FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
3. kvě 2009

jako každej terier to bude živý..mám doma zorka a to je taky magor

lenkacar
3. kvě 2009

ježíši nemám zorka ,ale yorka

aannggiie
3. kvě 2009

no jasně.klasickej drahej vořech

lenkacar
3. kvě 2009

jojo přešlechtěnej rozzuřenej vysavač

aannggiie
3. kvě 2009

joo taky si to moc hezky napsala 😅

lenkacar
3. kvě 2009

jojo nějak mě nenapadlo ,že na tý klávesnici je i Z ,Y na stejný m tlačítku ,no dyt já to moc neumim ,že..

lenkacar
3. kvě 2009

tak mizim kočky moje..dobrou noc..jani by tě to popsala úplně přesně ona je dobrá spisovatelka ..

ametob
3. kvě 2009

Holky, tak jestli se k vám můžu už taky počítat, tak se hodím do tabulky 😉

ametob
3. kvě 2009

sara.max - věk 34, stimulace na 1. IVF zahájena 28.1. , FN Olomouc, dr. Dostál
špatný spermiogram, syn 15, dcera 12 a jdem do třetího mimíska

klymene: 32, přestup z fertimedu do FN Olomouc, mám za sebou několik IUI a 2.IVF, čekám na výsledky krve a sper., kontrola 16.2. dr.Dostál, 3.IVF březen-duben 09

s9480 - 29 let, leden přestup do FN z Fertimedu, zatím čekáme na výsledky, doposud vše OK,5xIUI, 1xIVF-neg.-Fertimed, 1 přiroze.těhu v 6tt spontální potrat , výsedky z FN vše ok, jen zánět přeléčen ANTB, 12.5. výsledky kotrolního stěru, jinam domácí snažení

monali - 32let ,přestup z OV do OL,6.2.kontrola dr.Dostál FN OL pak se uvidí, předtím IUI,1.IVF (4tt zamlklo).2. IVF duben 2008, tt pozitivní

lajcikova-29let,přestup z fertimed do fn olomouc,26.2 kontrolni stěry na onkolgicke poradně,2ivf(5tt zamlkle těhu)

olm - 30let, FN Ol. od 1/2008, 4x stim. na IUI ( 1.stim - 6 foliku = IVF bez ET; 2. & 3.IUI - negat.; 4. cysta ); od 24.1.09 stimulace na 1. IVF - Gonal, Luveris, Cetrotide. 1.KO-28.1. 3folici + 1pidi folik, pokracuji ve stimulaci, KO - 30.1.).

petista - 30 let, dr .Dostál FN Olomouc, 6x IUI, 1x IVF - vše negativní, v lednu 2009 imunologie - 4.3. budou výsledky, 6.3 konzultace v CAR FN OL. 5.4. začátek stimulace Diphereline, od 15.4. Gonal, 28.4. OPU 10 vajíček, na 6 ICSI a + 4 přirozeně, 1.5. ET dvou embryjek ( 0 mrazáčků), krev 13.5.

Mufy - 31 let, zač.leden/2007 - 9x IUI, 1x IVF - bez ET, 2x IVF - negat., od 17.1. stimulace Fostimonem na IUI, 28.1.2009 - IUI - nyní budu čekat na výsledek

Ametob - 30 let, špatný spermiogram, 29. 5. první konzultace dr. Dostál FN Olomouc

lenkacar
3. kvě 2009

a koukám že jsem taky nějak vypadla 😀 nebo mě tu nechcete?

lenkacar
4. kvě 2009

všem přeju hezký den ikdyž zrovna venku dvakrát hezky neni .. 😉 a jak je u vás?

ametob
4. kvě 2009

Ahojky🙂 Lenkacar, tak se tam dohoď, to víš, že tě tady chceme 😉 Tady je tak všelijak, chvilkama sluníčko vyleze, za chvilku zase zaleze, ale ráno byla kosa 🙂

mufy
4. kvě 2009

Ahojky holky, tak jsem se s dovolením doplnila,aby to bylo aktuální.

