FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

s9480
22. únor 2011

Ahoj holky díky Vám za podporu, tak jsem to včera doma ustála-manža byl skvělej pořád dělal ptákoviny aby mě rozesmál tak to bylo nakonec ok-jen jsem zjistila že on tomu chudák vůbec nerozumí, prostě nechápe jak to nemohlo vyjít když se to pěkně oplodnilo a zavedlo a i testy byly pár dnů pozitivní, pro něho to byla tutovka, včera jsem ale neměla sílu mu to vysvětlovat, musím někdy až bude líp-i když sama nevím jak mu to mám vysvětlit 😢
jinak včera úřadoval Dostál, ho vůbec těhu testy nezajímají, (jsem mu říkala že u mě bude asi problém v uhnízdění když už jsem několikrát dle testů byla těhu ale nakonec přišla mrcha), prej pokud to není z krve tak to nemůže brát jako těhotenství, poslal nás do Plzně (jak jinak) a mě ještě na hysteroskopii aby mi prohlídli dělohu jestli není chyba tam když mám za sebou 2 IVF a ani jednou se to ani nechytlo, pro tu hysteroskopii jsem i já ale tu Plzeň nevím jestli dáme, Pregnison mi teď napsal i on a trmácet se 2x do Plzně aby mi ho napsala doktorka z Plzně 😖 no nevím
jj Leni už si bohužel neumíme ty // na testu užít protože víme že to jen začátek a spousta nervů před náma
Nany moc ti to sluší fakt, jsi na té fotce úplně jiná než co máš v profilu a malá je úúžasná

marcajda
22. únor 2011

dobré ráno. Leni tys včera slavila svátek, tak dodatečně vše nej!! jak jsi psala, že by ses bála, to bychom obe. já snad samým strachem ani neotěhotním..

esičko, to je pěkné, že tě muž podrzel. takto to má být!!spolu to zvládnete. no vidíš, mě ani žádnou léčbu nenabídli. prostě to holt nevyšlo a za tři měsíce to rychle vyzkoušet znovu. bez ohledu na tělo, hlavu, situaci.. tak jsem si dala pauzu..
no, jsem dost zvědavá co mi v tom dubnu řeknou. je pravda, že jsem vnitřně přesvědčená, že jsem zdravá, tak se tak asi i chovám a léčby nechci..

s9480
22. únor 2011

Marci ani to imuno v Plzni ti nenabídli? no já si taky myslím že jsem zdravá a zatím všechna vyšetření tomu nasvědčují , spermio máme taky ukázkové ale to mimi nějak nepřichází, tak si říkám že bych měla podstoupit vše co se dá - někdy i malá blbost může být ta jedinná překážka, ale ta Plzeň se mi moc nelíbí - no upřímně hlavně proto že je to tak daleko a že se tam musí jet dokonce 2x
ale ty jsi už byla těhu ne? a to bylo přirozený?

marcajda
22. únor 2011

byla 2x, ale krátce. a přirozeně. na umělém ani ťuk..ale třetí pokus to jistí..
já nevím,jak na to. mám kolem sebe 5 příběhů se šťastnám koncem, kdy holky vše vzdaly, byly si jisté, že to nejde a ted mají děti.. ale stále netuším, jak tu hlavu odpojit..
dokonce přemýšlím i zrušit koníka, at se kolem těchto starostí pořád nemotám.. ale zase si s vámi ráda píšu..
mě se do té Plzně taky vůbec nechce. teda, zatím mě tam neposlali 😉 i když do plzně bych jela ráda, ale do zoo, je krásné a pak mají ve městě užasná akvária. já jsem přes ta zvířátka 😀 hlavně ne obchody 😀

lenkacar
22. únor 2011

@marcajda proto asi tady neřešim jen umělko ,ale píšzu tady všelijaké bláboly ,protože ráda s koníkovkama kecam ,ale nechci úplně zjančit z těch pokusů

marcajda
22. únor 2011

a jak jsi oslavila?dostalas kytičku? já už hooodne dlouho ne 😉 muj miláček mi kupuje dárky, ale takové praktické..tak si kytky musim kupovat sama 😉

lenkacar
22. únor 2011

@marcajda já ho nemám doma a na dálku mě tak nasral ,že si ani nevoláme.. 😠

marcajda
22. únor 2011

jo, to my taky umíme a někdy úplně geniálně.protože se dokázeme hádat kvůli takovým blbostem a dovézt to tak do krajnosti, že bez určité vyjímečnosti bychom to snad ani nedokázali. a pak si říkám, prdím na to, život je tak krátkej 😀
ale občas je potřeba vody pročeřit a vyčistit.

