FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ametob
29. dub 2009

Jo jo, je lepší 100x zařvat a nic a pak to jednou může pomoct 🙂

lenkacar
29. dub 2009

kde jsou ty holky dneska co?tak ty to máš za měsíc co?

mufy
29. dub 2009

Leni a kolik ti jich zbylo k zamražení? Byly už zamražené v nějakém stádiu?

No taky bych už nechtěla tolik vajíček, ono se říká,že když je jich víc, tak zase trpí na kvalitě. Mě na KET nevydrželo ani jedno. A to jsem sváděla boj než vůbec došlo na KET asi půl roku.A pak nic a zase všechno nanovo.Ach jo.Nejlepší počet na ET je kolem 10 vajuch.

ametob
29. dub 2009

Lenkacar, holky jsou někde schovaný, kromě mufy 😒 Jo jo, mám to za měsíc.... Už aby to bylo, ale teď už mi to uteče, čas nějak rychle letí a já nestíhám...... 😀 Ale na konci května jedeme zavzpomínat na svatbu do Beskyd, trošku si to zopakovat, i se známýma a tak, a jak se vrátíme, tak letím do CARU 😉

ametob
29. dub 2009

Právě vymýšlím nějaký překvápko pro manžu, budeme mít první výročí a ještě k tomu má narozky.... Nějak na to moc nejsme, ale tak mě napadlo, že bych ho překvapit mohla 🙂

lenkacar
29. dub 2009

mufy říkala že jsou všechny blastocysty já se popravdě další stimulky bojim páč mě docela slušně bolelo břicho už při píchání pak po OPU a až asi do 7dne po ET

lenkacar
29. dub 2009

zamrazili jich 8 mufy..

lenkacar
29. dub 2009

my máme 1výročí v srpnu 😉

ametob
29. dub 2009

Lenkacar🙂
Já se těším, až budu všemu co píšete taky pořádně rozumět 😉 Až budu mít taky něco za sebou 🙂

lenkacar
29. dub 2009

a čemu nerozumíš?

mufy
29. dub 2009

Leni a to ti těch osm zamrazili ty blastocysty? Nebo byly v prvním stádiu?

My máme 4.výročí a taky přemýšlím o nějakém překvapení.Sice to máme až v září a to jdu na IVF, škoda,že to nebude dřív, kdyby se to náhodou podařilo..... 😵

lenkacar
29. dub 2009

říkala embrioložka při ET že jo ,oni žádnej papír nedávaj v jakém stadiu je to zamražený

ametob
29. dub 2009

Lenkacar: nemyslím vyloženě nerozumím, trošku představu mám, ale prostě když jsem ještě nikde nebyla, tak jsou všechno takový jen domněnky 🙂 Ale co jsem se k vám přidala, tak aspoň tu malou představu mám, co mě čeká🙂
Mufy: to jo, to by byl pěkný dáreček, ale ono to bude i tak pěkný dáreček pro oba, ikdyž to bude trošku později 😉

lenkacar
29. dub 2009

vid mufy mašle na břicho ..ametob hele modli se abys toho nemusela moc projít

lenkacar
29. dub 2009

ale jedno ti povim ,já jsem strašná bebinka a jde to v poho vše vydržet ,,jen je to otravné to čekání furt na něco ..

ametob
29. dub 2009

Jo jo, to já se modlím, za pár dní čekám mrchu.... Jednu chvíli doufám, za chvilku si zase říkám, proč to řeším, že je to nemožný.... Ale už jsem se vykašlala na měření BZ a tak tento měsíc.....

lenkacar
29. dub 2009

třeba vám bude stačit IUI

ametob
29. dub 2009

Myslím že určitě ne, na to musí být pohyblivé spermošky, ne? A to je náš problém......

lenkacar
29. dub 2009

jojo pohyblivé být mršky musí ☹

lenkacar
29. dub 2009

ale třeba to zkusíte když je šoupnou až na místo ,takzvaně vajíčku pod nos,tak by sebou mohli drobet mrsknout ne? 😉

lenkacar
29. dub 2009

tak jsem udělala poháry mnamy mnamy ..do večera budou fuč ,manža je sladkožrout ,taky je to na něm vidět

ametob
29. dub 2009

No, uvidíme, co nám řeknou 😉 Ony jsou stejně potvůrky, kamoš je měl ještě línější než my a nakonec se jedna rozhodla, pohla bičíkem a byla tam přirozeně 😀 😀 😀 A mimčo už má rok 🙂

ametob
29. dub 2009

Jaký poháry jsi dělala, mňam mňam.....

lenkacar
29. dub 2009

našlehala jsem šlehačku s tvarohem a cukrem a kakao a na dno piškoty a jahody

lenkacar
29. dub 2009

to je jasný je jim třeba domluvit,víš kolik holek bylo na 1 konzultaci a pak se spermoni lekli a bylo to ..a přirozeně

ametob
29. dub 2009

Jé, dobrotka.... 🙂 Tak přeju dobrý pochutnání... Já se loučím, možná večer mrknu, pěkný odpoledne všem 🙂

lenkacar
29. dub 2009

tak ahoj hezký den 😉

s9480
29. dub 2009

Teda vy jste spisovatelky jako blázen, že se ještě vracít k rozchodům, Ilči to určitě schvaluju teda jako myslím že s ní souhlasím
Si tak říkám že 30 na krku a nějak pořád na ten život nejsem připravená, ve vztahu jsem 9 let - tenhle 9 teda stál za to ale snad je nejhorší za náma jinak byla pořád pohodička srandičky ale jak ten čas letí tak člověk začíná panikařit, je to s těma dětma na hov... buď je hrozně chceš a nemáš a nebo jich máš plný zuby 😖
Hele k těm řidičákům . já si ho udělala taky hne d v18, první samostatná vyjížďka a než jsem dojela pro babičku tak jsem stihla při otáčení na parkovišti napálit do auta - naštěstí naše stará škoda 100 jen pomačkaný plech a to druhé byl taky vrak ale ten skoro nic tak jsem statečně ujela 😉 no a bylo po ježdění, teď tak poslední 3 roky jezdím celekm dost a hodně sama takže jsem se do toho dostala ale je fakt že chce to jezdit a jezdit jinak je to v čudu teď jsme koupili nové auto tak snad mi to půjde i v něm
Lencar nanučků je dost tak já myslím že to bude OK
Zítra jdu do FN jen na kontrolní stěr, jestli zabrali ty antibiotika na zánět - prej mám jen zaklepat že mě hned vezmou tak jsem zvědavá, snad tam neprosedím celej den, protože pak jsem si vzala dovču tak bych ji tam nerada celou strávila, pak se chci jít podívat do města po plavkách, za 3 týdny letíme na tu dovču a já se nemám v čem ráchat ☹ , hele teď ta prasečárna chřipčí to je mazec co?a pak jeď někam na dovču

ametob
29. dub 2009

Ahoj S9480, no ty jsi se taky rozepsala 😉 Kam valíte na dovču?

lenkacar
29. dub 2009

no to je fakt zlatě dřepět doma na zadku