FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ili5
7. kvě 2009

Děkuji moc Leni, já jich mám zatím 13, ale 2 nic moc. Nevěděla jsem jestli ty blastocyty taky mrazí. Snad něco zůstane na ET.

lenkacar
7. kvě 2009

já mám samé blastocysty 😉

ili5
7. kvě 2009

5 Den jsem se dověděla, že jsou blastocyty. A nevyšlo? Kdy jdeš na KET?

lenkacar
7. kvě 2009

ili nevyšlo to .. ☹ ,půjdu co nejdřív možná tak do 14dnů už ..

lenkacar
7. kvě 2009

po 120hod.kultivaci jsou to blastocysty

lenkacar
8. kvě 2009

dneska jsem tu první tak zdravíííím,dneska bude hezky ...

ametob
8. kvě 2009

A já druhá 🙂 Holky, mrcha pořád nikde, tak jsem si dneska udělala test a jsou tam //, vůbec nevím, co si mám myslet, ani se nemůžu radovat, nechce se mi tomu věřit, tak zítra ráno udělám další a dám vědět🙂 Kdyby to byla pravda, tak je to zázrak, fakt...

lenkacar
8. kvě 2009

no to brzy kočko ,já taky nic ,mrcha nikde ,coo????????????????????????//??????????

lenkacar
8. kvě 2009

hele a jako odkdy máš ten test neni starej? jestli ne tak čoveče..

lenkacar
8. kvě 2009

hele nebylabys první komu se tělo leklo a konečně zareagovalo zrovna je o tom řeč u nás v caru diskuzi ,tam se to stalo 3holkám

ametob
8. kvě 2009

No, starej není.... A prostě mi ukázal dvě čárky a ta druhá celkem silná.... Mrcha nikde, tak se mi ještě nikdy neopozdila... No, chvilku tomu věřím, chvilku nee... Příznaky žádný nemám, trošku mě bolí prsa a pobolívá břicho, ale to tak vždycky bylo.... Zítra dám vědět, moc bych si přála, aby se tam zase ukázaly....

lenkacar
8. kvě 2009

to bych ti moc přála holka moje

ametob
8. kvě 2009

Děkuju🙂 Taky si to moc přeju, ale taky bych to hlavně přála i vám všem, co už jste si toho tolik prošly. Uvidíme, ještě není nic jasný... Ale pokud to nevyjde, tak si asi hodně pobrečím...

lenkacar
8. kvě 2009

to je jasný že se bojíš to je normální 😉

lenkacar
9. kvě 2009

otevírám dnešní diskuzi a čekám na test 😉

petista
9. kvě 2009

Ametob, držím pěsti 😉

zdenule30
9. kvě 2009

nazdar děvčata, tak co to slyším jen samé dobré zprávy, ametob už nás nenapínej, co ten test, určo tam jsou //, tak moc moc gratuluji 😀

s9480
9. kvě 2009

Ametod jsem sem vlezla jen tak z nudy a koukám jako blázen 😲 😲 😲
Ty bláho to je supeeer, moc ti přeju aby tam ty // zůstaly, ty bláho jsi mi úplně vyrazila dech 😀 , je na čase aby jsi začala plivat těhu bacily 😉

s9480
9. kvě 2009

Hele asi 2 stránky zpátky jsi psala Bůh ví co bude...., a ono Bůh už věděl jak to bude - bude z tebe MAMČA😉

ametob
9. kvě 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem nenapsala dřív, ale ráno jsem vyjížděli už před 7 a teď jsme dorazili, tak rychle píšu. Jsou tam zase dvě čárky, jupíííí 🙂 Tak uvidíme, v pondělí zavolám na gyndu a snad mě vemou a mrknou na to, už by tam mělo být asi něco vidět. Děkuju všem za gratulace a pokud to fakt vyjde, tak budu plivat těhu bacily co to dá 😉

s9480
9. kvě 2009

To je super že tam jsou pořád, moc gratuluju a v pondělí čekáme další zprávy 😅

ametob
9. kvě 2009

Děkuju moc, určitě se ozvu🙂

petista
9. kvě 2009

Ametob, gratuluju 🙂

petista
9. kvě 2009

Čau holky, můj optimismus dostal pěkně na frak, po obědě jsem začla špinit a teď se asi začíná rozjíždět mrcha, je to stejné jako minule, 8. den po ET, ani utroš to nedrží, spíš je to rychlejší než v normálním cyklu . No nic, jde se dál, laparka mě tudíž nemine a určitě si vyřídím ty lázně, třeba to Franta spraví Ještě to na mě úplně nedolehlo, zatím jsem v poho, tak uvidíme za pár hodin, zítra, pozítří. Jen mě zase bude hrozně štvát, že tam musím na krev, když stejně jednoznačně vím, co mi řeknou ( tedy pokud se rozjede mrcha)
Takže jestli se neobjevím, jsem v depce, ale dřív nebo pozděj o sobě dám vědět

petista
10. kvě 2009

mrcha se rozjela naplno, tak jsem pro jistotu udělala velmi citlivý test a není tam vůbec nic Nevím jestli mám vysadit utroš? Ale budu ho asi polykat. Už to vidím jako minule, zase totálně rozhozenej cyklus, následnou MS jsem dostala asi až za 7 týdnů a to ještě po Agolutinu, tak uvidíme. Doufám, že na mě budou mít ve středu trochu času, ráda bych na tu laparku šla co nejdřív, kdyby to šlo, tak ještě v tomto cyklu, abych stihla i ty lázně od záři, to bych chtěla jít na další pokus. Tak uvidíme

ametob
10. kvě 2009

Petista, to mě fakt hodně mrzí ☹

lenkacar
10. kvě 2009

peti to je škoda ,no co říct ?! pevné nervy!!!!!!!!!!!ametob tobě holka to bvyšlo na poslední chvíli co?tak ještě že tenkrát nevyšel ten termín

ametob
10. kvě 2009

Lenkacar: to má pravdu, nakonec to tak bylo asi dobře... Stejně mám teď takový pocity, že jako nevím. Jo? Ne? Bude všechno OK? Hrůza.... Vím, daly by jste asi všechno za tyhle pocity, ale ono to taky přijde 🙂 A asi takový pocity má skoro každej...
Dneska bylo krásně, co? Já jsem ale nevytáhla paty z domu, v pátek a v sobotu mi to úplně stačilo.... Jsem mrtvá, jdu se asi umýt a usnout k telce 😀

s9480
11. kvě 2009

Peti sakra to je mi líto, co víc říct, jak píšeš život jde dál a třeba Franta začaruje 😉 , sakra nějak ty statistiky FN nic moc teda, Ametob se lekla a radši to zvládli sami doma ale jinak po těhuli ani vidu,chjo, doufám že mi bude ten egyptský vzduch svědčit a zabřeznu tam 😅,i když podle cyklu ani náhodou ☹ za týden už budeme na letišti hurá hurá
Ametob tvoje pocity jsou pochopitelné, ale musíš věřit že bude vše OK, jak já ti závidím 🤐
Leni co dnes kuchtíš?

s9480
11. kvě 2009

A vůbec kde dneska jste?? dnes jsem prva já 😲