FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

paraple98
25. srp 2011

Ahoj holky, kde se touláte, všechny u vody?? 😀

katka1311
25. srp 2011

@paraple98 Ahojík já byla v práci až do večera 😖 .

katka1311
28. srp 2011

Holky co je nějak nám to tady vázne???????? 😖

paraple98
28. srp 2011

Ahojky 🙂 Asi ještě všichni užívají posledních slunečních dnů 😉

lenkacar
28. srp 2011

@paraple98 jeje holčička? to je paráda ,další princezna

marmar79
29. srp 2011

Ahoj holky!
Koukám, že je tady nějaký klídek 🙂 Venku je teď fakt nádherně, tak si užívám sluníčka a možná i poslední teplé dny. U mě není nic nového, cítím se fajn. Příští týden mám celý týden dovolenou, asi někam vyrazíme na výlet. Ještě uvidíme. Na volno se moooc těším.
@petulka22 Ať Ti dobře dopadne NT screening.
Přeji všem hezký a pohodový začátek nového týdne 🙂

jityna
1. zář 2011

Ahoj,
nezlobte se,že Vám sem lezu,ale chci se zeptat,nemáte některá ordinační hodiny mudr.Dostala a mudr.Michnové?děkuji předem... 🙂

katka1311
1. zář 2011

@jityna ty jo já tam byla před 4 dny ale nemám to 😖 asi ti nepomůžu.

jityna
1. zář 2011

hledám hledám a nikde to nemužu najit☹

katka1311
1. zář 2011

počkej na něco mrknu

simona80
1. zář 2011

ahojky - můžu se přidat???
poradna 10.30 - 13,30 denně

simona80
1. zář 2011

Ahoj Kačí 😀 jsem tě našla

katka1311
1. zář 2011

Ahoj Simi 😀 jsem ráda že jsi tady.
Tu poradnu jsem hledala ale vypadl mi net a zprovoznil se až teď potvora jedna 🙄

petulka22
1. zář 2011

@marmar79 Díky, genetika dopadla dobře, tak jsem si oddychla. 🙂 Jen škoda, že byl drobek otočený zády, mohla jsem už vědět i pohlaví. 🙂
Kde všichni jsou? Že by fakt dovolenky? 🙂
Mně drželi 6dní v nemocnici kvůli vyššímu tlaku (Nanuš to zná...), pořád mě nechtěli pustit, i když bylo už vše OK, je to děs. Jak jednou člověka lapnou, tak ho nepustí.. Naštěstí tam byly na pokoji fajn holky a byla jsem i ráda, že jsem v ty vedra nemusela být v práci. Teď jsem ještě na neschopence, v pondělí mám kontrolu, tak pak se uvidí. 🙂

katka1311
1. zář 2011

@petulka22 Peťulko,to je fajn,že genetika dopadla dobře.Prďolka chystá překvapení a nechce být odhalen 😀 Nemocnice je už horší ale je lepší jak si pod dohledem.

marmar79
1. zář 2011

@petulka22 Ahoj, tak to je super, že genetika dopadla dobře. Mě to teprve čeká a jsem z toho docela nervozni. Tak sis teď odpočinula v nemocnici, hlavně že je ti lépe. Jak se jinak cítíš? Co nevolnosti ještě máš?
Měj se hezky.

lenkacar
2. zář 2011

@petulka22 koukej odpočívat ty zlobidlo ,furt práce a mysli víc na sebe a mimíska .. 😵

petulka22
4. zář 2011

Ahojky holky, tak já už se pomalu chystám na zítřejší kontrolu do Olmika, jsem zvědavá, co zas bude. Chci se nechat převést ke svému gyndaři, protože si nedovedu představit tam pořád dojíždět.. Uvidíme. 🙂
@marmar79 Neboj, genetika bude určitě OK. Kdy jdeš ať Ti můžu držet pěsti? 🙂 Jinak já se cítím celkem dobře, nevolnosti odpoledne ještě semtam jsou, ale už to není tak moc jak na začátku.. Jen už pomalu nedopnu svoje oblečení. 🙂
@lenkacar Leňulko, jojo, já jsem děsná. Ale už to chci v práci pomalu předat, ať mám klid. V zimě už bych chtěla být doma.. A jak Ty válčíš v práci? Už je to lepší?
Jinak všem přeju pěkný zbytek vydařeného víkendu, papa 🙂

paraple98
4. zář 2011

Ahoj holky 😉

@petulka22 - gratulka ke genetice 😉 S tou nemocnicí to je naprd, no aspoň jsi si odpočala trochu od práce, ale jak píše Lenulka, moc to nepřeháněj 😉

Já teda teď byla ráda, že jsem vedra mohla trávit doma a ne v práci,sice celkem často do práce chodit musím, ale je rozdíl na 2-3 hodiny než na celý den 😎 Už přece jen cítím břicho, občas mi tvrdne, takže jsem ráda, že se můžu příležitostně natáhnout...

@lenkacar A jak válčíš v práci ty? A co domácí opravy?

