FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

paraple98
15. čer 2011

@lenkacar poslušná holka 😀 😉

@petulka22 a kolikátku fraxíku si obvykle pícháš? Když jsem píchala 0,3, tak to ještě šlo, ale 0,4 jsou tupé a dělají mi takové bulky pod kůží 😒 To i menopur, který si musím namíchat se mi bodal líp 🙂

@marcajda treba to nebude tak horke a tolik lidi nebude,mne se teda letos vubec zda min holek ve FN,nebo jsem mela zatim stesti......a uzit si to holt musis, kdyz bude posledni, pak uz budes v te tehu poradne u sveho gyndare a fakultce vyhnes obloukem 😉

marmar79
16. čer 2011

Ahoj! Kontrola folíků dopadla v poho, dostala jsem další dávky léků a v pondělí jdu na další UTZ.
Akorát tam bylo dnes hooodně lidí a začátek UTZ se zpozdilo asi o hodinu, takže čekání bylo dlouhé 🙂

petulka22
16. čer 2011

@marcajda Marci, já to taky neslavila. 🙂 Hlavně jsem si nikdy nemyslela, že tam fakt budu smrdět tak dlouho. A to není všem dnům konec. 🙂
@paraple98 Fraxík 0,3. Několikrát se mi i stalo, že jsem fakt pomalu tu kůži nemohla ani propíchnout. Chudáci ti, co si to musí píchat denně pomalu celé těhu. Ale na druhou stranu, my vydržíme už všechno, co holky? 🙂
@marmar79 Jojo, čekačky známe všechny. No, hlavně aby to vedlo k vytouženému cíli!!!!! 😉

lenkacar
16. čer 2011

fuj takovej mord ,to bych odpadla ještě to nemoct propíchnout 😝

lenkacar
17. čer 2011

hlásím test bílý jak lilie 🙄 ,nu což se dá dělat ,nevyčítám si nic ,mějte se tu nádherně a plnte si své sny ,papa

petulka22
17. čer 2011

@lenkacar Sakryš Leňuli, to mě moc moc moc mrzí! Není třeba ještě na test brzy? Neházej flintu... však víš kam.

lenkacar
17. čer 2011

@petulka22 neni brzy čekala jsem dost dlouho ,v pondělí udělam kontrolní a vysadim léky ..ani na kontrolu nepojedu ,končím úplně ,život nekončí ..

paraple98
18. čer 2011

@lenkacar Do pr.... Leni 😠 , to mně fakt strašně mrzí, je to příšerná nespravedlnost ☹ Ale třeba ještě druhá vykoukne....

@petulka22 Ty jehly jsou vazme tupe jak ze zvlastni skoly 😒 Pak se nemaji delat modriny:.. Kdyby to radeji dali do pera, tam si klidne muzes pichnout tu jehlu i vicekrat a jde to i tak lip 😉

marcajda
19. čer 2011

ahojik, devčata. to máme uplakaný víkend.. a pak se tu jeste dočtu takovou zpravu od Leňi.. ani verit se mi nechce. kéž by te to pondeli jeste prekvapilo. víš, že dokud nejsou silné menzes, tak je porád nadeje!! kéz by v pondeli byla lepší zpráva. to mi je líto.

@marmar79 tak jak se darí tobe? stále si do tebe píchá manžel. jeste jsi nenasla odvahu? a co brísko, roste?
@paraple98 já se fakultce uplne vyhýbat nechci 😉 za prve asi bych zustala doma na rizikovém, to se asi pak jezdí tam, ne? a taky bych tam mela v planu rodit 😀 to jsem hoooodne dopredu, že?

petulka22
19. čer 2011

@lenkacar Leni a třeba až to všechno pustíš z hlavy, tak se zrovna zadaří přirozeně. Zázraky se dějí, takže samože není všem dnům konec. 😉
@marmar79 A co u Tebe? Zítra další kontrola? Tak pak písni, jak jsi na tom. 🙂
@paraple98 Moje řeč. 🙂
Jinak tady u nás dnes svítí sluníčko, tak je to hned veselejší. Teta mi bude barvit hlavu a dělat melírek, tak se vám pak přijdu ukázat, jak jsem krásná. 😀

lenkacar
19. čer 2011

@petulka22 nechci se furt opakovat já nemám vejcovody 😀 přirozeně ani prd ..dneska už je mi lépe ,myslim ,že za pár dnů budu dobrá a budu jen sledovat vaše snaženíčko .. 😎

