FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

petista
18. dub 2009

platný, neplatný, ale duch tam je 😵
Jinak já jsem při 1. IVF dostala MS 8. den

sukubka
18. dub 2009

zajímalo by mě jak douho je v těle ovitrele jestli to je jako pregnyl !!!!testnu asi v pondělí 😀

ili5
18. dub 2009

Sukub, tak jak tam byl 6den duch, tak to jsi na 100% těhu, musíš tomu věřit. Ještě gratulovat nebudu, ale radost mám taky už nyní. Musí nám to vyjít.
Ve středu umřel manžovi děda, v pondělí je pohřeb, dnes mi volala jeho mamka. Ležel 2 roky, tak snad je to vysvobození.

sukubka
18. dub 2009

Ili5 to by bylo super,ale je to duchařina úplně nejvěčí a ještě k tomu pomalu po 10minutách 😒 mám strach že by to mohlo být ovitrele,ale ten mi píchali 2dny před OPU a to je už 11dní tak nevím no!!!!
S tím dědečkem je mi to moooc líto,ale je to pro něj určitě vysvobození!od mého manžela takhle umíral děda na rakovinu a 2roky byl ležák a tak jsem mu říkala že ta smrt pro něj byla vysvobození

s9480
18. dub 2009

Sukub co to čtu? Tak duch jo? Supééééér, ve středu to budou jasné // a žádný duch 🙂 , děvče já ti mám radost
Ili to s dědou je mi líto, my byli na pohřbu manžovi babičky minulý týden, v únoru měla krásných 85, ještě na vánoce byla čupr, ale v únoru ji odvezli do nemocnice a už to šlo z kopce, ale jak se říká někdo musí odejít aby se jiný mohl narodit
My byly včera u našich, popíjeli jsme a plkali, zalehnout jsme šli až o půl 3 ráno, v 10 jsem vstala a pohoda,ale až v 1 hodinu to na mě přišlo zle jako blázen a ukrutná bolest hlavy. Šla jsem si lehnout usla a od té doby ještě 3x 🙄 , zle už mi teda není ale hlava třeští pořád tak si asi přece jenom nakonec budu muset vzít prášek, se biju do té bolavé hlavy jestli tohle mám zapotřebí 😖 -chlast metla lidstva

sukubka
18. dub 2009

s9480 já tomu testu popravdě věřím tak na 10% protože čárka se oběvila až po 10minutách a toto je teda exta duch jak to zaschlo jde to vidět opravdu lejzr očima normální člověk by to asi ani neviděl!Před 11dny sem si píchla ovitrele na dozrání vajíček tak nevím jestli to není ještě on!no uvidíme,ale jinak by to bylo super 😉

Od 18h do ted sem spal,ten utroš mě zabije,nebudu moc určitě usnout večer!!!!
kde ste dneska všechny?

ili5
18. dub 2009

s9480, delírka holka moje, musíš přežít do druhého dne.

sukubka
18. dub 2009

delírka?co to je to slyším poprvé! 😀

s9480
18. dub 2009

Sukub musíme tomu věřit, že je to těhu a nic jinýho 😉
Ili jojo jak píšeš ale hlava nakonec přestala i bez prášku tak teď si jdu vychutnat nějaký TV program, ale jak se znám tak stejně usnu 😖

s9480
18. dub 2009

delirium tremens - to je docela nepříjemnej stav po draku kdy se ti z těla vyplavuje zbylý alkohol 😠

sukubka
18. dub 2009

s9480 jo tak taková stav znám,to si vždycky číkám že už niky nebudu pít a pak se to zase někdy zvrtne 😉

monali
18. dub 2009

Tak jsem dneska dostala pusu pod rozkvetlou třešní 😉 manža prohlásil, že když budeme čekat do 1.5. tak
už by taky žádné třešně kvést nemusely 😀 Je fakt že u nás už kvete , kde co.

Sukub, i těch 10% je dobrý začátek. Určitě to bude lepší a lepší.

lenkacar
19. dub 2009

ahojík holky tady se ducháčkuje sukub co to čtu ? tak vydrž a bud jdi na krev nebo prostě testi a testi ..já taky dostala mrchu 8den..

ametob
19. dub 2009

Ahoj holky, teda Sukubka, to by bylo super, kdyby bylo 🙂 Co dneska? Budeš testovat? 🙂
Monali: třešně už jsou krásně rozkvetlý, zrovna na jednu koukám z okna, 1.5. se fakt nebude pod čím líbat, tak to myslím dneska taky pojistíme 😉

lenkacar
19. dub 2009

my taky máme ,ale tu růžovou třešen ...do 1.5. asi bude po květech to máte pravdu ,no já nic nepojistila takže asi uschnu ne?