sara.max - věk 34, stimulace na 1. IVF zahájena 28.1. , FN Olomouc, dr. Dostál
špatný spermiogram, syn 15, dcera 12 a jdem do třetího mimíska

klymene: 32, přestup z fertimedu do FN Olomouc, mám za sebou několik IUI a 2.IVF, čekám na výsledky krve a sper., kontrola 16.2. dr.Dostál, 3.IVF březen-duben 09

s9480 - 29 let, leden přestup do FN z Fertimedu, zatím čekáme na výsledky, doposud vše OK,5xIUI, 1xIVF-neg.-Fertimed, 1 přiroze.těhu v 6tt spontální potrat , výsedky z FN vše ok, jen zánět přeléčen ANTB, 12.5. výsledky kotrolního stěru, jinam domácí snažení

monali - 32let ,přestup z OV do OL,6.2.kontrola dr.Dostál FN OL pak se uvidí, předtím IUI,1.IVF (4tt zamlklo).2. IVF duben 2008, tt pozitivní

lajcikova-29let,přestup z fertimed do fn olomouc,26.2 kontrolni stěry na onkolgicke poradně,2ivf(5tt zamlkle těhu)

olm - 30let, FN Ol. od 1/2008, 4x stim. na IUI ( 1.stim - 6 foliku = IVF bez ET; 2. & 3.IUI - negat.; 4. cysta ); od 24.1.09 stimulace na 1. IVF - Gonal, Luveris, Cetrotide. 1.KO-28.1. 3folici + 1pidi folik, pokracuji ve stimulaci, KO - 30.1.).

petista - 30 let, dr .Dostál FN Olomouc, 6x IUI, 1x IVF - vše negativní, v lednu 2009 imunologie - 4.3. budou výsledky, 6.3 konzultace v CAR FN OL. 5.4. začátek stimulace Diphereline, od 15.4. Gonal, 28.4. OPU 10 vajíček, na 6 ICSI a + 4 přirozeně, 1.5. ET dvou embryjek ( 0 mrazáčků), krev 13.5.

Mufy - 31 let, zač.leden/2007 - 9x IUI, 1x IVF - bez ET, 2x IVF - negat., březen 09 - laparoskopie, od dubna do září naplánován přechod a od září 09 - 3.IVF.

ametob
4. kvě 2009

A já tam nejsem ☹ 😀

mufy
4. kvě 2009

ametob tak se tam dopiš. 😉

ametob
4. kvě 2009

sara.max - věk 34, stimulace na 1. IVF zahájena 28.1. , FN Olomouc, dr. Dostál
špatný spermiogram, syn 15, dcera 12 a jdem do třetího mimíska

klymene: 32, přestup z fertimedu do FN Olomouc, mám za sebou několik IUI a 2.IVF, čekám na výsledky krve a sper., kontrola 16.2. dr.Dostál, 3.IVF březen-duben 09

s9480 - 29 let, leden přestup do FN z Fertimedu, zatím čekáme na výsledky, doposud vše OK,5xIUI, 1xIVF-neg.-Fertimed, 1 přiroze.těhu v 6tt spontální potrat , výsedky z FN vše ok, jen zánět přeléčen ANTB, 12.5. výsledky kotrolního stěru, jinam domácí snažení

monali - 32let ,přestup z OV do OL,6.2.kontrola dr.Dostál FN OL pak se uvidí, předtím IUI,1.IVF (4tt zamlklo).2. IVF duben 2008, tt pozitivní

lajcikova-29let,přestup z fertimed do fn olomouc,26.2 kontrolni stěry na onkolgicke poradně,2ivf(5tt zamlkle těhu)

olm - 30let, FN Ol. od 1/2008, 4x stim. na IUI ( 1.stim - 6 foliku = IVF bez ET; 2. & 3.IUI - negat.; 4. cysta ); od 24.1.09 stimulace na 1. IVF - Gonal, Luveris, Cetrotide. 1.KO-28.1. 3folici + 1pidi folik, pokracuji ve stimulaci, KO - 30.1.).

petista - 30 let, dr .Dostál FN Olomouc, 6x IUI, 1x IVF - vše negativní, v lednu 2009 imunologie - 4.3. budou výsledky, 6.3 konzultace v CAR FN OL. 5.4. začátek stimulace Diphereline, od 15.4. Gonal, 28.4. OPU 10 vajíček, na 6 ICSI a + 4 přirozeně, 1.5. ET dvou embryjek ( 0 mrazáčků), krev 13.5.