lenkacar
22. únor 2011

víš nechce se mi ze sebe dělatz úplnýho vola,kterej dřepí doma a poslouchá jak pejsek ..

marcajda
22. únor 2011

@lenkacar , na to určitě nemáš povahu 😀 no, když po mě ten svět chce abych fungovala jako chlap, tak chci mít i vlastní nazor, že jo.. tak mám pocit, že se hádáme o podobném..

tak já už pracuji a zatím to byl docela záhul. taky jsem zjistila, jak jsem ujetá na ty kočky, to byl zážitek.. převáželi jsme telata na druhou fármu přes hlavní na Prahu. a jak jsme čekali až bude volno, tak chlap v protějším autě na nás strašně gestikuloval. no. nepochopili jsme ho a jak jsme tu cestu přejeli, tak uprostřed ní stál náš kocour z družstva. naštěstí se ale rozběhl na krajnici a auta ho nepřejela. prostě byl vlezlý v motoru a na křižovatce vyskočil. ale jak jsme se vraceli, tak ho kolegiňka našla v remízku a živého a vystresovaného, tak jsme ho zase zavezli domů. a já no magor, jsem nad ním téměř brečela..rozhozená z obyčejné kočeny.

suno
22. únor 2011

marci to i já bych bečela ,já jsem nedávno našla na cestě jak jsme jeli domů autem malé štěně yorkšíra zaběhla se a to můj chlap na mě ještě,že ho tam mám nechat bobka úplně jsem byla jak šíléná vyběhla jsem z auta a málem jsem se plazila po zemi ať jde za mnou byla jsem celá špinavá psa jsem chytla za noha a tahala k sobě a hop do auta .měli jsme ho doma přes víkend a pak nahlásili,že se asi stratil,byl voňavý a ostříhaný a strašně hodný a mazel,tak pak si pro něho v pon dojeli a on na ně úplně dlabal a bylo mi po něm trochu smutno,ale zase jsem ho chtěla vrátit majiteli

lenkacar
22. únor 2011

@suno nevim jestli bych ho šmudlíka vrátila 😔

marcajda
22. únor 2011

@suno tos byla dobrá, žes vrátila 🙂 a jak ti je? zustala jsi na neschopence? a je ti už dlouhá chvíle? co ti vlastně řekli na to krvácení po OPU? jejda, už taky počítáš dny, to je paráda. hlavně at to všechno dobře dopadne.a máme tu zas chvíli těhulku. už jsme ji tu měly, ale ony pak utečou asi do jiné diskuze, tak ty tu s námi pěkně zusta. teda nana76 tu taky zustala 😀

suno
22. únor 2011

cítím se docela fajn,chvíly už docela dlouhou taky mám,jsem doma na PN,ještě to musím vydržet,člověk neví co si může dovolit,ale dneska jsem už nepoléhavala už jsem vařila atd.akorát ještě pořád něco pojídám jak mám tu dlouhou chvíly tak za chvílu budu mít 10kg navíc,břicho už mám napuchlé dost ,ale to nevím jestli jídlem nebo bývalíma hormonama

nana.76
23. únor 2011

@marcajda tak,tak ja vas neopustím 🙂 dneska jdeme sTerkou na krev budou ji brat s prstíku snad na to panenka brzy zapomene ☹
mam vas rada holkyyyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monali
23. únor 2011

