FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

marcajda
29. pro 2010

nani, já myslela, žes děti "vyvdala" s mužem, to bych nevěřila, že už máš tak velké vlastní 🙂 to to pletu. tak to je supr, že se doktorům podařila to tělíčko srovnat.
a ani jedna z vás ve dvojčatech nepokračovala?ono se to myslím dědí až přes koleno, že? teda, když čtu, jak po novém roce ty maminky zkrouhnou, tak jsem moc ráda, žes to rození ještě stihla letos. to je takový "bordel"..zase si troufli na nejslabší..

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petulka22
30. pro 2010

Ahojky holky,

Nani, já opravdu myslela, že jsi to na té fotce Ty, jste si opravdu hodně podobné. 🙂 A jak si užíváš s miminkem? Musí to být nádhera. 🙂
Marci, já jsem z Prostějova, ale manžel je z Ostravy, takže tam jezdíme za jeho rodiči a při té příležitosti... 🙂 V sobotu jsme byli na Mamzelle Nitouche a dnes večer jedeme na Italku v Alžíru. Já mám teda nejraděj balety, ale tohle taky nějak zvládnu. 🙂 Tak už si užíváš taky volna, to je dobře.. 🙂

monali
30. pro 2010

ahojky všem 😉
Nani, malá je moc krásná, tomu říkám správný dárek pod stromeček,

U nás vánoce proběhly v klidu, objeli jsme jedny i druhé rodiče. Tento týden jsem byla v práci, akorát v úterý
a zítra mám volno.
Doma nám totálně kleknul počítač, tak ho máme v opravě, tak se s Vámi uvidím až v lednu.

Tak ještě jednou přeju aby ten Nový rok byl pro všechny šťastný, zdravý , veselý a úspěšný ve všech směrech.
Mějte se pa.
😉

nana.76
30. pro 2010

@marcajda jo mam t děti už velke začla jsem brzo,ale tenkrat to šlo jako po masle asi že jsem stím nepočitala 😉
Holky jinak jsem dostala teplotu hrozně mě bolí prsa takže mam strach že je to zanět jako vyšitej.U mě nemuže jit nic jako po masle ☹ Terezka za tyden přibrala 400g a dostala hroznou pochvalu že drží hlavičku jako 2-měsíčni miminko
@monali Moc děkujeme 🙂
@petulka22 je to super s Terezkou jen ty prsa ach jo,ale snad to bude dobre ☹

lenkacar
30. pro 2010

@nana.76 tak tvaroh na prsa .. 😉 a hlavně odstříkávat . 😉 at se ti to nerozjede .. 😖 jinak máš moc hezké všechny děti .. 😵

lenkacar
31. pro 2010

všem zde přeji štastný rok 2011!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkacar
31. pro 2010

@nana.76 a jedna zvědavá otázka ,to máš všechny se stejným mužem?to obdivuju ,ale moc se to nevidí

marcajda
31. pro 2010

holky, všem přeji pěkný večer šťastný nový rok. at tu máme už jen samé dobré zprávy.
a Nani, jak píše Lenka, odstříkávat a něčím mazat a hlavně být v teple. jejda, to zvládneš a bude dobře. mlíčka máš asi dost, když tak přibíráte! je to krása.
mějte se všechny krásně

nana.76
31. pro 2010

@lenkacar děkuji.Terezku mam s novym přitelem otec mych starších dětí nestoji s prominutím zanic opustil nas když měla Nika 2měsíce kvuli jiné slečně takže jsme to museli zvladnout sami a proto si to ted tolik užívam nebot mam toho nejlepšího chlapa na svetě 🙂
@marcajda taky moc děkuji 🙂

lenkacar
31. pro 2010

@nana.76 paráda ,moc vám to přeju že to vyšlo 😵

janaol
1. led 2011

Ahoj holky, moc sem nechodím, nějak nemám o čem psát. Ale všem přeji krásný a šťastný nový rok 2011, a a´t už je konečně pro nás všechny ten těhulkovský 🙂 .