marcajda
19. čer 2011

@petulka22 no jo, Peti, když já byla na slovensku a tam bylo dost hnusně.. ale hlavně ze jsme byli s přítelem spolu. ale už jsem doma a koukala jsem, že tady vůbec nic nenapršelo..
a tak, jak jsi krásná? kuk na nas 😀
@lenkacar Leni, Leni, jsme ženské otrlé.. člověk netuší na co vše se dá zvyknout, i na tak pitomé zprávy, že? kdysi by tě to složilo.. jsi bojovnice!!najde se jiná cesta, uvoidíš. třeba nativ bez stimulky, nebo nějaká minimálka..

petulka22
20. čer 2011

@lenkacar Leni, omlouvám se moc, to jsem neregistrovala. Hlavně, že už je Ti líp. A jak říká Marci, třeba se k nám zase časem přidáš. 😉 Jinak doufám, že sem za námi budeš chodit i nadále! 🙂
@marcajda Marci, tak to jo, já jsem si říkala, kde jsi byla na tom děsném počasí. 🙂 Jinak jo, už jsem nabarvená, namelírovaná a zas mám na chvíli pokoj a můžu mezi lidi. 🙂

marmar79
20. čer 2011

Ahojky! Dnes jsem byla na UTZ, folíky rostou, další UTZ bude ve středu. Pak už bych mohla jít na punkci. Navíc jsem vyčerpala limit dávek léků, které platí pojišťovna, takže snad nebudu muset nic dokupovat. Doktor říkal, že to bude stačit. Jinak se cítím O.K. Břicho mám v poho. Mějte se hezky a díky, že na mě myslíte, jste hodné.

petulka22
20. čer 2011

@marmar79 Tak vidíš, jak Ti to pěkně jde. 🙂 Jen tak dál! 🙂

lola72
20. čer 2011

@lenkacar Zdravím,zase po dlouhé době!Nechce se mi moc psát,ale tobě musím.Jsi fakt podobný případ jako já!!!!Přesně jak říkáš po dalším a dalším neúspěchu nás to spíš rozdělovalo,než naopak!Taky jsem na manžela zlá,ani nevím proč,v duchu mu to dávám za vinu!Nebo já ani vlastně nevím proč.Prostě ho až nenávidím!!!Už si vždycky říkám,že se vším končím,ale pak mi to nedá a jdu dál.Neštvi mě s tím,že už končíš!!!Já vím,že každý je jiný,ale ve skutečnosti mi připadáš silnější.Jsi ironik,a takoví mají víc síly,než si teď myslíš!Já to vím podle sebe.Jdu na 5 IVF,a půjdu,ikdyž jsem ještě před měsícem říkala,že končím!Ale pokud to ještě teď neskusím,tak za rok budu litovat a říkat si co kdyby to tenkrát vyšlo.Ale to co prosereš už nikdy nevrátíš zpátky,a to je nejhorší.I teď uděláš si blbý test a už vysazuješ prášky a nikam nejedeš na kontrolu!!!Ty testy můžou být na prd a ty všechno zahodíš!!!Za těch 12 let snažení jsem už viděla případů,co potom přišly na krev a čuměly!Já vím možná to už cítíš ,že je to v háji,ale štveš mě ,že si to tak vtloukáš do hlavy a všechno hned ukončuješ!Víš my taky nemáme moc peněz na další cykly,jednu dobu jsme mysleli,že už je po všem.Potom jsem potkala doktora,který mi poradil ať zmněním pojišťovnu a zase to jde.Nebo běž na ty minimálky!Prostě kdyby jsi to fakt moc chtěla ,tak se zvedneš a zase něco vymyslíš!!!Prostě nikdo jiný to za tebe neudělá!Vím co mluvím,ten pocit,že mi teď v posteli spí tvrdě vybojovaný syn je k nezaplacení!!!Za chvíli se jdu k němu přitulit.Ale taky tam dlouhých 10 let nebyl.A chci pro něho sourozence,tak proto jdu do toho znovu.Bude mi 40 ,tak to musím letos ještě stihnout.Asi mě teď posíláš do hajzlu,pardon,že jsem hrozně chytrá.Ale ani nevím proč jsem to musela zrovna tobě takhle napsat:Tak se nezlob a zkus nad tím aspoň trochu přemýšlet.No nebo vlastně taky nemusíš!!!Ale fakt je nejhorší,když člověk něco proflákne,a potom to už nejde vrátit.Myslím,že ten tvůj chlap pokud vidí,že ty to fakt ještě chceš a moc,tak do toho půjde s tebou.Dyť to stéjně všechno odser.vlastně ty.Jinak by to byl blbec!!!Tak končím a promiň,že ti do toho tak kydám!

