FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

s9480
10. únor 2009

😀

s9480
10. únor 2009

Saro jsi mi hodně povědomá, psala jsi že máš ve Šternberku babičku a nebydlela jsi tam taky?

s9480
10. únor 2009

co je? jste všechni usnuly 😨 ?

s9480
10. únor 2009

ježiš všechny pardon 😝

mufy
10. únor 2009

Olm, tak pokud jsi měla teplotu menší než 37 tak buď klidná,stejně se ti to ukáže později. Teď to dělá Utrouš. Uvidíš,že ti to vyjde. 😉

S9480 já nespím,jen pracuji. 😀 Ale ostatní asi zaspaly. 😀

s9480
10. únor 2009

Mufy taky pracuju ale nějak to nepřeháním 😉 , všichni asi chrní

s9480
10. únor 2009

holky venku je zase zima 😨

monali
10. únor 2009

ahoj všem,
Saro, to je super,že folíci narostli a už půjdeš na OPU, 😉 pak už jenom ET a bude hotovo //. Kéž by to tak
šlo všechno bez těch nervů , co? Budu držet palce ať to zvládneš v pohodě.
Jinak tady někdo psal, že má rád narkozu. Já souhlasím, (mám ji za sebou 3X) vždycky mi doktorka řekla
dobrou noc hezky spěte - a to já prostě můžu - spaní je moje 😀 .

Ještě jsem se chtěla zeptat, musím tento týden ještě na odběry do FN, chodí se do těch dveří co jsou vedle
ordinace- myslím že na nich je napsáno odběry nebo tak něco?

sara.max
autor
10. únor 2009

tak já jsem sice chvilku chrněla, ale moc to nejde, nervičky pracují.

s9480, ve Šternberku mam jen babičku, tedy moji maminku, ale nebydlela jsem tam nikdy. Jen jsem tam chodila 4 roky na gympl.

Holky já se strašně nudím ....

sara.max
autor
10. únor 2009

Na odběry se chodí do stejné ordinace jako normálně. Jen ráno je tam sestra,která odběry dělá. Tedy alespoň já to tak měla.

s9480
10. únor 2009

Saro hned bych s tebou měnila, být doma v teploučku, jenom si to pěkně užij, zítra se vychrníš pod narkózou, mimochodem taky je zbožňuju, teda aspoň tyhle slabé, nevím jak je to při náročných operacích to bývá možná zle ale tyhle krátké jsou super, člověk si krásně odpočině 😵 , no a pak už budeš jenom čekat až ti dají mimčo do domečku a zase pěkně odpočívat 😅

sara.max
autor
10. únor 2009

jé to zní hezky, miminko do domečku 🙂

ja jsem už byla jednou pod narkozou a zvládla jsem to celkem dobře. To mě až tak neděsí. Jen ty caviky kolem toho jsou nepříjemné.

Já jsem sice ráda, že jsem doma, protože mám v práci dost velkej cvrkot, ale jsem zvyklá být jednom kole a teď už jsem nějaký ten pátek doma. Ukousala bych se nudou, zvlášť když je venku tak hnusně a nedá se nic dělat.

s9480
10. únor 2009

no dneska to počasí teda fakt stojí za to

s9480
10. únor 2009

pádím domů uvidím jestli se doma dotanu k netu, kdyby ne tak Vám přeju pěkné odpoledne a zítra tfuj tfuj na OPU 😉 , jsem zvědavá jaká jsi slepička-kolik sneseš vajíček 😉

sara.max
autor
10. únor 2009

tak slepička bych asi byla, ale favoritkou zrovna nebudu 🙂

olm
10. únor 2009

Tak a ja uz mam priznaky. 🙂 Zacla jsem mit v podbrisku mirne krece. Ted jen, aby se to odvijelo spravnym smerem 😉

rozara
10. únor 2009

ahojky holky,tak už mam po odběru.Bylo osum vajíček 🙂 až mě to překvapilo. 🙂 Na začatku to vypadalo na mín.

sara.max
autor
10. únor 2009

olmi gratuluji, určitě je to ono. Ježišmarjá, jak já ti závidím, vydrž holka, vydrž! Mimisek se zakous, tak to trošku zlobí...

rozara, tobě taky gratulace, zvládlas to! A co bude teĎ? Budeš si volat nebo jak to bude dál?

olm
10. únor 2009

Rozi, tak to je super! To je myslim uplne idealni pocet, ze? Tak at se zacnou pekne delit a delit a delit a pak sup zpatky 😀 😀

olm
10. únor 2009

Sari, diky 🙂 A nemysli si, do punkce to nejsou zadny nervy, ty pravy teprve prijdou 😀 az budes cekat, jak to dopadne 😀 😀 neee, to je sranda!!! me drti to, ze jsem na neschopence. 😒

sara.max
autor
10. únor 2009

no já jsem doma už skoro 2 týdny, ale už jsem z toho na nervy. Hrozně se nudím, uklidila jsem celý byt, pořád vařím a peču a doma vládne hrozná atmosféra. Jsme oba děsně nervní.

rozara
10. únor 2009

za dva dny mam prijít na kontrolu,pokud bude vše ok,tak už bude transfer!!! Sari dík za gratulaci. Ty se ničeho neboj,nic ti nepopraská!Já jsem se včera kodrncala autobusem a vidíš 😉
Nechali jsme polovinu asistovaně a polovinu přirozeně, tak jsem móc zvědavá 😕

olm
10. únor 2009

Rozari, a vy nemate prodlouzenou kultivaci? z jakeho duvodu?

rozara
10. únor 2009

Olmi ... taky děkuji 😉

rozara
10. únor 2009

O druhu kultivace se doktor vůbec nezmiňoval, jen o způsobu oplodnění ...
asi o tom bude řeč až ve čtvrtek ??

sara.max
autor
10. únor 2009

Já jsem vůbec netušila, že je možné ty dvě metody kombinovat?

rozara
10. únor 2009

proč by ne, akorát to musí být cca do čtyř hodin vše hotovo, tak se nejde rozhodovat na základě výsledku jedné z nich ..

sara.max
autor
10. únor 2009

tak to asi zkusime taky, tedy jestli nam to nabídnou a bude s čím pracovat

rozara
10. únor 2009

tak dej vědět, hned jak přijedeš 🙂
narkoza byla ok,jak bylo po všem tak mi bylo nádherně... 😎
zklidnila jsem se a podřimovala, akorát potom byl strááášný hlad a žízeň 😵

sara.max
autor
10. únor 2009

a mám si vzít sebou pití nebo to pak ještě nejde, až doma?