FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

mufy
4. únor 2009

beras no tak to je dost, 13 den po ET. To by bylo,aby jsi neměla pozitivní test.
Já zrovna taky stimulovala Fostimonem, měla jsem 3 folíky a udělali mi inseminaci,tak doufám,že se to konečně podaří.Reagovala jsem na něj dobře.

olm
4. únor 2009

Ahoj holky,

Beras - to jsi me potesila. 🙂 Jestli to spravne chapu, tak jsi na ET mela jen jedno embryo??? To ceka zitra me. 🙂
Preju hodne stesti, at se mimisek pekne drzi!!!!

lenkacar
4. únor 2009

ahoj holky díky za pozvání ,ale leda že by mě jako do té tabulky napsal,já to totiž neumim 😨 ,lenkacar,ČB Art,únor 2stimulka puregon dlouhý protokol,stačí? já víc přibližně nevim 😀

mufy
4. únor 2009

Sara.max
34, FN Olomouc, dr. Dostál, od 28.1. stimulace na 1. IVF ICSI. Doma už dvě kuřátka 15 a 12 let

Klymene
32, přestup z fertimedu do FN Olomouc, mám za sebou několik IUI a 2.IVF, čekám na výsledky krve a sper., kontrola 16.2. dr.Dostál, 3.IVF březen-duben 09

s9480
29 let, leden přestup do FN z Fertimedu, zatím čekáme na výsledky, doposud vše OK,5xIUI, 1xIVF-neg., 1 přiroze.těhu v 6tt spontální potrat

Monali
32let ,přestup z OV do OL,6.2.kontrola dr.Dostál FN OL pak se uvidí, předtím IUI,1.IVF (4tt zamlklo)

Lajcikova
29let,přestup z fertimed do fn olomouc,26.2 kontrolni stěry na onkolgicke poradně,2ivf(5tt zamlkle těhu)

Olm
30let, FN Ol. od 1/2008, 4x stim. na IUI ( 1.stim - 6 foliku = IVF bez ET; 2. & 3.IUI - negat.; 4. cysta ); od 24.1.09 stimulace na 1. IVF - Gonal, Luveris, Cetrotide. 1.KO-28.1. 3folici + 1pidi folik, pokracuji ve stimulaci, KO - 30.1.).

Petista
30 let, dr .Dostál FN Olomouc, 6x IUI, 1x IVF - vše negativní, v lednu 2009 imunologie - 4.3. budou výsledky, 6.3 konzultace v CAR FN OL

Mufy
31 let, zač.leden/2007 - 9x IUI, 1x IVF - bez ET, 2x IVF - negat., od 17.1. stimulace Fostimonem na IUI, 28.1.2009 - IUI - nyní budu čekat na výsledek

Sukubka
22let.Přestup s Fertimedu do FN Olomouc dr Dostál ,1IVf negat.2.2 kontrola a snad stimulace na 2IVF. 3.3začátek stimulace

lenkacar,ČB Art,únor 2 stimulka puregon dlouhý protokol

mufy
4. únor 2009

Leni tak jsem tě tam dala, když budeš vědět víc, tak se to tamjen dopíše. 😉

lenkacar
4. únor 2009

mufy tak díky moc 😀

lenkacar
4. únor 2009

jsem triošičku posílila vaše řady..ze začátku tu byla hodně sára sama..tak jsem sem zaběhla a už je to..jsem ráda ,že se diskuze ujala ,sara je fajn ..

s9480
4. únor 2009

Beras supeeeeeeeeeeeer 😉 , moc moc držím palečky aby tam ty // vydržely ještě 8,5 měsíce -pšt 😎 , doufám že mi změna CAR prospěje jako tobě 🤐

lenkacar
4. únor 2009

kolik tu máte těhu? at se zorientuju?

s9480
4. únor 2009

myslím že beras je jediná - zatím 😉

sara.max
autor
4. únor 2009

leni díky za kompliment 🙂 .

těhulek je tu zatím opravdu poskrovnu, ale my je máme rádi protože nás inpirují, že beras? 🙂 🙂 🙂

Předpoklad je, že všecny co začínáme teď na nový rok, tak do konce roku budeme houpat kočárek. Už se těším jak se sejdeme všechny pod vánočním stromečkem u orloje a popřejeme si hodně štěstíčka do dalšího roku.

sukubka
4. únor 2009

čauky holky byla jsem na návštěvě u kamarádky má 4letého syny a ted čeká mimčo je v 6měsíci hrozně jí to sluš,vždycky mě povzbudí

beras super zprávičky jen tak dál držím pěstičky na dalších 9měsíců 😉

sara.max.tak s tím kočárkem a silvestrem je to SNAD pravda!!!!! 😀

sara.max
autor
4. únor 2009

Tak se vám musím svěřit, jak to bylo dnes ve FN. No hrůza. Byla jsem tam chvilku po sedmé, abych byla na řadě první, ale i tak jsem byla až třetí. Doktor přišel až téměř o čtvrt na deset! Sice sestřička tak stále poletovala, ale asi se něco dělo, protože to čekání bylo nekonečné.

Hrozné to bylo už proto, že dnes tam stále chodily maminky s opravdu malými miminky. Asi na kontrolu po porodu, ale bylo jih hodně a taky hodně těhulek v pokročilém stavu. Bylo to na psychiku dost náročné. Seděly jsme tam a a nervózně po sobě pokukovaly. Do toho plačící miminka a tatínkové chodící s malými sedačkami pro své maminky a miminka. Depresivní a hodně nepříjemné.