ahoj holky 😉
tak hlásím návrat zpátky mezi vás. V práci se to už uklidnilo. 2měsíce byl děsný frmol a teď to vypadá ,že
bude pro změnu mrtvo 😝 . Oboje stojí za prd., kdyby to bylo vždycky půl na půl.
Moc vás všechny zdravím, tak v rychlosti jsem zkoukla co se tu dělo a už by to fakt chtělo nějakou těhulku a lepší
zprávy.
My jsme byli minulý týden teprve na konzultaci, Stimulovat na další minimálku začnu asi koncem března.
Nechal mi zase ten fostimon,, akorát mám 2x větší dávky než předtím, tak snad ty moje vaječníky něco
tentokrát vyplodí. Akorát jsem Dostálovi hnedka neřekla, že chci až na ten březen tak říká uděláme ultrazvuk,
tak já šup do kabinky , svlíknout , hop na kozu a teprve povídám ,že minimálku ať mi napíše až na březen, on říká
dobře tak to UTZ dělat nebudeme, tak já zase hop dolů do kabiny oblíknout. 😝 Kdybych otevřela pusu hnedka,
tak jsem se tam nemusela producírovat se svým holým oplácaným zadkem 😀
navíc já jsem děsný stydlín 😠

Nemám moc přehled, kdo je v jaké fázi ale já se do toho dostanu.
Teď už zase bude víc času, tak nebudu mít absence.
Zatím se mějte 🙂

lenkacar
23. únor 2011

@monali no tak sis provětrala prdku no 😀 😝 ,se divim ,že nejsi ještě otrlá 😀

monali
23. únor 2011

jak to děláte, že ten text máte vždycky tak hezky u sebe??
mě to pokaždé různě skáče horem dolem 😉

monali
23. únor 2011

jé ahoj Leni, otrlá už asi jsem, ale zase ukazovat holý zadek asi nikdy nebude moje hobby 😀

lenkacar
23. únor 2011

@monali já kdybych ho měla tak o 30kg lehčí tak se taky budu jinak natřásat teda

monali
23. únor 2011

no dyť právě , sice jsem se rozhodla že budu hubnout ale zatím mi to moc nejde.
Teprve mám dole asi 1,5kg a ješttě bych potřebovala sundat tak 9-10kg. 😝
Asi si budu muset nechat něco uříznout, jinak to nedám 😀

lenkacar
23. únor 2011

@monali no tak tojsme na tom stejně ..zrovna včera večír jsem si říkala ,,tak dneska to dám,, a ráno jsem se pohla v posteli ruplo mi v zádech ,píchlo v boku a řekla jsem si ,,tak dneska ne,,

monali
23. únor 2011

@lenkacar No co - řekni si zítra je taky den
😀
Loni se mi podařilo zhubnout za 5měsíců asi 7kg, ale pak přišlo IVF a minimálky a mám to zase zpátky.
Jsem zvědavá jak mi letos půjde, Navíc od tohodle víkendu snad až do konce roku pořád někdo něco
slaví - máme v rodině ze všech stran samé kulatiny, a zrovna na hostině se mi moc dietně tvářit nechce,
když jsou tam hromady dobrot 🙂 Jsem slaboch a neodolám 😒

lenkacar
23. únor 2011

@monali ty jsi fakt dobrá ,to já dokážu zhubnout jen když jsem měla jinýho chlapa

monali
23. únor 2011

@lenkacar to já zase poctivě vykrmuju toho svého, říkám mu, že čím on bude tlusčí ,
tím já budu vedle něho vypadat chudší 😀 😀 ale je fakt že jsme takové dvě velrybky 😝

lenkacar
23. únor 2011

ty kecko a kolik vážíš? beztak do 60kg co?

monali
23. únor 2011

@lenkacar to jo 😝 kdybych vážila do 60kg tak to vůbec neřeším. I když taky znám pár holek co váží
55kg i s postelí a pořád tvrdí jak musí zhubnout. 😕
Jenom ze staré znánosti se přiznám 😀 vážím 69kg a měřím 163cm, takže takový váleček.
Právě moje vysněná váha je tak 60-62kg

lenkacar
23. únor 2011

@monali jo aha tak 69kg ,hm 😖 no tak to já mám o 15kg víc 😀 😝 na 160cm 😀

monali
23. únor 2011

@lenkacar jsme prostě baby krev a mlíko 😀

Za chvilku mám padla tak se du balit. Dík za pokec. Pa

lenkacar
23. únor 2011

@monali pic ráda jsem tě tu zastihla