FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
8. únor 2009

saro my máme protokol dlouhý ve folikulární fázi..

lenkacar
8. únor 2009

jinak maj holky třeba injekci 22dc

lenkacar
8. únor 2009

co? oni vám nic neřekli? to jsou šmejdi

sara.max
autor
8. únor 2009

jen ať už to študování protokolů skončí! Už mi to leze na mozek. Ať už je to za mnou a jen počítám dny do odběru krve tak jako olmi.

lenkacar
8. únor 2009

ty už stimuluješ 12dní a zítra se teda dozvíš kdy bude opu?

rozara
8. únor 2009

nevite jak dlouho je narok na neschopenku??? 😲

lenkacar
8. únor 2009

koukam že máš 5folíků ,no snad budou všechny plné,5 vajíček by bylo dobré

lenkacar
8. únor 2009

rozaro většinou dávají od opu do nějakého výsledku a taky dle psychiky

sara.max
autor
8. únor 2009

jojo, přesně tak. už aby to bylo. JSem hrozně nervózní. Jen abych se OPU vůbec dočkala a aby proběhl i ET. Hrozně začínám strasovat a to taky asi není moc dobré.

sukubka
8. únor 2009

mě neřekli jaký mám protokol jen že mám dojít 2dc na injekci a nevím jestli mám krátký nebo dlouhý to mám asi jako překvapení 😀 to mi nějak neva!a ten dlouhý je prý uspěšnější že?kdesi jsem to četla 😉

leni kam ty chodíš do car?

sara.max
autor
8. únor 2009

holky já už dnes prchám spinkat. Možná když to zaspím, bude mi líp. Tak mi držte pěsti, fakt to budu potřebovat. Jinak vám všem dobrou noc a pěkné miminkovské sny. 🙂

lenkacar
8. únor 2009

saro stejně to tim neovlivníš,já už tomu nevěřim ,že se něco psychikou ovlivní ,co už tu bylo holek a myslely pozitivně a prd ,je lepší se bát a být příjemně překvapená 😀

lenkacar
8. únor 2009

zítra na tebe mrknu jak jsi dopadla !!!!!!!!!!!!!!!!!

rozara
8. únor 2009

podle mně by mnela neschopenka trvat az do porodu. 😀 Když se clověk tak moooc snaží a tolik tomu da,tak at to fakt vyjde! 😕

lenkacar
8. únor 2009

rozara dyt řikam do výsledku a to je třeba i ten porod 😀

sukubka
8. únor 2009

sara.max mám asi 100% dlouhý protokol čtu si ten papír to stimulační schéma.Pacientka se dostaví 1-2den cyklu a je jí iaplikována injekce Diphereline(tu mám doma 😀 ) po 7-12dnech se může dostavit špinění.po injekci následuje 14-20dení pauza a žena se dostaví v úterý na ultrazvukové vyšetření .Vlastní stimulace začíná ve středu v tomto týdnu si žena nechá vyšetřit u svého obvodního lékaře krevní obraz a sedimentaci.

jak si to měla sara ty?taky ti dali tu injekci a po kolika dnech si teda jela od té první injekce2DC na kontrolu?

lenkacar
8. únor 2009

sukubka já chodim do Č.B. do artu..v jižních čechách víš..prý je hlavně šetrnější ,no nevim..tak pa dobrou

sukubka
8. únor 2009

Leni dobrou.a kdy ty začínáš se stimulkou????a to je tvé 1ivf?

sukubka
8. únor 2009

už spíte kočky? 😉

sara.max
autor
9. únor 2009

Ahojky a dobré ráno, vstávala jsem brzo, protože jsem strašně nervózní. Tak hup do toho, ať to mám za sebou.

Sukubko, já to mám úplně stejné, oni mají namnožený formulář pro každý typ protokolu a ty máš naprosto stejný jako já.

Leni díky, jsem roztřepaná jako ratlík ☹

Helky přeji vám pěkný den!

lenkacar
9. únor 2009

ahoj holky ,tak saro tfuj tfuj ..at je to dobré a brzy za tebou!sukubka ,já budu mít pokus č.2.čekám na MS

lenkacar
9. únor 2009

ms by měla dorazit 17 nebo 18.2 a to dostanu tu injekci na zastavení činnosti vaječníků.

mufy
9. únor 2009

Ahojky holky, jak vidím,tak o víkendu jste neměly co dělat a kecaly jste.

Olm tak jak jsi na tom? Nějaké příznaky? Taky jsem kdesi četla, že by se embryjko mělo zavrtávat tak 3-4 dny po ET.

Jinak u mě žádná změna.Cítím,že to nevyšlo,takže tento týden půjdu znovu na UTZ a pak si píchám zase injekce. MS by měla dorazit asi ve středu nebo ve čtvrtek, vždycky 5 dní po dobrání Utrouše.
V sobotu jsem testovala na Pregnyl a čárku jsem už vytahovala jak se dalo.Byla 11 den po injekci, takže holky klid, testovat můžete klidně za deset dní po injekci, pak to bude čárka z těhotenství. 🙂

Saro držím na dnešek pěstičky a všem,které jdou na kontroly.

lenkacar
9. únor 2009

ahoj mufy ,já tomu vůbec nerozumim , pregnyl jsem nikdy neměla..ovlivnuje těhu čárku?

mufy
9. únor 2009

Leni, pregnyl se drží v těle min. 10 dní a jelikož obsahuje hormon HCG, takmůže ovlivnit těhu test.Proto je dobré,když se testuje až v den kdy vynechá MS.No ale vydrž to. 😉

eliiis
9. únor 2009

sara max: ahojky Lenulko, pročítám si tak diskuse a koho nenajdu 🙂 skoro každý den na tebe myslím jak se vám daří. 🙂 určitě to dobře dopadne já už se taky smiřovala s jiným osudem a dneska mi tady vřeští ten náš malej terorista 😉 já těm vašim výrazům tady moc nerozumim takže kdy by se mělo rozhodnout?? 😉

olm
9. únor 2009

cau holky,

Mufy, MS jeste nemas, tak nezoufej 😉 A to by si pripadne zacla zase s tema stejnyma injekcema? Vzdyt jeste nemuzes mit vyzdravenou prdylku, ne?
No, ja prave zadne priznaky nemam, az me to desi, vubec nic mi neni. Asi bych mela neco pocitovat, ne?

sara.max
autor
9. únor 2009

Ahojky všem, tak už jsem se vrátila z nemocnice. Mám celkem 9 vajíček ve velikostech 1x20, 3x16, 2x15 a další menší. Tak myslím, že to jde dobře, jen aby nestihla popraskat, když jsou už tak veliké. Ve středu jdu na OPU. Tak holky držte pěsti a ten srazík asi beze mě. Určo se přidám příště.

čau eliiis, tak já jdu do toho ve středu a když to půjde jak má, tak na Valentýna zavádíme 🙂

sara.max
autor
9. únor 2009

olmi nevěš hlavu, některé prý mají příznaky až po 2 měsíci. Fakt je to hodně individuální.

mufy
9. únor 2009

Olm no MS ještě nemám,ale už začínám špinit.Takže je to v..... 😒 No a prdýlku teda uzdravenou po těch injekcích nemám, pořád mě to bolí, zvlášť po tom Pregnylu.Mám tam pěkné jelito.Takže se těch injekcí bojím bojím... no vidím to na středu nebo na čtvrtek.

Olm na příznaky je ještě brzy. 🙂

Saro tak ve středu ti budeme držet pěstičky. 🙂