FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

sara.max
autor
9. únor 2009

jj, fakt to budu potřebovat. Na to jak jsem stará a kolik toho už mám za sebou, se třesu jak ratlík a mam děsnej strach.

Olmi, jdeš dnes ven? Je tam božsky 🙂

beras
9. únor 2009

Olm já od transferu dělám všechno.Teda netáhám nic těžkyho ale dr. v Rep.řekl,že se mám chovat úplně normálně jako bych na ničem nebyla.Po transferu jsem ležela deset minut a pak jsem jela s manželem v Brně do Olympie .A protože je to můj et tak už to beru tak nějak jinak.Už se v honbě za miminko plácáme 5 let a on časem člověk tak nějak je asi víc v pohodě.Takže neležet,protože se prý špatně prokrvuje děloha .A neboj bojovník to zvládne.

lenkacar
9. únor 2009

sara to jsou folikuly a vajíčka jsou uvnitř 😉

lenkacar
9. únor 2009

ale velmi slušný počet ,kdyby byly všechny plné bylo by to bezva ,ale být to nemusí to víš ne?

olm
9. únor 2009

sara, tak super, myslim, ze pocet je vyborny, mohli by byt vsechny plne a pekne uzrale. 😉 A romantika na valentynka, jo??? Hmmmm 😵 Budu na tebe myslet, neboj, nic to opravdu neni. Narkoza je nahodou moc fajn. Me se libi to usinani 😀 😀

Jojo, dnes pujdu ven, ale az ve dve. Snad mi to tam do te doby vydrzi. 🙂

lenkacar
9. únor 2009

olm mě by se taky líbilo usínání kdyb ych 😀 neměla rozcapený nohy..

olm
9. únor 2009

Beras, diky. Doufam, ze to zvladne, je na to sam, tak se musi ukazat 😀 😀 taky si myslim, ze je lepsi normalne fungovat, nez lezet. 😉

olm
9. únor 2009

Lenkacar, hihihi, no jo no, bez toho to nende 😀 ja uz jsem si ale jaksi zvykla 😀 😀

lenkacar
9. únor 2009

mě napadaj různý blbosti že se kdoví co stane ,že budu chrápat a horší věci..bože budu se stydět

olm
9. únor 2009

to radsi nemyslet.
ja, jak jsem ted byla na ET a po zavedeni jsem prelezala na lehatko, tak rikam sestricce, jak se se mnou musely tahat po narkoze. A ona mi rika: "ne, to si prelezete sama, jenom si to nepamatujete". Tak to jsem se fakt zdesila, co vsechno jsem delala, aniz bych o tom vedela 😀 😀

lenkacar
9. únor 2009

jo jako loutky ,raději to fakt nevědět

olm
9. únor 2009

no radsi mozna fakt nevedet. me to teda celkem vydesilo 😒

lenkacar
9. únor 2009

ale co je to zase jejich práce a ikdyby se něco přihodilo musí být zvyklý ne?

olm
9. únor 2009

To jo, ale je to celkem trapas. Ikdyz, jak pises, je to jejich prace a nejsme jediny, ktery tam muzou zachrapnout, blbe kecat....... Myslim, ze se nekdy i pobavi 😀 😀

rozara
9. únor 2009

Sara tak to jsme na tom podobne! 😉 Budeš si dávat ICSI popřípadě ASSISTED HATCHING???

rozara
9. únor 2009

Tyto metody mi prijdou uz dost umělé. Co si o tom myslíte???

zdenule30
9. únor 2009

no jo ale když to třeba jinak nejde, tak do toho jde každý i když se ti to moc nezamlouvá, zkusit se má všechno, když se dlouho nedaří 🙂

rozara
9. únor 2009

to je fakt,je to jistejsi,jen mam strach,aby to nemelo spatný vliv na plod. 😒

lenkacar
9. únor 2009

holky já budu mít složenou zálohu na icsy ,kdyby byla potřeba..

rozara
9. únor 2009

to já každopádně take,když už tak už 🙂

rozara
9. únor 2009

🙂 😉 😀 🤐 😵

olm
9. únor 2009

Rozarko, ja jsem mela i ISCI i AH. Myslim, ze tohle ti asi nejlip poradi embryolg. Jestli jo, nebo ne.

sara.max
autor
9. únor 2009

Olmi, co si mam vzit sebou na OPU? myslim tim papuce, casopis nebo tak neco?

rozara
9. únor 2009

měla jsi to naraz a stejne to nevyslo?

sara.max
autor
9. únor 2009

Kdyz to nemá vyjít tak to prostě nevyjde. Co máme v tom osudu napsané to se taky stane. Jen je potřeba vyjít tomu osudovému štěstí alespoň napůl cesty vstříc 😉

olm
9. únor 2009

sari, nic nepotrebujes. Kosilku ti daji, na púonozkach prebehnes na salek, zpet uz se povezes. casopis si vem, pokud ti bude fajn, tak jako me, tak je to hruza tam dve hodky lezet.

Rozi, ja jeste nevim, ze to nevyslo. teprve cekam. A bohuzel obe veci potrebujeme. 😉

sara.max
autor
9. únor 2009

my taky potřebujeme obě a jsem rada, že ta možnost vůbec je. Cokoli co mě přiblíží k miminku je vítáno 🙂 a všichni papeži mě můžou být ukradeni. Omlouvám se všem, kteří věří, ale já to tak opravdu cítím.

sara.max
autor
9. únor 2009

Olmi díky za radu 🙂 , už aby to bylo za mnou ....

rozara
9. únor 2009

taky by jsme si měly asi vzít vložky,ne?

sara.max
autor
9. únor 2009

proč? myslíš, že to bude až tak zlé? to mě tedy nenapadlo.