FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

petulka22
22. led 2011

Leni, přes ten internet to prostě vychází takhle mnohem levněji..
Esíčko, já byla na kontrole ve středu, v pátek a myslím, že v neděli byla punkce.

marcajda
22. led 2011

ahojik holky, tak ja s gonalem stimulovala 16 dni, ale to uz byla sila.. no, me ten dlouhy protokol vubec nesedl. ale to uz dokori ted vi.
a jinak preji pekny vikend. mejte se krasne

s9480
22. led 2011

Marci 16 dní to je fakt síla, no mě nesedly krátké protokoly tak doufám že teď už to je "TO ONO PRAVÉ OŘECHOVÉ" 😉
Peti a ta neděle to byl kolikátý den stimulky? 😉 ,to by bylo dobré kdyby mi OPU vyšlo na víkend, aspoň by to v práci nebylo nápadné že furt lítám po doktorech no a na ET bych si vzala dovču no a pak děj se vůle boží - no ale tohle je ještě celkem daleko, úplně se děsím středeční KO,minule to byla slušná sprcha když mi řekla že stimulku stopne že je jen 1 vajco 😲
Leni no cítím se zatím fajn, ale spíš už začínám být nervózní že necítím že by se ve mě něco dělo 😠 , no asi je ještě brzy dnes jsem 4 den píchání 75j,od zítra zvyšuju na 150j tak uvidíme, no jestli nezareaguju ani na ten Gonal tak už nevím co se mnou, jinak večer mívám slušné návaly,ale to jsem spíš připisovala nemoci už týden mám rýmu jako trám

lenkacar
22. led 2011

@s9480 ahoj mě tak sedl více dlouhý protokol.. a 4 den je na pocity opravdu brzy kor při tak nízkých dávkách ,to bud v klidu,přeji všem hezký víkend ,jsem přišla z práce a necítim hnáty..dneska to byla síla

dyny
22. led 2011

Esíčko já 11 dní - Gonal 9 + 3 merional pak v neděli 20:30pregnyl a OPU v 7 v úterý - takže já opu za 14 dní po prvním UTZ před pícháním 😉
Peti díky mrknu na to - no doufám, že už to konečně bude - už to máme potřetí odsunutý - nějak se mi furt nestřetávala ovulace s přítomností paní doktorky - tak snad už to teď vyjde 🙂

s9480
23. led 2011

Holky díky za Vaše přízpěvky , apoň mám trošku představu kdy asi bude opu, no hlavně aby bylo co!

petulka22
23. led 2011

Esíčko, oni ty dlouhé protokoly jsou vždy nastejno. První kontrolu po té zastavovací injekci máš v úterý, to začínáš píchat, pak další je ve středu, jak půjdeš teď ty, no a já byla pak už jen v ten pátek a v neděli OPU. Takže 13 den stimulky. A neboj, určitě bude co. 😉
Dyny, držím pěsti, ať tam už jedete. 🙂

s9480
23. led 2011

Aha Peti tak jsem zase o něco chytřejší 😉

s9480
24. led 2011

Aho holky tak už jsme zase v tom pracovním kolotoči, se mi vůbec nic nechce

můžu Vám teda upřímně říct, že jsem zase pěkně vystresovaná, protože dnes jsem 6 den stimulky po zítří KO a já vůbec nic necítím, už to zase vidím, že budu bez vajec ach jo

petulka22
24. led 2011

@s9480 Esíčko, já taky nic necítila, buď v klidu. 🙂 Držím na středu pěsti!!!
Já dnes byla pro výsledky na revmatologii kvůli té mé trombofilní mutaci a je to v pořádku, tak jsem ráda. Zase mám další vyšetření zasebou. 🙂

lenkacar
24. led 2011

@petulka22 tak vidíš bude to dobré..esíčko ,nebud vystreslá ..budeš jich mít akorát ,k čemu je plato vajec..

marcajda
24. led 2011

je, tady se bojuje..
esicko, neboj, rostou!!! staci i dva, ale bude jich vic, uvidiš. ja se takto stresovala az na konci, pořád jsem měla pocit, že mi předčasně prasknou folíky..
a ono to stejne dopadne jak má a určitě dobře!!

Peti, to je fajn, že další dobrý vysledek! to mám radost. já na tve vysledky pokažde čekám jako by byly mé a pokaždé se mi uleví, že jsem taky určitě v pořádku 😉 tak ti díky, že to absolvuješ i za mě 🙂

leni, tak už tě v práci honí? Pak do toho stereotypu člověk zase zapadne ani neví jak... já byla doma v pátek, cosi mě prohnalo, brrr. zase klasika- ovulka a jakesi nemoci..ale slivovička mě vyléčila 🙂

lenkacar
24. led 2011

@marcajda ahoj já tam chodim jen dle jejich potřeby ,ale koukám jestli se něco namane jiného ..

