než se něco dělo ,chodila jsem učurávat a bylo to hrozný ,holky co to už znaj se mě smály že se v poho napijou až v caru před tak půl hodky a byly v poho ..

imiska24
11. dub 2009

Ahoj všem,
teda tady se to hemží samejma skvělejma zprávama....... 🙂

Leni kolik máš bojovníčků?
Sukub:veliká gratulace k embrýskům
Jinak Utroš jsem zaaváděla i ráno těsně před Et.Oni na sále ty zbytky Utroše odstraněj.............. 🙂

lenkacar
11. dub 2009

mě řekli že před ET mám vstát hodně brzy a zavést aby se rozpustil a je to v poho ..imis tak já mám 2 v bříšku a kdoví jestli jestli tam ještě hospodaří..jsem 7den ET

imiska24
11. dub 2009

leni,to víš že hospodařej.A máte nějaký mrazáčky?
Já čekám na mrchu,a pak bych měla jít na KEt.
Teď to určitě vyjde a všechny budeme mít ty vysněný// Při tomhle počasí.......to sluničko je úžasný,úplnej balzám na duši po tý zimě.

lenkacar
11. dub 2009

máme 8 mrazáčků ,no doufám ,ale chtěla jsem testovat tak 10den a ted mám strach ..

imiska24
11. dub 2009

ty brďo 8 mrazáčků?K tomu já se nikdy nedopracuju.

lenkacar
11. dub 2009

mě to taky překvapilo po těch hrůzách a komplikacích,ale zadařilo se

ametob
11. dub 2009

Sukub: gratuluju🙂 🙂 🙂

monali
11. dub 2009

ahoj holky, tak se hlásím
dnešní OPU proběhla v poho, dělal to Dostál a vysáli mi jich - 18 😨 vůbec netuším ,kde se to ve mě vzalo,
když ještě ve středu napočítali akorát 8. Je jasné ,že tím pádem nebudou všechny dozrálé, i ebryoložka to
říkala, tak jsem zvědavá. Pro jistotu jsme je nechali všechny napíchat ICSI, tak uvidím kolik jich nakonec bude.
Břicho mě ještě teď dost bolí, tak snad to už zítra bude lepší. Volat si mám v pondělí a ET bude nejspíše
v úterý.
Sukub, na zítra držím palce. Je to super povezeš si domů v bříšku 2 malé Sukubčátka 😉

lenkacar
11. dub 2009

moni cože 18???????????????????????no tomu říkám bomba!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkacar
11. dub 2009

ty jsi velikonoční slépka tedy,klobouk dolu

lenkacar
11. dub 2009

to je dobře že jste dali icsi,je to přeci jen jistota a na tu se u nás hraje ,ten kdo to zkouší normál a má to zadara tak to neřeší že? to řekla kolegyně těhu tomu svýmu ,před náma ,,podívej táto ,co jsem ti ušetřila peněz ,koza pitomá ,kdyby měla páru o tom co mele ...co je to za nervy a vůbec ..

monali
11. dub 2009

Jo někteří si holt nevidí do huby
Navíc já mám problém, že se mi vajíčka špatně oplodňují - mám nanich nějak hrubou slupku 😠 , takže jedině
ICSI je pro nás možnost, aby bylo i z čeho vybrat. No a je fakt, že se teď cítím, jako bych každé to vajce
osobně snesla 😀 nejlíp se mi chodí v předklonu 😉

lenkacar
11. dub 2009

jo to si ještě dobře pamatuju jak ten předklon tak jak jsem si to břicho na ten záchod nosila v náručí 😀 ,moni ted už to bude jen lepší---za pár dní určo ..

monali
11. dub 2009

v to doufám 😉
Taková perlička - když jsem čekala na pokoji tak na vedlejším nějaká holka čekala na ET. a bavila se s doktorem
a on se ptá a kolik jsme odebrali těch oocytů a ona- říka 63!! jsem málem spadla z postele 😕 Je fakt , že
měla hyperstimulák, i když to musel být teda maxi hyperstimulák, to bych nechtěla ani zadarmo

lenkacar
11. dub 2009

ty vole to snad ani neni možný že to přežila ,,teda pardon ,no to je přece o život už ,já měla půlku a málem jsem zdechla bolestí břicha ..fuj hnus

sukubka
12. dub 2009

ahoj holky tak sem doma,ET vyl v 9h V 11H mám v bříšku 2 bojovníky měli 8buněk a druhé 7buněk!mražáčky nemáme tak snad nebudou potřeba.Cestou nazpoět sme se stavili k mé mace na pokec ale jen na chvilku ted už polehávám a manža smaží řízky 😀 mám hlad jako vlk!!!!jdu vás dočíst!

teda maonali ty jsi nosnička,určitě budeš mít mražáčky!dky si máš volat?zítra?držím pěstičky!!!!a s těma sukubčátkama je to roztomilé 😀