FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
10. dub 2009

ale fakt někomuto sedne a někomu ne ..já mám třeba žaludek prevít tak neriskuju ..

lenkacar
10. dub 2009

ametob tak kde jsi s těma spermoněma..

lenkacar
10. dub 2009

tak jsem si tu pokecala holky vy už barvíte vaja nebo kde jste ..manža si udělal pracovní úraz přiskřípl si nástroj,bože bože ,to budou velikonoce ..ten má asi vaja na modro 😖

lenkacar
10. dub 2009

musim mu to pofoukat až dojde z práce .. 😉

ametob
10. dub 2009

Tak jsem tu, gyndař se podíval na výsledky spermijek a je to blbý, přirozenou cestou to nepůjde..... Takže se ještě čeká do příštího čtvrtka na výsledky hormonálního profilu a pak se prý objednám do CARU, na to jsem mu řekla, že už jsem se objednala - preventivě....Takže tak ☹ No, tak teď nám nezbývá než čekat na konec května....Takže tento měsíc kašlu na měření BT a vypustím to z hlavy 🙂 , což půjde těžko....
Lenkacar - to je mi líto s manžou, tak snad to nebude nic hroznýho 😉 A pofoukej mu to pořádně 🙂

s9480
10. dub 2009

Lencar chudák manža, tak vy už máte nabarveno 🤐 , ještě že už máš mimi v domečku, teď by chudák nebyl asi schopnej nic odevzdat, aspoň pár dní nebude pochtivat 😀
Ametob to je blbý, a nezkoušeli jste nějaké preparáty, hodně chlapům se to po nějakých vitamínech aspoň trochu spravilo

ametob
10. dub 2009

s9480: Manža už něco baští, nějaký vitamíny, takže v tom bude pokračovat..... Uvidíme, třeba bude štěstíčko a zadaří se, ale čekat už nebudeme, budeme to řešit🙂

lenkacar
10. dub 2009

ale aspon maetob nebudete čekat a doufat do čtyřiceti ..je dobře ,že se do toho pustíte ..

lenkacar
10. dub 2009

ty jo to jsem ti to jméno dobře pomršila pardon ..jinak holky je pofoukáno a řádně ... 😀 😝

lenkacar
10. dub 2009

ale před tim jsem ještě hodila tyčku ,fuj dneska mi bylo ale zle ..

lenkacar
10. dub 2009

třeba je mi blbě že nemám sex 😀 😀 😀

ametob
10. dub 2009

Lenkacar: No, to bych právě čekat nechtěla, takže jdeme do toho🙂 To moje jméno se motá i mně, je to pěkná smyšlenina 😀 Jak bylo pofoukáno řádně, tak je to dobrý 😉 A v jednom jsem si jistá, kdybych teď nějakou dobu byla bez sexu, tak bych z toho tyčku určitě nehodila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Poslední dobou ho bylo áááááááž moc 😀

ametob
10. dub 2009

A že ti nebylo dobře, to by mohl být dobrý příznak, ne? Nebo je ještě brzy? 🙂

ametob
10. dub 2009

Holkyyy, mám další otázku, za jak dlouho od první konzultace jste šly na svůj první pokus? Dneska se mi to všechno mele v hlavě a přemýšlím a přemýšlím 😠

milin
10. dub 2009

Ahojky holky

Sukubko mám otázku.Prosim tě když Vám brali spg a tobě HP.Kdy si se ptala na výsledky?Já bych se na ně chtěla zeptat teď jak tam pojedu 13dc na UTZ.Ale nevím zdali mi to dr řekne.Nebo mi to prostě řeknou až na tom dalším pohovotu co máme v květnu?To by mi asi celkem vadilo kdyby to bylo až za tak dlouho.
Děkuji za odpověď 😉

sukubka
10. dub 2009

ahoj holky dneska sem tady celý den nebyla dostala sem se k notbuku až ted ráno jsem vařila,odpoledne jela pokoupit ještě maso na velikonoce atd a pak sem gruntovala byt umývala okna atd!ed koukám na slunce seno a chlámu se!chtěli jsem jít s manžou na pivo,ale má 38teplotu aa nejspíš angínu tak budu spát v obýváku abych to nechytla

milin doktor ti odpoví pokud se zeptáš 😉

Leno říkáš manžovi si to pofoukala a je to ok jo?já se tomu musela smát promi!!!!
zítra ráno si budu volat co bojovníci kolem 10h tak pak hned napíšu!!!

monali držím pěstičky 😉 pak nám napiš

milin
10. dub 2009

Sukubko no právě že když jsem se minule zeptala jak dopadl příteli spg.Tak mi řekl že se vše dozvím až na dalším pohovoru.Tak mě to právě zarazilo.Proto se ptám.Jak to tam chodí.Když mi to nechtěl říct.Přeci jen když to není v pořádku tak by mi to mohl říct ne?

sukubka
10. dub 2009

já se ho tenkrát zeptala a řekl mi to!úpdle mě by ti to měl říct 😉 určitě se poptej taky mě to zajímalo

milin
10. dub 2009

jj děkuji já se zkusím zeptat ještě jednou.Snad tentokrát bude mít na mě čas.Minule jsem místo 8hod musela přijít až na 9.30hod.A tak jsem si musela zajet na dlouhý kafe.A to ještě vůbec neznám Olomouc!!!!!!!!! Takže to byl des čekat.Ale co se dalo dělat. 🙂

sukubka
10. dub 2009

to je fe fakultce úplně normální že Dostál nestíhá a příjde si třeba místo 8h v 9 nebo se tam pak 3h čeká to je úmorný že?pak podj zprávy jak jsi dopadla kdy tam jedeš?

milin
10. dub 2009

Tak dnes jsem 2dc takže tam jdu 21.3.Ani nevím co je to za den a kdo tam bude. 😀 Ale snad už se to nějak pohne.JJ hlášení podám.Ale mám strach z toho Horm. profilu. myslím že to bude blbý.

sukubka
10. dub 2009

proč myslíš že to bude blbý?podle čeho tak usuzuješ?

milin
10. dub 2009

nu mám cysty.Dokonca mám jeden vaječník PCO levý.A myslím si že mám moc mužských hormonů.Taky si myslím že mám asi nějaký tvrdý obal vajucha a že se tam spermoušci nemůžou zavrtat.Nebo prostě vajucha nemám.Já nevím prostě si myslím že to bude blbý.jinak nevím.Snad mi to řekne.

Jdu spinkat ráno vstávám do práce a mám v sobě dvě a více slkeniček vína 😀

lenkacar
11. dub 2009

milin je čas na katastrofický scénáře ,od toho tam ty doktoři jsou a vše se dá řešit ,neboj se nic ... 😉

lenkacar
11. dub 2009

nepij na noc skleničky vína ,když ti dělaj depky ..musíš myslet pozitivně .. 🙂

lenkacar
11. dub 2009

sukub jo pofoukala a byl spokojenej 😀

sukubka
11. dub 2009

ahoj kočky tak žijí mi 4embrijka pro 2si zítra jedu 😀

sukubka
11. dub 2009

monali držím pěstičky at je vše ok pak napiš kolik je vajuch 😉

lenkacar
11. dub 2009

sukub tak to je príma jak jsem řekla ,2 do bříška k mamině a 2 do marzáčku 😉

lenkacar
11. dub 2009

aspon něco holka ,já když tady čtu ty katastrofický scénáře jak se toho ani holky nadočkaj prostě to nevydrží a tak ,tak jsem bylůa ráda že aspon něco by se dalo dát do bříška ,myslím že vůbec nemusíš být smutná ,že máš radost vid?!