lenkacar
22. čer 2011

@lola72 neposílam tě do hajzlu ,čtu to až dneska 😲dělali nám okna, je mi mnohem lépe ,dostala jsem pořádnou mrchu a ulevilo se mi ..měla jsem už hrozné bolesti a v sobotu jsem musela vysadit léky ..test negat.na co čekat ..nejsem malá ..nevim ,ted si řikam ,že končim,kdoví co mě napadne za pár měsíců 😀 ted prostě končim no .. 😀 😝 vim,že s čerstvýma je větší šance .. 😨 zatim dostal vztah na prdel a ani jednomu z nás se nechce nic lepit a o ničem mluvit ..taklže jen čas ukáže ..zdravím všechny kočky moje ..

lola72
22. čer 2011

@lenkacar No jo,je mi to líto!Já vím prachy v hajzlu,zdraví v prdeli a nálada na ...Nevím,teď si nemůžu vybavit,ale byla jsi na vyšetření se štitnou žlázou?Možná si byla a říkáš si,že jsem na hlavu,to ti dělali jako první.Ono by to měli udělat,ale někteří odborníci jsou tak odborní,že se na to vykašlou.Znám totiž dva případy,kdy se holky léčily přes deset let.Nikdy se jim ta embrijka neuchytila.Potom to konečně někoho napadlo a obě už mají po jednom drobkovi.Já mám štitnou taky špatnou,ale léčím se.Já zase pokaždé otěhotním,ale potom potratím.Takže taky lahůtky.Tak se měj,a nerozmýšlej se dlouho,roky strašně letí.Vidím to na sobě.

lenkacar
23. čer 2011

@lola72 čus tam jsem si došla sama od sebe na štítku a vše v oukeji..akorát jsem nebyla na hysterce ,ale to jsem sama dost velká .. 😀 ,nikdo neví v čem je zakopanej ten čokl..já už to nebudu řešit ..musim se srovnat a zase koukat po nějaké práci a ted už bych o ní kvůli ivf a těhu přijít neměla ..jen by mě zajímalo jestli by mě taky z těch hadrů vykopli kdybych nebyla těhu ,ale myslim že jo .. 😨 na ty kšeftíčky co si tam tajně dělaj si postačí sami .. 😀 😝 takže vy si tu pěkně těhotněte a mě začíná zase boj jiný ,najít fachu ,kde bych vydržela s tou pitomou plotýnkou

nana.76
24. čer 2011

Ahojky holky jdu vas sem jen v rychlosti pozdravit ani vas moc nestiham dočist ☹
@lenkacar mrzi mě to snad brzy nabereš nove síly a zkusiš ještě bojovat,byla by to škoda to jen tak vzdat 😉
Marci,Peti ,Parapličko a všechny ostatni moc držíme s Terkou pěstíčky a posilam fotku jak jsme zase trošku vyrostli.Už mame pul roku ale jsme malinci 65cm a 6.400g ale dcera starší byla taky takovej drobek takže u nas je to normalní 🙂 Jinak už baštíme mrkev,bramburku i květak celkem nam to šmakuje 🙂 Přejeme vam všem pěkny víkend

petulka22
24. čer 2011

@nana.76 Nanuš, krásná babulka.. 🙂 Půl roku?! To tak letí..
@lenkacar Leni, Tobě přeju, abys práci našla co nejdřív a nějakou dobrou a co se týče snažení - však uvidíš sama. Nikdo neví, co bude.😉

marmar79
24. čer 2011

Ahoj všichni! Tak mám dnešní OPU za sebou. Měla jsem 11 vajíček, není to sice moc, ale při minulém IVF jsem měla jen 7. Hlavně aby byla kvalitni. V neděli si budu volat, jak se vyvíjí a snad v pondělí bude ET.
Určitě se pak zase ozvu.