Ale my jsme holky statečné a zvládly jsme to, braly jsme to jako inspiraci 🙂

sara.max
autor
4. únor 2009

no jasnačka že je to pravda! Počítám, že tak někdy kolem června se začneme scházet v cukrárně někde v centru, pak pokorzujeme po parku, aby ty naše bříška byla vidět 🙂 a s postupujícím časem se setkáme v koloně kočárků pod stromečkem. O tom není pochyb 😉

lenkacar
4. únor 2009

no saro ty už máš zamluvené vožení kočárku od smilers tak to budeš na roztrhání 😀

sara.max
autor
4. únor 2009

to jsem sama zvědavá, jestli se ozve, a jestli to myslela vážně 🙂 Rozhodně se nehodlám vzdát a jak to půjde začnu chodit na dlouhé procházky směr Křelov. No a to by bylo, abych je jenou alespoň nepotkala 🙂

Klidně budu na roztrhání, když jde o miminka 😉

lenkacar
4. únor 2009

takový velký kočárek můžete vozit i ve dvou saro ..nevzdávej se..to je jasné ,kdy se ti poštěstí povozit taková hezká trojčátka

sara.max
autor
4. únor 2009

to tedy jo, jsou moc krásné, holky jedny. A když jsem viděla jejich porodní váhu, tak tedy klobouk dolů na trojčátka moc pěkné.

sara.max
autor
4. únor 2009

Jak je doma? nenudíš se když je tak hrozné počasí? já už mám taky ode dneška neschopenku. Ale já se můžu z domu připojit do práce, takže to vidím spíš na pracovní neschopnost s NTB na klíně ☹ a telefonem v ruce. Bohužel.

mufy
4. únor 2009

Saro to já vím,to čekání je tam vždycky hrozné. Někdy se začne dřív a někdy až po deváté,což je hrozné. Ale pro toho kdo má neschopenku,tak je to v pohodě, ale spíš pro ty,co spěchají do práce je to dost obtížné. Já to viděla teď, nejdřív dlouhé čekání, pak UTZ, pak jsem letěla pro injekce dolékárny a pak zase další čekání na injekci. Do práce jsem přijela až po desáté a to se zrovna šéfovi nelíbilo. Tak bych byla ráda, když by se to povedlo, aby měl už ode mně pokoj a pro mě je to strašně ponižující se pořád uvolňovat k doktorovi. To je za týden třeba i 2x.
Holky jdu domů, mějte se tu pěkně, já si vás zítra zase dočtu.papa

sara.max
autor
4. únor 2009

teda mufy, máš pětistý příspěvek, gratulace 😉 😉 😉

sara.max
autor
4. únor 2009

To je fakt, za poslední půl rok jsem byla u doktorů víc krát, než za celý svůj život ( tedy s trochou nadsázky). V práci se na mě dívali opravdu už hodně škaredě, když jsem oznamovala, že opět půjdu k lékaři. Dokonce to na mě zkoušeli i s tím, že bych si měla na to brát dovolenou, protože to není nezbytně nutný lékařský zákrok, na který jsou povini mě uvolnit. Ale našla jsem v zákoně, že tu povinost mají, že léčba nepolostnosti je státem podporovaná a bere se to jako každá jiná nemoc. Ale to šétům nevysvětlíme.

klymene
4. únor 2009

sara.max: ahoj tak jak jsi dopadla na kontorle co je nového krom toho, že už máš konečně nemocenskou 🙂

sara.max
autor
4. únor 2009

Ahoj klymene: dopadla jsem dobře, vajíček mám hodně, ještě si budu píchat do neděle gonal, přes víkend přidám i luveris a v pondělí kontrola. JInak se necítím moc dobře. Trošku mě pobolívá břicho a hlavně pošramocená psychika. Ale to se nedá nic dělat. A jak ty? Kontrolu máš už za necelých 12 dní jestli dobře počítám.

lenkacar
4. únor 2009

saro tak to gratuluji k úrodičce

sara.max
autor
4. únor 2009

díky, díky. jen aby to vydrželo. Prý mám na jedné straně 8 a na druhé 18 🙂 . Ale zní mi to jako že je jich nějak moc. Tak mám obavy, aby to nemělo háček. Jinak jsem udělala průšvih, když jsem byla v lékárně, zapomněla jsem si nechat podepsat objednávku na léky. tak tam zítra musím zpátky a doufám, že to nějak rozumně vyřešíme. To jsem celá já, nic nemůže jit hladce.

sukubka
4. únor 2009

holky ahojík

vyfasovala jsem v pondělí ve FN všechny léky na stimulaci a to jak tam pak pojedu 1-2den cyklu už na stimulaci si mám táhnout úplně všechny ty léky sebou?to mi tam sestřička už něco píchne?takže když mi 2den výjde na neděli mám jet rači 1den jo?já koukala na ty pera a já se to nenaučím nastavit je to na mě nějaký složitý 😒

sukubka
4. únor 2009

sara.max a hodně je kolik vajíček netaj nám to 😀

olm
4. únor 2009

sari, tak to je supe, aspon bude z ceho vybirat 😉

Holky, zitra jdu na ET, myslete na me, at se miminek pekne kousne. 🙂

sukubka
4. únor 2009

olm zbyl ti tedy jeden bojovníček ????a to si do car volalas nebo ti nějak oni volali kolik dní bude PK kolik bojovníčků přežilo nebo jak to tam probíhá?promin ale zajímá mě do čehu jdu!jinak olm 😉 budu ti držet pěstičky!!!!!na kolik jdeš?