FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

s9480
1. dub 2009

Lenkar super to je bomba, to zbydou bohatě i mrazáčci kdyby to náhodou teď neklaplo ale neboj ono to vyjde, na jaře se uchytí všechno 😉 , tiše závidím, o víkendu ti tam šoupnou bublinku a bude vystaráno, kolik si necháš zavést?? už jste se o tom s dr. bavili?

lenkacar
1. dub 2009

jo díme 2 do bříška a zbytek k ledu ..

s9480
1. dub 2009

tak ať se zahryznou a dalších 9 měsíců nepustí 😉

lenkacar
1. dub 2009

jsem na to vše zvědavá tak daleko jsme se nikdy nedostali je to pro nás nové 😉

sukubka
1. dub 2009

ahoj holky tak já nejsem super nosnice na ultrazvuku jich bylo 6-8 folíků,píchám dál Gonal +Luveris to už mi asi další nenarostou že?spíš spíš porostou tyto že?tak aby mi zbyli aspon dvě,musíme věřit no!!!!Jinak v sobotu kontrola!!!!!!

Leni držím ti pěstičky!!!
mufy ty žiješ?

lenkacar
1. dub 2009

sukub hele záleží fakt na kvalitě ,ne na kvantitě ,může jich být víc než jich vidělui tedka ..a pozitivum holka ,nebude tě tak příšerně bolet břicho ,ráno jsem byla docela o.k. a jak jde k večeru tak zase chodim v předklonu .. 😝

s9480
1. dub 2009

sukub jasný neházej flintu do žita, některý nemusí jít vidět a předně jak píše Lencar stačí pár a kvalitních 😉

lenkacar
1. dub 2009

sukub já můžu mít do transferu velký odpad tak k čemu pak takový množství ,můžou se přestat vyvíjet a kolik jich zbyde na transfer je jen ve hvězdách ..

sukubka
1. dub 2009

Holky díky a leni když jedu v sobotu na kontrolu,myslíš že bude už další týden OPU?taky si to odůvodnuju tak že někerý určitě nejdou vidět 😉 SNAD!!!!
s9480 děkuju kočky 😉

lenkacar
1. dub 2009

no podle toho jak ti rostou mě třeba při druhý kontrole ještě přidali na 2dny píchando ,ale už rovnou řekli kdy bude OPU.. a vyfásla jsem ten pregnyl do zadku ..na dozrání ten se musí píchnout přesně

petista
1. dub 2009

Sukub, záleží, jak byly ty folíky velké. Mně při 1. IVF viděli při 1. kontrole 8 folíků, z toho bylo 5 větších a 3 menší, při další kontrole v so byly 2 velké kolem 20 mm a zbytek byly menší a řekli mi, že se musí OPu řídit podle těch větších, protože kdyby ty prdly, tak by odešel i ten zbytek, nakonec jsem měla 5 vajuch, všechna se oplodnila a byla z toho dvě pěkná embryjka, jenom se nechytla, potvůrky. Ale jiné holčiny měly třeba i jedno, to se chytlo, rozdělilo a mají dvojičky. Takže je fakt nejdůležitejší, aby jich bylo aspoň pár šikovných.

lenkacar
1. dub 2009

no jasně sukub znám 1holku co měla počet jak já a všechny kvalitní a po dvakrát dali 3kousky a nic z toho..takže to fakt nezaručuje úspěch ,proto se tomu nepoddávam..

monali
1. dub 2009

ahoj holky,
sukub, bylo fajn tě potkat 🙂

Tak já mám po dnešní kontrole 2fol vpravo a 2fol vlevo, mají 6mm. Dostál byl spokojený, že to odpovídá
dávkám hormonů co mi napsal, já teda moc odvázána nejsem 😒 , ale co se dá dělat, pokračuju v píchání
gonalu, dostala jsem taky k tomu Luveris, a na další kontrollu jdu v úterý. Tak snad to bude lepší.

Leni, to máš fajn, hlavně že bude z čeho vybírat a ještě ti zbydou.

sukubka
1. dub 2009

monali ahojík,já tě taky ráda poznala jsi moc fajn a moc milá 😉 opravdu!doufám že se ještě někdy potkáme a držím ti moooc pěstičky!kdy máš tu další kontrolu?myslím že v úterý že?????oni ti ty folíky ještě dorostou měla jsi tam hodně malinkých(to sem zaslechla)tak neboj!!!!

sukubka
1. dub 2009

měla sem dnes 7den stimulky 11mm!
petista,hlavně aby v nich bylo aspon vajíčko a byli kvalitní 😉 a at se mi pak na íměsíců zakousnou 😀 v sobotu se poptám to budu chytřejší 😉

sukubka
1. dub 2009

kobyla mi blbne 😀 vám taky? 🙄

monali
1. dub 2009

jo taky, koník se mi pořád seká a hrozně to trvá 😠 tak pro dnešek dobrou
Sukub, dík a nápodobně 🙂

sukubka
1. dub 2009

Dobrou Moni 😉

lenkacar
2. dub 2009

ahoj holky tak koukam že včera ve stejný čas blbnul koník i mě nešli mi odesílat příspěvky ..tak už jsem nepsala raději..mě to naštvalo ,taková zpráva a nic z toho..holky aspon vás nebude tak bolet břicho jak mě ..fakt neni o co stát ,furt mě bolí a bolí mě i žaludek a střeva..nevim jak má vypadat hyperstimulák..achjo ..jsem bolavá jak když jsem snědla kilo syrový cibule.. 😒

sukubka
2. dub 2009

leni hyperstimulák bys poznala,lezla bys po čtyrech!!!určitě ho nemáš,neboj!!!kdy budeš mít miminka v sobě?víš už něco nového?

lenkacar
2. dub 2009

já mám sukub volat až v tu sobotu kdy bude ET..pořád mi neni dobře,jen když ležim nic necítim..asi zavolam do artu jestli nemám dojet zítra..manža je doma..

sukubka
2. dub 2009

Leni rači at tě skontrolují bude to lepší.pak dej vědět ok?

bekulkamama
2. dub 2009

ahojky holky... jsem z Olomouce, snaživka pod třicítkou... 😎

sukubka
2. dub 2009

bekulkamama já taky nemám zdaleka 30 ani 25 😀 to nevadí problém máme stejnej.Chodíš na IVF?a jestli jo kam?

bekulkamama
2. dub 2009

suku: ty Vaše zkratky, moc se v tom nevyznám... co to je IVF? Buď sem totálně blbá 😀 nebo ten problém nemám .... co já vím..

lenkacar
2. dub 2009

sukub ráno fičim do artu na krev ,zřejmě mám opravdu hyperstimulák ,jak jsem to popsala doktorovi ,řekl že na 99%jo..mám hodně nafouklý jako žaludek a i se mi blbě dýchá..

lenkacar
2. dub 2009

bud ráda že jich tam máš mín ..já tady jenom ležim a chlastám a stejně se tomu nevyhnu ☹

bekulkamama
2. dub 2009

ahojky lenkacar: jsi tu? co je to to IVF? sem to nějak nepochopila s tím problémem....

lenkacar
2. dub 2009

ivf znamená laicky umělé oplodnění 😉

bekulkamama
2. dub 2009

jo taaaak, tož dík.. 🙂 jsem o něco chytřejší, tak daleko nejsem teda zatím to neřeším, snažím se cca 2 měsíce tak na tyhle myšlenky je brzo