FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

dyny
22. bře 2010

lijank tak snad to bude jen takto, jak říkáš s tím HP. Genetiku máme, imuno taky, urologii taky, já mám vyšetřenou i štítnou žlázu, mám laparo+hysteroskopii a víme, že potřebujeme mesa tese - manžel má azoospermii, a poslední spermiogram máme měsíc starý od nich. Tak snad by to do nebo o prázdninách mohlo být ne? Už jsem zase nedočkavá - určitě to znáš 🙂 Díky za odpověď

lijank
22. bře 2010

Jo, tak to jo. My měli přesně to samý vyšetření, takže jen u mě nový HP, za měsíc a něco (červenec) jsem byla v poradně, kde se sepsala stimulace. Pak do toho vyšlo v srpnu jejich volno, takže jsem měla začít v září. Tam na ultrazvuku ovšem průser jak ...., takže k IVF jsem se dostala v lednu.

marcajda
23. bře 2010

ahoj holky, trvá jim to ve FN opravdu dost, ale ve fertimedu mě hnali doIVF hned a bez jakýchkoliv vyšetření a to si myslim, že je mnohem horší. Já přestoupila, protože se bojím třetího potratu. a tak teď procházím prohlídkama. už je snad i máme a vyšlo to zatím dobře. Jen mi našli ureoplazmu, tak jsem měsíc na antib. a pak měsíc pauzu a pak nové odběry. Četla jsem o té potvůrce, že mohou být potraty i kvůli ní, tak tu léčbu ráda podstoupím.. no a přítel se mnou..
ale už mi čas taky těžce utíká..
štve mě, že jsem vlastně v pořádku a nic..ale aspoň mám pořád naději, že to přijde i bez hormonů a IVF. Mám z něj veliký strach.

nana.76
23. bře 2010

berunky krasny vecer.co se tyce vysledku ve FN me na ivf poslali i bez genetiky a urologie,ale pritel je casto pracovne v zahranici tak to mame takove slozitejsi.
Paraplicko a Leni dnes jsem dopichala posledni davku a zitra me ceka ultrazvuk.tak jsem zvedava na ty foliky,snad nejakaj vyrostl 🙂

lenkacar
23. bře 2010

nani a kdyby ne ,tak ti přidaj píchajdu,aby to v pohodě bylo 😉 tak dej určo vědět jak tio to narostlo

lenkacar
23. bře 2010

marci je dobře ,že tě na ureu přeléčí ,opravdu zapříčinuje potraty

nana.76
24. bře 2010

ahoj Leni tak mam 12 foliku a jsou uz celkem velke tak mi dali dve davky jeste gonalu a zitra mam picnout luveris a v patek jedu znovu na ultrazvuk tak snad uz bude brzy odber 🙂 preji krasny den 🙂

lenkacar
24. bře 2010

nani to jsou hezké zprávičky ,12folíků to je akorát .. 😵 😵 😵 😵 😵 nezapomen informovat dále 😉

dyny
25. bře 2010

Ahoj holky díky za info 🙂
Nana: držím palce 🙂

nana.76
25. bře 2010

dekuji zitra podam zpravicky 🙂

lenkacar
25. bře 2010

určo to bude hezký počet a víš co na počtu nezáleží ,hlavně aby ve folíkách byly vajíčka a kvalitní 😉

nana.76
26. bře 2010

tak hlasim ze odber je v nedeli foliky vsechny pekne dorostli tak snad se tam nejake pekne vajicko najde 🙂

lenkacar
26. bře 2010

nani tak to se hezky na to vyspíš vid ..tak vidíš ,že to nebylo tak hrozný .. 😉

ametob
30. bře 2010

Lenkacar: ahoj, jak se ti daří, jsem sem po dlouuuuhéééé době nakoukla 🙂

ametob
30. bře 2010

Monali: tebe taky moc zdravím 😉

lenkacar
30. bře 2010

ametob ahoj holčičko tak jak se máte s mimískem?to byly časy když jsi jezdila do práce a bylo ti těhu blbě ..

lenkacar
30. bře 2010

nani tak co už byl transfer?

lenkacar
30. bře 2010

koukla jsem na malého a řikam si ,ty bláho už jezdí na bruslích 😀 a koukám znova ..to je něco na lezení ne?

lenkacar
30. bře 2010

ametob malinkej je nádhernej ..to je sladkej koblížek a ta bunda mu děsně sekne .. 😉 a doma to máte hezký

nana.76
2. dub 2010

leni ahojky transfer byl nakonec zustali dva bojovnicci tak jim verim ze to jeden aspon dotahne dokonce.nejhorsi je to cekani ach jo 🙂 a co ty mas se?

lenkacar
2. dub 2010

nani tak držim vše co mám ,aby to byly opravdu veselé velikonoce pro vaši rodinku ... 😉 já se mám dobře ,začíná mi prodloužený víkend ,tak asi skouknem na chatu ,jen aby počasí bylo v cajku ..tak pa a odpočívej a podávej info .

nana.76
6. dub 2010

ahojky Leni tak co jak si prozila velikonoce.ja dnes zacala trosku spinit,tak bojim,bojim.to cekani je fakt hrozny ☹

lenkacar
6. dub 2010

ahojky a kolikátý den jsi? špinění nevadí 😉 držim palečky ..Velikonoce jsem makal na chatě a pak proválela na gauči s knížkou

nana.76
9. dub 2010

ahojky leni tak hlasim že dnes jsem testla a jsou tam // jsem strašně moc štastna 🙂

lenkacar
9. dub 2010

tak nani to strašně moc gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵

lenkacar
11. dub 2010

tak co nani testíkl sílí???????????jak se má naše saramax? co miminko?ani se nám holčička neozve ..holky já zatim furt dodržuju gumy sex a chodim do práce ,ale je to hnus s tou gumou .. 😝

nana.76
11. dub 2010

ahoj Leni dnes jsem zkoušela další testik myslim ze trosku sílí,odpoledne ho zkusím dat do albumku.no s tou gumou to věřím taky se mi to nikdy nelibilo 😠

lenkacar
11. dub 2010

testík vidim pozitivní 😵 😵 😵 ,tak držim palečky .. 😵 😵 😵

nana.76
14. dub 2010

leni tak hlasim že vše dopadlo na vybornou hcg 206 ted už jen at roste 🙂

lenkacar
14. dub 2010

nani tak to je úžasný ..gratuluju moc moc moc 😵 😵 😵 😵 😵