FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

s9480
3. únor 2009

Beras fakt?? tak to nevím proč se ta dr. tak divila a mimochodem Vodička taky když si četl zprávu 😨 a přitom to teda dělá stejně 🤐
Saro nevím proč to má zakázáno Olm ale většinou je to proto, aby ses nenachladila taky kvůli HSS aby jsi byla na transfer OK
hele jak to tak čtu tak až na vyjímky jste měli taky celkem málo vajuch a u mě se dr. Oborná divila tak nevím, já měla při OPU 6, použitelné 4 a nakonec to 2 vzdaly

mufy
3. únor 2009

Olm no já jí řekla, že jsem byla děsně nervózní, protože jsem se bála, že zase nic nevydrží, když jich máme tak málo. No a ona na to, že jsem mohla zavolat klidně o den dřív a poptat se na stav, abych to přežila. 🙂

Taky jsem o dr.Machačovi slyšela jen to nejlepší. Už jsem i přemýšlela o tom,že k němu přejdu, ale pak jsem si to rozmyslela.
Beras a jak jsi dopadla? Byl ET úspěšný? A prý se všechno dělá v Brně. Je to pravda?

smilers
3. únor 2009

nazdarek,tak jakpak valcite? olm a mufy drzim palce 😉

lenkacar
3. únor 2009

smilers tak jsem koukala na´nové fotečky,teda ten mega kočár,doufám ,že něco vydrží..zato ty se nadřeš holka..nebolí tě záda? a kojíš ? nebo vůbec?jinak saro k tvé otázce ,ne neumim si představit ,že bych měla trojky,ba ani dvojky ne..ale dáme 2 embrouše

lenkacar
3. únor 2009

2embrouše pro jistotu ,ale nemám pokoj jako smilers ,čoveče nevim kam bych ty 2postýlky dala

olm
3. únor 2009

Sari, nemuzu ven, protoze jsem na neschopence - asi jsem to malo vysvetlila 🙂 Od zitrka mam ale vychazky, takze uz to bude lepsi.

Mufy, myslim, ze to s nama musi mit Dr. Brezinova fakt tezky 😀 Ta jeji prace, stejne jako ostatnich v CAR musi byt strasne tezka, ze, snaset tam to zoufalstvi, umet uklidnit, brrrr, nic jednoducheho.

Holky, jestli budu jeste chvilku doma, tak mam 100 kg, hahaha.

sara.max
autor
3. únor 2009

Jak dlouho může trvat dlouhý protokol? Mám dojem, že všechny co už máte něco za sebou, jste měly právě ten krátký. Zítra jdu na kontrolu po týdnu a nevím co můžu čekat a na co se připravit.

lenkacar
3. únor 2009

saro ahojky od včera vim ,že budu mít taky dlouhý protokol,zastavovací mám 2DC a za 14dní kontrola a tak 10až 12dní stimulka

lenkacar
3. únor 2009

určo je to taky jak reaguješ,třeba jim to bude stačit a nebo ti přidaj ,ale těch 12dní je max.co jsem četla

sara.max
autor
3. únor 2009

diky, to jsi hodná, já jsem vůbec netušila, jak dlouho to ještě může trvat. Docela se toho zítřka bojím, ale já jse vyplašená vždycky. Ne že bych se bála, že něco bude bolet, ale že se to nebude dařit tak jak by mělo. A jak se daří tobě? Já už moc na vítězný únor 🙂 nechodím, tak ani nevím. Jak je?

lenkacar
3. únor 2009

no on tam taky nikdo moc není víš?! no já jsem dneska 14DC a čekám na 2dc,takže jsem ve stádiu čekání a ty jsi daleko jak?

lenkacar
3. únor 2009

a jak to zvládáš? bolí tě bříško?

sara.max
autor
3. únor 2009

jestli dobre počítám, tak tebe čeká injekce před stimulací asi za 14 dní? To bych už mohla být ve stavu, kdy se budu jen třepat a počítat dny, jestli to vyšo nebo ne. Ale nechci předbíhat, možná se tak daleko ani nedostanu. Zatím mám za sebou jen 7 dní píchání menších dávek, 4x75 jednotek a 3x150 jednotek. No a zítra uvidíme. Jsem hrozně rozhozená, už 2 dny jsem skoro nespala.

lenkacar
3. únor 2009

no tak to ti přidaj léčivo a tak do 5dnů máš konec ne?možná i dřív 😀

sara.max
autor
3. únor 2009

snad jo, už aby 🙂

lenkacar
3. únor 2009

saro v tom 2dc je teprve zastavovací,no budu mít vše z krku tak v půlce března ,to už budeš jasná těhule

sara.max
autor
3. únor 2009

Jo a ten kočárek pro trojčátka je super, jen si neumím představit jak s ním vyjedu třeba jen nakoupit. Tedy já bydlím v paneláku, myslím, že bych ho neměla ani kam dát.

lenkacar
3. únor 2009

no já bych asi ani neprojela dveřma bohužel a s mojí vyhřezlou ploténkou potěš prdel ,smilers obdivuju moc

sara.max
autor
3. únor 2009

to já taky a přitom je na každé fotce tak spokojená a usměvavá. Musí to být hrozná práce a únava. Ikdyž píše, že manžel vaří a ona je "jen" stará o holčičky, je fakt dobrá. A když si představím, jak budou dorůstat a třeba takové rozstoucí zoubky, teda dej pokoj, to bude asi na mašli. Ale alespoň se jim to padařilo, měli prostě plnou náruč štěstí. 🙂 🙂

lenkacar
3. únor 2009

já se fakt po předešlém nezdaru zařekla že už ani nepípnu tak ani nepípu a budu ráda že se něco uchytí 😀

sara.max
autor
3. únor 2009

jjj tak nepípej, stejně všechny víme, co bys chtěla 🙂

sara.max
autor
3. únor 2009

Daniel a Ella Katrin nebo si to pletu?

lenkacar
3. únor 2009

Katarína ,ale po jednom ,ne všechny najednou ty volís a Ellen Katarína je jedna osoba

sara.max
autor
3. únor 2009

to jsem si myslela, že to bude jedno děvčátko 🙂 , jen jsem to trošku zkomolila. Promiň. My budeme mít Annu Marii 🙂 A když budou dvě, tak nemusíme vymýšlet nic jiného 😉

sukubka
3. únor 2009

holky při ET jste leželi ve FN vždycky s někým na pokoji nebo se může stát že tam budu i sama?asi mě tam po těch 2h mrskne

olm
3. únor 2009

sukub, zalezi, kolik toho ten den budou mit v planu. Ted nas tam bylo snad 5, 2 pokojiky. Jednou na IUI 3, podruhe 2. Po prvni punkci jsem tam byla sama - to bylo fajn - byl tam se nou pritel.

lenkacar
3. únor 2009

sara tak to máš taky hezky vymyšlené ,no jako já 😀

olm
3. únor 2009

teda holky, vy mate plany 😉 Libi se mi dve jmena, ale jeste jsem neprisla na vhodnou kombinaci 😀

lenkacar
3. únor 2009

jako v telenovele Anna Kristýna co?

lenkacar
3. únor 2009

jojo Olm taky co jinýho zbývá ,jen vymýšlet blbosti ,aby nám zatim necvaklo 😀