smilers
19. dub 2009

Nazdarek, sukub drzim palce 😉 ja testovala teda az 8den po ET ( mela jsem zasobu mamatestu, ty jsou nejlepsi), rano carka duch( byl to jinej test) a vecer na mamtestu uz byla jasna 😉 drz se a pak napis do IP, jaka

s9480
19. dub 2009

Sukub no myslím že tyhle stavy zná každý kdo není abstinent, taky si při těhle stavech říkám že už nebudu pít, ale.... dnes už jsem OK 😉
jenomže ty teď budeš mít od alkoholu opravdu na dlouhý čas pokoj 😉
Holky s tou líbačkou 1.5. to taky vidím bledě 😖

lenkacar
19. dub 2009

s9480tak to tu uschneme svorně a co se tim vůbec jako myslí tim usycháním ?

lenkacar
19. dub 2009

já se chtěla po dlouhý době picnout v pátek a nakonec mi nebylo dobře ,tak jsem utřela hubu .. 😒

milin
19. dub 2009

Ahoj holky
tak vidím že máte alkoholovou debatu.Nu tak já se teda picla včera.A to proto že se mi tajně provdala má nej kamarádka.Byla jsem na oslavě a prostě super.Ráno mi bylo dobře pak přišla ta hrůza.Jsem myslela že umřu.Takže jsem dnes o suchým chlebu a trochu vody.Nu aspoň budu mít malou dietku.Jinak jsem si teď dala procházku se psem a udělalo se mi dobře na tom čerstvým vzduchu.Ale nesmím to zakřiknout 😀 . Takže delirium tremens znám taky dobře.
Holky poraďte chtěli bychom koupit nějaký svatební dar.Ale ne žádný skleničky apod. prostě něco in a prostě pro vzpomínku.Co se teď dává?Vůbec nemám představu.

Sukubko tak jak pak se cítíš?Musím se zeptat taktéž co testíky a tvoji duši?Já myslím že už to duši nejsou,ale jsou tam pořádný // 😉

Leni opít se můžeš kdykoliv jindy. 🙂

lenkacar
19. dub 2009

já vim mili plánovat se nemá ,já měla chutě a nakonec nic ..ty svatební dary to je hrůza ..my dostali něco na zahradu ,povlečení a zase povlečení a za to jsem byla ráda ..

milin
19. dub 2009

Leni máš pravdu nejlepší akce jsou ty neplánovaný.Tak jako třeba včera u mě.Vůbec jsem to netušila a nakonec to bylo úplně super.
NJN každému se hodí něco jiného.Já bych byla i pro praktický dar,ale zase nevím co vše má apod.Takže bych zvolila něco co je potěší a vydrží a budou mít na nás krásnou vzpomínku a taky to že to je vlastně svatební dar.Tak já nevím,jak přemýšlí stejně mě nic nenapadá.Takže potřebuji poradit. 🙂

lenkacar
19. dub 2009

jo hele mili a taky jsme dostali vibrátor a tiomu jsme se smáli všichni kromě uraženého manžela ,takže to asi taky neni to pravý ořechový co?

sukubka
19. dub 2009

ahoj holky duchařina to teda včera byla ale taková že se mi to oběvilo po 30minutách až to zaschlo a takhle to bylo i dnes ještě snad horší,ukazovala sem to mamce a ta tam neviděla teda vůbec nic 😒 no sem 7den po et tak se modlím že zítra by se tam mohlo něco oběvit co myslíte?nebo je to už stracený?začínám teda plašit

milin
19. dub 2009

tak to nevím jako recese k narozeninám to třeba jo,ale jako svatební dar to nevím do toho bych asi nešla.

lenkacar
19. dub 2009

to jo mili je to pitomý leží to ve skříni zlatý prostěradla .. 😀 ,jinak ssukub ještě je čas na testování

sukubka
19. dub 2009

myslím že je to vyprchávající ovitrele(něco jako pregnyl)

milin
19. dub 2009

Vibrátor jsem taky dostala k narozkám a ke svátku mám to totiž v jeden den.A u nás taky leží na půdě.Tuhle pomůcku prozatím nějak nepoužíváme.
Sukubko neboj já bych si dala zítra voraz a zkusila to až třeba ten další den. 😉

lenkacar
19. dub 2009

sukub může to být testovala jsi opravdu brzy ..ale zase až odejde tohle může tam být opravdovská //,neztrácej hlavu..

lenkacar
19. dub 2009

mili manža s ním praštil až přestal bzučet 😀