@lenkacar Přeji Ti hodně štěstí při hledání nové práce

Všem přeji hezký a pohodový víkend.

marcajda
24. čer 2011

@marmar79 jejda, to je krásné čísilko, to jsi šikulka!! a jak se cítíš? mé bylo hodně zle. tak to máš hodně napínavý víkend, ale je to trénink na těch čtrnáct dní 😀 přeji ti samé dobré zprávy!!
@nana.76 ta tva princezna je tak krásňoučká. to máš doma radosti. a tak jste se už vrhli na zeleninku?no, maso pak bude veselejší 😀 strašně to letí..
@lola72 taky jsi prošla náročnou cestou a když víš, že na sourozence tě to čeká znovu, je to boj. ale stojí to za to, to máš pravdu. tak at je to rychlejší! 😉
@lenkacar jak se ti daří dneska? moc na tebe myslím.

petulka22
24. čer 2011

@marmar79 11 je pěkný počet! Když je jich moc, tak pak nejsou tak kvalitní, takže určitě se tam najdou ti nejlepší bojovníci! 🙂 A jak se Ti líbí ten jejich vylepšený pokojíček s barevnýma peřinama? 🙂 Jinak moc držím pěstičky! 🙂
@marcajda Marci a jak bojuješ Ty? Dnes v práci?

marcajda
24. čer 2011

ja nebojuji nijak, jen tak přežívám.. taky to nadšení nějak vyprchalo. v půli července se tam chystám, ale nějak nic neočekávám. takový zvláštní stav. ale to se otočí, jak začneme píchat..
u mě je to trošku lepší, když je nějaká naděje s přirozeným otěhotněním..ale zase mi přibyl rok, tak nevím nevím..
a co u tebe? v jiné kanceláři stale fajn? to ti přeju. dobrá nálada v práci, to je supr, vždyt tam trávíme tolik času..moc bych to přála i Lence.to je člověk hned ve větším klidu..

lenkacar
24. čer 2011

@marcajda ahojky končím mrchu tak si začnu užívat hned jak doděláme byt ..je znát to odcizení ,manžel se mi brání ,ikdyž mě už to částečně přešloo ,ale je ze mě zase zrazenej ,neví proč jsem se tak k němu chovala ,nechápe to ,proč jsem vždycvky tak zlá a protivná,ani já to nevim ,zase to bude trvat než se to srovná ,chjo..no práce ..spíš to bude o náhodě

lenkacar
24. čer 2011

nani princezna ti roste jako z vody 😵

marcajda
24. čer 2011

@lenkacar no jo, jak mají chlapi pochopit hormony.. ale to se srovná. pojedete pěkně na chatu, budete spolu pracovat, to bude pěkný..jejda, musím spát, ráno valím do práce..
leni, sháníme nočního hlídače.. to byste si byli vzácní, rodila bys telátka..a strachy by ses párkrát i po.. nebo teda já jo, jsem posera..to byl vtip..

paraple98
25. čer 2011

🙂 @marmar79 Gratulka, to je pěkné číslo 🙂 Držím palce ať se bojovníčci drží a ať zbyde i do mražáčku 😉

@lenkacar Ono ty hormony podpořené bilogickými hodinami dají jednomu zabrat, tohle chlapi nikdy nepochopí, ale časem to vstřebají 😉 Držím palce,ať je to u vás co nejdřív za ok a ať se najde nějaká fajn práce,ještě teď než si absolventi užijí prázdnin by těch nabídek mohlo být trošku víc, tfuj tfuj tfuj

@nana.76 Terezka je jak andílek, a teda utíká to pěkně 🙂 Jak jsme spolu bylyna tom nepovedeném IVF,zdá se mi to jako včera 😀 A Ty už máš z dalšího takovou velkou princeznu...

@petulka22 A jak válčíš ty s tou prací? A co dovča, doufám, že vyrazíte za pořádným odpočinkem 🙂

@marcajda No do konzultace to už uteče,obzvláště když bude tak krásně jak hlásí meteorologové 🙂 Jinak stav neočekávání je nejlepší a velmi často vede k vítěznému konci 😀

Jinak všem přeji krásný víkend, sice hlásili ošklivo,ale u nás zatím svítí sluníčko,tak snad to vydr 😀

nana.76
25. čer 2011

@paraple98 strašně moc to utika 🙂 chtěla bych aby bylo pořad malička jenže roste mi před očima.Snažim se to co nejvic uživat je to posledni pak už jen makat a makat aždo duchodu 🙂 Pak vam budu holky zavidět ja 🙂 At už to ale je všem moc držím pěstičky 🙂 🙂