@marmar79 a kdy jdeš na genetiku?Neboj určo to bude ok 🙂

marmar79
4. zář 2011

Ahoj holky! Na genetiku jdu zítra. Díky, že na mě myslíte.
@petulka22 Na mě už je to docela hezky vidět, řekla bych, že je to docela brzy, ale co, holt jsme každá jiná. Ty ještě jezdíš do OL? Já jsem už u svého gyndaře.
Mějte se krásně, zítra se ozvu. Jinak mám celý týden dovču, tak budu odpočívat.

lenkacar
5. zář 2011

ahoj ani se neptejte už marodim ,nedalo se to ,nemohla jsem to vydržet ,takže mě čeká vyhazov ve zkušebce ..Domácí opravy jsou z druhé strany baráku ,takže počítam do měsíce by měl být klid ..už je to na bednu ..Pokoušim se hubnout a zkusit ještě poslední ivf do konce roku ..

jityna
5. zář 2011

ahoj holky,tak už mam zjisteny ordinační hodiny..díky moc za reakce a mejte se fajn..

marmar79
5. zář 2011

Ahoj! Hlásím, že genetika byla v pořádku. Mimísek sebou mrskal, moc se nechtěl(a) ukazovat. Hned jsem klidnější, když jsem miminko viděla. Jsem dnes úplně K.O., dva dny jsem teď špatně spala. Já jsem totiž šílený "stresař" co se kontrol týká, všechno moc prožívám. Nebo že by to bylo věkem ?
😀 Čím je člověk starší, tak si všechno více bere.

marcajda
5. zář 2011

ahoj děvčata, tak já už jsem to zabalila.. ale docela v klidu. mám radost, že vám se daří a určite, když u mě bude nějaká změna, tak se přijdu ukázat. mějte se moc krásně a myslím na vás.

lenkacar
5. zář 2011

@marcajda marci copak se stalo ..hele já už to vzdala tolikrát a zse mi to za čas nedá ..zase ten červíček začne hlodat ..někdy to chce čas na nabrání sil ..

lenkacar
5. zář 2011

@paraple98 para kolikátý jsi tt?co maličká nezlobí v bříšku? peti odpočívej a na práci tolik nemysli ,ted prožíváš něco úžasného ..marmar moc gratuluji ke kontrole ,určo je to krásný pocit ,pa

nana.76
5. zář 2011

ahojky holky všechny vas s Terezkou zdravime 🙂
@marcajda vim že jsou dny kdy maš pocit ze ze vším zkoncuješ ale nebojky i na tebe určitě čeka malej drobeček a musiš věřit že brzy za tebou přijde jen si dava drobeček na čas 🙂
@petulka22 no jo ja si v nemocnici užila jak se tam jednou dostaneš jen tak tě nepustí 😒 už se na praci vykašli a uživej si těhulkovani 😉 kolik si měla ten tlak ja když si na to vzpomenu tak mi běha mraz po zadech.Naštěstí jsou tam v Olmiku hodne sesřičky tak se to da přežít 🙂
@paraple98 a ty co už se ti to pomaličku kratí ted už to uteče jak voda uvidiš 🙂
@marmar79 gratuluji že genetika dopadla dobře tak jen tak dal 🙂
Všechny ostatni vas mooooc zdravim jen nestiham moc dočitat. 🙂
Jinak u nas vše v pořadku Terinka umi jak je velika,pa,pa,začina řikat ne,ne,ne a krouti u toho hlavičkou je prostě užasna jen mě mrzí že to tak utika ☹
Tak ja se na vas zase přijdu kouknout mějte se tu krasně a všechny se mooooc opatrujte 🙂

paraple98
6. zář 2011

@marcajda Marci, to se zase vstřebá, u mně to bylo takhle za ta léta několikrát a podívej, kam jsme se až dostali 😉 Je to hrozně těžké, ale jsme ženské, odolné a silné a vydržíme víc, než si samy myslíme....drž se holka !!

@lenkacar no se ti nedivím, jak jsi psala o té práci...ten nápad s IVF je lepší, než se tam dřít od rána do noci...už víš asi kdy? Abychom na tebe stihli naprskat těhu bacily 😀
Jsem v 27tt a malá je hodná, se vrtí hlavně večer, v noci je klid, takže kdybych mohla spát (což mi nějak nejde), tak bych se i vyspala 😀 😀 Akorát doufám, že ještě moc nesestupuje, protože mně kope strašně dole...no jsem zvědavá za 14 dní na KO 😉

@marmar79 gratulka ke genetice, hlavně odpočívej, ať mrně hezky roste 😉

@nana.76 jojo, utíká to jako voda, předevčírem mi manža říká, už máme dvouciferné číslo...jsem nechápala, než mi vysvětlil, že už je míň než 100 dní do porodu 😀
Terezka je moc roztomilá, krásně se směje 😉 vždycky obhlížím fotečky a taky si říkám, jak to strašně letí 🙂

paraple98
10. zář 2011

Ahojte kočky 😉 Kde se touláte?? Já hlásím, že cukr v normě, takže naštěstí žádná dietka 😀 😀 Přeji všem krásný víkend, snad bude i hezké počasí na výlet 🙂

marmar79
10. zář 2011

@paraple98 Tak to je super, že kontrola cukru dopadla dobře. Mě pomalu končí dovolená :( a v pondělí zase do práce... teď budu mít volno až o vánocích. V úterý jdu na další kontrolu ke svému gyndaři, tak třeba uvidím mimíska. Zatím mi můj doktor dělal UTZ pokaždé.
Přeji všem hezký víkend.