marcajda
24. led 2011

no, ale aspon něco. určitě se neco najde!! je to boj..ještě že máš Vladíska, že? takto já jsem ráda za mého Jarouška 😀

lenkacar
24. led 2011

@marcajda no jasan kdo by mě živil? 😕

s9480
24. led 2011

Holčiny díky za podporu, snad máte pravdu, no ve středu se uvidí - já vím na co by mi bylo plato jak píše Lenča
😉 , ale ráda bych aby nějaká úroda byla aby bylo z čeho vybírat když už tenhle kolotoč podstupuju (my všechny)
Marci jojo ono by stačilo jen jedno kdyby měl člověk jistotu že z něj bude mimi, jenomže to že jdeme do IVF se bohužel nerovná těhu a mimi
Peti to je super že máš i tyhle výsledky ok
Leni náhodou zajít si do práce jen sem tam není špatné, pokud to zvládáte finančně tak bych v tom problém neviděla, horší je že tam asi není dobrý kolektiv co

lenkacar
24. led 2011

@s9480 jdeš ještě na krev? aby viděl kdyby se muselo něco přidat..mě přidávali jednotky pokaždé a to jsem měla tlaky jako prase..

s9480
24. led 2011

Leni na krev nejdu, myslím že to u nás ani nedělají teda čtu to od tebe poprvé že by se mělo jít i na krev, já jdu jen na UTZ , no vidíš já právě žádné tlaky nemám, prostě nic

lenkacar
24. led 2011

@s9480 u nás se chodí na krev a pak přidávaj jednotky ..asi sledujou hladinu hormonů myslim.. 😕 fakt co car to jinej postup..určitě to bude dobré a neboj ..neni to o kvantitě

lenkacar
24. led 2011

@s9480 no jo jenže jak jsem zrasovaná ..ještě další půl rok se z toho budu lízat ..tak k čemu tlaky a spousty vajuch ..

s9480
25. led 2011

jj Leni pravdu máš, nechám to koňovi 😉 zejtřek ukáže
jinak jsem tě včera náhodně našla i na jiné diskuzi a ty jsi docela veselá kopa 😀 jsem se docela bavila ti řeknu

lenkacar
25. led 2011

jo já jsem hrozná tlama ,mě to děsně pomáhá se někde vyžvanit aspon takhle 😀 😝

s9480
25. led 2011

jj Leni to naprosto chápu a rozumím

petulka22
25. led 2011

Leni, taky koukám, že se u vás takhle kontroluje při stimulce i krev..
Esíčko jak píše, že neznamená IVF= mimčo, tak s tím mám historku - jak jedna "kámoška", ještě než jsme začali do FN jezdit, tak říkala, jak je to jednoduché - prostě si tam zajdeš a za 20tisíc máš mimčo hned. Jo, někteří opravdu mají takovou představu. Dobré, ne?
Marci, já to klidně absolvuju i za Tebe všechna ta vyšetření, jen kdyby už z toho konečně už sakryš něco bylo!!! 🙂
Hoky a nevíte, co Any? Už se na nás nějak dlouho nepřišla podívat..

lenkacar
25. led 2011

pokud to vyjde přes týden tak krev a utz a pokud víkend tak jen utz ..já zas koukam jak je to u vás 😀 😝

marcajda
25. led 2011

každé centrum ma svuj postup. ale procenta mají zhruba stejná, takže jim musíme věřit..
Peti, já měla tu představu na počátku podobnou té tvé "kamošce" ale už jsem si to těžce ošahala, že je to jinak..ale stejně jsem byla přesvědčená, že se to podaří a zatím prdlajs..
@any10 má už jiné a veselejší starosti 😉 ale mohla by se přijít podělit, že? už jí budou tádny naskakovat 😉
ona i nana nestíhá. to jí už začal pořádný frmol. jejda, ale krásný 🙂

any10
26. led 2011

Ahoj holky,
moc se omlouvám, že jsem se tak moc dlouho neozvala, ale snažím se aspoň pročítat, co je nového.
Chodím do práce a vcelku nestíhám. Mám ale pozitivní zprávičky. Všechno zatím probíhá dobře, bříško roste jako blázen. Momentálně jsem ve 22 týdnu, zítra mne čeká velký ultrazvuk, tak jsem moc zvědavá, jestli už mi konečně řeknou pohlaví. Minule mělo mimčo nohy u sebe, tak jsem měla smůlu..bude to asi nějaký/ká stydlivka 🙂
Týdny letí jako blázen, už se pomalu těším na mateřskou a uvědomuju si, že konečně budeme mít to vymodlené mimčo. Moc bych Vám všem přála, abyste prožívaly to stejné. V práci je to pohodka, jak je člověk těhu, tak si spoustu věcí nepřipouští a všechno bere v klidku..
Jenom v rychlosti, hodně opožděná gratulace Naně k malé Terezce. Esíčko Tobě držím palečky ať vše klapne a budeš mne rychle následovat..Peti gratuluju k dobrým výsledkům, Marci Tobě přeji hodně síly do dalšího boje, určitě do toho co nejdříve jdi. Leni, je mi moc líto co se stalo, ale věřím, že příště už to konečně vyjde.
Holky mějte se moc hezky a já se polepším a ozvu se častěji.

lenkacar
26. led 2011

@any10 parádní zprávičky ..jen tak dál,aspon někdo má krásné zprávičky pro nás tady ..

nana.76
26. led 2011

@any10 děkuji a taky přeji at vše dobře dopadne 🙂
holky nemam moc času chodit na konika ale na vas na všechny moc myslím a budte všechny moc silne a trpělive 🙂 posílam těco na rozveselení 🙂

lenkacar
27. led 2011

pěkná fotka ..hlídací agentura 😀