FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

sukubka
19. dub 2009

jsem docela v poho,ale nervi to jsou,no uvidíme jak se to bude vyvýjet 😠
Leni 8den ti dorazila mrcha?a bolelo tě břicho den před tím nebo něco?

milin
19. dub 2009

jj tak můj bývalý přítel se mi ho snažil vnutit ale já na to moc nejsem.A naštěstí tenhle přítel na to moc není takže to jsem moc ráda. 😀

Jinak slovem bzučet jsi mě fakt rozesmála 😀 😀

lenkacar
19. dub 2009

jojo sukub den předtím mě bolelo jako na mrchu ,ale mě bolel podbřišek celou dobu ..ale jinak

sukubka
19. dub 2009

máte dobrý téma holky 😉

lenkacar
19. dub 2009

sukub sranda muší bejt ..dyt bysme se z toho zbláznily 😀

milin
19. dub 2009

Sukub to víš od svatebního daru k sexuálním hračkám 😀
Klidně co přilej do vinka 😀

sukubka
19. dub 2009

holky já nemám šmoulíka 😀

lenkacar
19. dub 2009

sukub já mám 2 jeden nebzučí a z druhýho mě ukradnul baterku a dal jí do hodin a chodí ho kontrolovat jestli tam, náhodou neni nová baterka ..ale já na tohle nejsem ..

milin
19. dub 2009

já ti ho klidně daruji,leží u mě na půdě tak sám 😀 třeba by uvítal společnost.Jen nevím zda ještě bzučí ten šmoula i když jak si matně vzpomínám tak on byl červenej.Tak to bude červenej trpaslík 😀

sukubka
19. dub 2009

já na to taky nejsem 😀 není nad přirozený matroš 😀

lenkacar
19. dub 2009

jojo sukub moje řeč ,neni nad pořádnou kůži

milin
19. dub 2009

jj je to teplý,příjemný a vždy tak akorát 😀

sukubka
19. dub 2009

jasnačka 😀 sem už docela nadržená po tolika dní abstinence

lenkacar
19. dub 2009

no dyt sukub ..se nedivim ..takový odříkání ..

milin
19. dub 2009

Hm Suklub tak tu abstinenci nezávidím. 🙂

lenkacar
19. dub 2009

holky já vám povim že jsme si s manžou šoupli na krajíček asi 7den od ET ..už jsem to nemohla vydržet ,říkam jestli to tam je tak je ..a když ne ,tak ne ..

lenkacar
19. dub 2009

tak mizim ,mám tu bordel jak v tanku a za chvíli dorazí hladovej manžel ..

milin
19. dub 2009

Leni jj si myslím že i tak by to nemělo mít žádný vliv ne?
Nebo oni to zakuzují spíše nedoporučují?

milin
19. dub 2009

jj taky jdu dělat večeři i když můj obrácenej žaludek nu vůbec nevím co si dám,ale něco vymyslím 😀

sukubka
19. dub 2009

co holky po večeři?my už jo 😀

petista
19. dub 2009

ahoj Sukub, jak je? Já jsem sice po 1. IVF netestila, ale zase jsem měřila teplotu, no a ráno 8. den po ET klesla a odpoledne jsem dostala MS, tak jsem aspoň ušetřila za testy, neboť jsem chtěla začít testovat 10 den 🤐
Řekla bych ale, že Ovitrelle by se tak dlouho v těle neudržel, rozhodující je stejně tak 10-12 den, ale byly tu holky, které měly test negativní a stejně pak na krvi nějaké HCG měly, takže do krve ( ať v CARU či domu) nikdy neříkej nikdy 😉

petista
19. dub 2009

jinak dneska jsem si zase byla nechat ve FN píchnout Luveris, dnes to šlo sestřičce o moc líp, vůbec to nebolelo, tak včerejší injekce bolela hodně a ještě z ní mám na břichu modřinu 😒 Tak zítra zase ráno do FN, prý kolem sedmé, tak uvidíme

sukubka
19. dub 2009

petis at to byl ovitrele či ne dnes tam není už skoro vůbec nic!uvidíme co časem.Luveris?ten já měla myslím jen jeden

ametob
19. dub 2009

Ahoj holky, tedaaaa, zrovna jsme se s manžou pomazlili, říkám si, juknu na holky a taky se řeší vibroše 😀

sukubka
19. dub 2009

teda ametob to nééé já sem nadržín a vy mi děláte tohle 😀

lenkacar
19. dub 2009

chichi ametob..jojo sex chybí ..já nevim u nás v caru neříkali nic ,tak nevim ..kdypo ET ..asi nikdy 😔

sukubka
19. dub 2009

po ET se nesmí až někdy později 😝

lenkacar
19. dub 2009

sukub ale bylo jen na krajíček a stejně na testu bylo prd..

lenkacar
19. dub 2009

sukub nejhorší je že z tebe vytejká utroš co? tak anui jiný druh uspokojení nepadá v úvahu ..hm to je holka smůla a jestli seš v tom tak si ještě dlouho nevrzneš

lenkacar
19. dub 2009

😀 😀 😀 sukub máš přeci pacičky né?! když je chut na sex tak se musí uspokojit holka ..