s9480
3. led 2011

Ahoj holčiny tak jak je v novém roce? jak mě se nechtělo do práce
tak zítra beru poslední antiko a budu vyhlížet mrchu, která určitě dorazí o víkendu takže se budu muset v sobotu nebo v neděli trmácet do FN na kontrolní UTZ, zřejmě mi píchnou nějakou injekci na tlumení vaječníků či co a a cca za dalších 14 dnů bych měla začít stimulovat - doufám že NAPOSLEDY a s ÚSPĚŠNÝM KONCEM 😉 !!! což přeju nám všem tady

marcajda
3. led 2011

esičko, to s tebou doufáme všechny!! rozjedeš nám tu tu tehulkovskou vlnu a my na ni budeme taky postupně naskakovat a bude to supr!!!
já šla dnes na odpolední a po 4dnech volna a taky se mi ani trochu nechtělo.. krásně jsme si to doma s přítelem užívali. a v práci mě koleginka přivítala hned hádáním, takže veselo. to abych nezapomněla, že práce není med 🙂

nani, takže jsi to měla teda taky veselé. ale mášč pěkné děti a s malou jim to moc sluší, takže jsi výchoívu určitě dobře zvládla, ale musel to být zabírák..obdivuji.

holky, má to být prý velmi plodný až rozmnožovací rok, to se těším

nana.76
3. led 2011

@marcajda jo to byl,ale myslím že jsem je vychovala dobře i sama ikdyž někdy zlobí ale to asi každe dítko 🙂 🙂

petulka22
4. led 2011

Dobré ránko holky v novém roce! 🙂 Taky už pracuju a taky se mi vůůůbec nechtělo po těch 3 dnech dovči. A včera to byl pěkný záhul, takových dní víc a nevím, nevím... 🙂
Esíčko, takže Ty nám to začneš? Paráda... Takže se snaž ať máme motivaci! 🙂
Já budu muset zahájit nějaký hubnoucí program, neškodilo by nějaké cvičeníčko nebo aspoň turistika. V neděli jsem horko těžko ukecala miláčka, že se půjdem trošičku projít i s naší jorkšírkou Aginkou, samozřejmě, jen jsme vylezli z auta, tak začalo hustě sněžit a foukat, tak jsme to museli po 15 minutách zabalit. A ještě jsem si přivřela malíček do dveří od auta, tak jsem až do noci pěkně ledovala. Jo, pěkně jsem si to užila. 😀
Takže ať se nám všem daří! 🙂

nana.76
5. led 2011

@petulka22 vždyt si hubena hubnout jinak mužeš až po porodě ted na to kašli hm 🙂 Ja při stimulce přibrala skoro 10kg a v těhotenství 15 a jak to jde ted pěkně dole 🙂
Dala jsem nove fotečky tak kukněte.Nejkrasnější je ta jak Terezka na sebe s tatkou koukají 🙂 🙂

lenkacar
5. led 2011

@nana.76 i v obličeji jsi krásně hubená ..ted už jsi celá sestra tvoje.. a malinká je nádherná .. 😵

petulka22
6. led 2011

Nani, já bych tak ráda hubla po porodu. 🙂 Fotečky máš nádherné.. 🙂 Jinak já jdu dnes s tím svým vysokým tlakem na internu, doktorka na imunologii v Plzni říkala,že by to mohl být v těhu problém, tak jsem zvědavá, co mi řeknou. Už teď mám z toho nervy. To zas bude tlak.. 😀
Holky jinak dobré ránko všem a krásný den. 🙂

lenkacar
6. led 2011

@petulka22 taky ti přeju krásný den a hlavně at už někdo odhalí tu příčinu ..vysoký tlak taky neni nic dobrého ,měli by nás posílat do servisu a odtud pěkné nové vyjít a hned by se povedlo .. 😵

nana.76
6. led 2011

@petulka22 at ti to dobře dopadne 😉 Ja si s tlakem pěkně užila a ještě když jsem šla k doktorum tak mi vyskočil z nervu ☹

petulka22
7. led 2011

Nanuš, díky. 🙂 Já to mám právě taky z doktorů, natočili mi včera EKG a byla to katastrofa, říkala jsem, že mám syndrom bílého pláště a stresy z práce, tak jsem dostala na 24hodin tlakoměr, dnes to jdu sundat, a že se uvidí.. A takyže jo, u ní a v práci tlak 160/110 a doma 120/75, tak jsem zvědavá, co mi řekne. Hlavně už se těším, až to ze mně sundají, měří to každou půlhodinu..Jojo,já si užiju.🙂