Mufy - 31 let, zač.leden/2007 - 9x IUI, 1x IVF - bez ET, 2x IVF - negat., březen 09 - laparoskopie, od dubna do září naplánován přechod a od září 09 - 3.IVF.

Ametob - 30 let, špatný spermiogram, 29. 5. první konzultace dr. Dostál FN Olomouc

ametob
4. kvě 2009

Jsem tam 🙂

lenkacar
4. kvě 2009

tak já se tam šoupnu až budu vědět kdy bude KET stejně ted přesně nevim kdy to bude .. 😉

lenkacar
4. kvě 2009

peti a jak to s tebou vypadá?

karolo
4. kvě 2009

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, příští pátek mám konsultaci u Dostálůa, mám celkem nehezké zážitky z Ostravy, tak jsem se chtěla zeptat, jaký je to ve fakultce 😉

lenkacar
4. kvě 2009

se divim že to v tej ostravě nezavřou je tady přímo diskuze kde holky popisujou děsnej přístup

karolo
4. kvě 2009

Leni já chtěla hned do Olomouce, ale manža nadával na dojíždění, tak zvítězila Ostrava, mám za sebou jedno neuspěšné IVF za 36 tisíc a teď jsem se o tom bavila se známou a ona přímo zná Dostála, tak mě k němu objednala. Tak už jsem tam mohla být dávno. Mimichodem když jsem řekla své doktorce, že chceme druhé dítě, tak mě poslala na laparku, a po roce mi v Ostravě zjistili vysoké FSH, takže jsem pod nuž šla zbytečně. Jinak já chcu ať se mnou někdo baví a ne aby mi řekl doktor, že si to moc beru, já chápu, že se to hned nepovede, ale ten přístup, že ti nic nevysvětlí. ☹

s9480
4. kvě 2009

Děvčátka co jste se nenašly v tabulce já za to nemohu, ta tabulka je hooodně stará a možná že někde v historii diskuse byla i aktuálnější ale já na první dobrou narazila na tuhle tak jsem ji sem šoupla 😉
Lencar jojo to jsou přesně ti hafani malej ratlík samej flek 😵 , no asi budou potřebovat drezúru aby se snima dalo vydržet v bytě
Karolo do FN se těš, tam je přístup super, určitě jsi udělala dobře že jsi přestoupila ničeho se neboj, já sice nechodím k Dostálovi ale k Oborné, ale oba jsou super- že holky 🙂

lenkacar
4. kvě 2009

holky jsou tu bezva a někdo ti to vysvětlí ..já jen četla že je to tam děs a jen cucaj z lidí prachy..

lenkacar
4. kvě 2009

tak to je dobře ,s9480 že jsem ti našla správnou holku co jí má ,jinak kdyžtak za ní zajdi a na art .čb. je to jana.č.b a napiš jí do ip

lenkacar
4. kvě 2009

karolo to neni nic proti tobě já jsem tady náplava víš 😉 obdivovatelka moravského přízvuku .. 😀

s9480
4. kvě 2009

Karol určitě se připrav že si Vás důkladně proklepnou - veškeré testy atd znovu, chcou to mít všechno z FN a až budou výsledky tak potom se domluvíte na dalším postupu, vše ti vysvětlí, taky se biju do hlavy že jsem tam nezačala chodit hned a to jsem skoro přímo z Olomouce, ale mě poslal gynekolog do Fertimedu, tak jsem 2 roky chodila tam, taky jsem tam nechala horu peněž a hlavně času a taky jedno nezdařené IVF, no teď už nic nenabrečíme a nezbývá než doufat že nám ve FN pomůžou, držím palečky

lenkacar
4. kvě 2009

když už tam člověk nechá moře peněz chce aspon mít pocit ,že se něco dělo ne?na kecy jim neni nikdo zvědavej

karolo
4. kvě 2009

Holky díky, doufám, že teď už se někam pohnem a ne že budu platit jak mourovatá za to, aby mi řekli, že první ivf se stejně nepovede, tak co bych chtěla 🙂

lenkacar
4. kvě 2009

no ale to asi říkaj všude ,mě to řekli taky a jezdim do artu v českých budějovicích ..asi nemaj jiné chytré kecy