FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

sukubka
19. dub 2009

to není ono!!!!!! 😉

lenkacar
19. dub 2009

ježiš ty jsi náročná !

lenkacar
19. dub 2009

sukub tak slib že budeš testit aspon ob den ..

smilers
19. dub 2009

teda tady to jede ostosest😀😀 nestacim zirat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sukubka
19. dub 2009

leni ok tak testnu v úterý to je 9den ok?slibuju! 😉

sukubka
19. dub 2009

Lena je dračice 😀

sukubka
19. dub 2009

smil holky spí?

smilers
19. dub 2009

sukub klepu,klepu, spi😀😀

sukubka
19. dub 2009

holky tu asi taky spí 😀

smilers
19. dub 2009

se nediv, sbiraji sily na dalsi pracovni tejden😀

ametob
20. dub 2009

Dobré ráno holky, tak jsem se dneska ještě posmála, jak jsem si vás dočítala 😀

lenkacar
20. dub 2009

ahoj holky hezký den přeju ..čekám až bude 8hod. a objednám se k obvodní mudře ,furt mi neni dobře a to přece nepotřebuju když se chystam na kontrolu do caru a tam musim být fit na KET

lenkacar
20. dub 2009

jo a holky nehrajte si na upejpavky z kláštera jo? 😀 😝

ametob
20. dub 2009

Lenkacar: něco na tebe leze nebo jak ti není dobře? No, myslím, že žádný klášteračky tady nejsme, teda aspoň já ne 😀 😝

lenkacar
20. dub 2009

nastydla jsem na tý chatě ,nejsou tam kamna..a vzduch byla studenej v noci ..tipuju to na zánět nosohlatanu ..no nevim

lenkacar
20. dub 2009

to je dobře ,že nejste svíčkové báby

ametob
20. dub 2009

Jéé, no tak to je blbý, musíš se z toho rychle vykopat, tak snad ti doktorka pomůže 😉

sukubka
20. dub 2009

leni tohle jsem měla zrovna po Et ucpanej nos a nebylo mi fit,ale musiš to rychle vyležet at jsi fit! 😉

lenkacar
20. dub 2009

tak jsem z5 od mudry ,měla tam záskok ,musí to bejt krutý léčit někoho o kom nic nevíš bylo mě jí líto ,tak jsem si určila diagnozu a ona mi napsala bioparox do krku a nosu a šla jsem dom ..

sukubka
20. dub 2009

teda to je fofr!!!!To já musím k mudr dojíždět tak to mám horší!
dnes sem zase neodolala a testla a kulový,tak nějak tomu už přestávám věřit,věčina holek má 8den aspon ducha já prd.náš to

lenkacar
20. dub 2009

sukub někdo má až 12den ,hele dokud nemáš krámky tak dobrý..

sukubka
20. dub 2009

to je ale málo přídů jo tajně pořád doufám ale nevím no.Břuch mě zatín na mrchu nebolí tak uvidíme!jdu nakoupit pak juknu

lenkacar
20. dub 2009

fakt klid zatim ..nemáš se čeho bát

ametob
20. dub 2009

Lenkacar: asi měla doktorka taky nějakej bacil 🙂 Hlavně, že ti zástup něco napsal... 🙂
Sukubka: Neházej flintu do žita, jak píše Lenka, krámy nedošly, tak není nic jistý, zatím jsi pořád víc těhu než netěhu 😉

monali
20. dub 2009

teda holky včera takové super téma a já to prošvihla 😀
sukub, holky mají pravdu zatím neplaš, zkus si dát od testování pár dnů pauzu, ještě je brzy.
Leni, tak ať si brzy fit, to muselo být super radit doktorovi s diagnozou 😀

s9480
20. dub 2009

Sukub nejanči a vyčkej je fakt ještě brzy
Tedy vy jste se včera rozjeli a téma jůůů, myslím že to začlo mou delírkou a skončilo to u vibrošů - to nemá chybu 😀
já teda žádnej nemám ale někdy by se náhodou šikl když jsem dlouho bez manži nebo máme zakázanej sex 😎
Lencar dej se rychle do upy ať je KET co nejdřív 😉
Se mi vůbec nechce být v práci když je tak krásně a navíc doma mě čeká gruntování, jsem se na to o víkendu vyprdla tak to mám za to, ach jo

lenkacar
20. dub 2009

ahojky holky tak jsem se dala do čtení o mimozemštanech a asi mě klepne ..

lenkacar
20. dub 2009

lepší je se bavit o baterkách do vibrošů

lenkacar
20. dub 2009

jo poctivě si budu každých 6hodin foukat nos i mandle ..už dnes je mi líp jak včera tak to bude dobrý ..

lenkacar
20. dub 2009

už se zase těšim jak se mi budou hrabat v čípku ééééééé 🙄 🙄 🙄