nana.76
7. led 2011

@petulka22 ja ten přistroj měla taky na 24hodin ale to jsem ležela v nemocnici takže nervy jak blazen no a ten přistroj mi naměřil 3stupen hypertenze takže to nejhorší co muže byt.říkala jsem doktorum že mam syndrom bíleho plaště jenže oni si to na triko nevezmou navíc když už jsem byla ve 20tydnu.Budeš brat v těhotenství leky což bude určitě brzy a bude to o.k uvidíš 🙂 🙂

petulka22
8. led 2011

Nani, tak mi to samozřejmě naměřilo taky vysoký tlak, u mě 1.stupeň, bylo krásně vidět jak do té doby, co jsem byla v práci byl vysoký, pak doma a v noci v pohodě a ráno od 5 se to zase začalo zvyšovat, co jsem byla v práci a u doktorky to vyletělo pěkně nahoru... Takže jsem dostala nějaké dvoje prášky už teď a za týden se mám přijít ukázat, co to se mnou dělá. Já kam vlezu, tam je problém. No, uvidíme. A jak Ty to zvládáš? Co malinká? Určitě si těhu pěkně užíváš...🙂
A co ostatní holčiny? Nějak jste se ztratily v tom novém roce. 🙂
Esíčko, už začínáš stimulku?
Jinak všem pěkný víkend přeju.🙂

marcajda
8. led 2011

ahoj holky, no, já tento týden v práci vůbec nestíhala, bylo toho divoce a ješttě v takové zimě a slotě.. divím se, že jsem pořád zdravá.
u mě nic nového. zas mi začíná menzes, takže opět nic.. ale třeba jednou..
Peti, taky se na esíčko těším, budeme si to pěkně prožívat s ní. jejda, kéž by jí to byšlo. a začaly by se tu zase pěkně střádat týdny jako u Nany a Leni. jejda, ale s dobrým koncem. moc to tu potřebujeme.

Leni, moc na tebe myslím 😉

s9480
10. led 2011

Ahoj holky už se hlásím vůbec nebyl čas, tak oznamuju, že mrcha dorazila kupodivu už v pátek ráno, takže jsem místo do práce valila do FN (šťastná, že se tam nebudu muset trmácet o víkendu).
V čekárně plno ale jen chlapy 😲 , takže v 9 hodin se začalo ordinovat, sestřička otevřela kabinky a já zjistila že jsem hned druhá huráááá , sice mi pak říkala že jsem asi někoho předběhla, no ale když tam žádný ženský nebyly......sama to nemám ráda když mě někdo předbíhá
tak už jsem taky poznala dr. Poláka byl v pohodě, v rychlovce mě projel 😉 zjistil, že je vše ok (naštěstí) vaječníky v klidu a tak mi píchli nějakou ti zastavovací injekci či co a 18.1. mám přijít zase na KO a to už bych měla začít se stimulkou uf uf snad to všechno půjde tak dobře jako do teď, vaječníky budou maximálně fungovat když teď měli čtvrt roku šábes - moc děkuji že na mě myslíte, ani nevíte jak ráda bych tu těhu vlnu rozjela a Vy byste mě následovali 😉 a pod stromečkem už všechny chováme a kojíme 😉

lenkacar
10. led 2011

@s9480 prej šábes 😀 😝 měly prázdniny tak at se snažej .. 😀 😝 ,přeji at je vše v pořádku 😉

nana.76
10. led 2011

holky kukněte na tento odkaz je tam Terezka dala jsem to tam pro tatínka at mu není va světě smutno zitra namodjíždi pracovat do Německa tak budeme valčit sami ☹

https://www.youtube.com/watch?v=I5TDZBooDKI
lenkacar
10. led 2011

@nana.76 pěkná Terinka .. 😉 a tatka je šikula ,že jede vydělávat penízky ..

petulka22
11. led 2011

Ahojky, Esíčko no tak paráda! 🙂 Takže ať se to podaří a hlaš stav! 🙂 A ten Polák je kdo? Někdo nový?
Holky, jinak já vůbec nestíhám, makám jak barevná, už mě to přestává bavit.. všechny zdravím.
Jo a v pondělí jedem do Plzně pro výsledky imuna, tak jsem zvědavá. Pak písnu, co nového. 🙂