FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

sukubka
20. dub 2009

holky zítra fakt netestím!!!!je to ale děsný to čekání a ta nejistota!dneska mi manža říkal že se mu zdál sen o dvojčátkých,jestli to neklapne budeme úplně sklamaní,ale vím že to je sklamanej snad kadej,ach jo 😒

petista
20. dub 2009

Sukub, netesti a nech to až na 12. den, dokud není mrcha, tak je pořáááád naděje. Jak psali na jiném tématu, teď si užívej, že jsi NT

sukubka
20. dub 2009

dobře jsem neformálně těhotná hezkej pocit 😉

petista
20. dub 2009

Sukub, počkej počkej, za 14 dní ty už budeš PT a já teprve NT a to bude mazec, budeš mi psát, netestuj, je moc brzo ....

sukubka
20. dub 2009

petista to by bylo strašně fajn 😀

sukubka
20. dub 2009

nejhorší je že ani nevím kdy by ta mrcha hnusná měla dorazit,protože jak mi dali tu pozastavovací injekci diphereline 2den cyklu tak se v tom ted vůbec nevyznám

petista
20. dub 2009

sukub, kdyby měla dorazit, tak asi 8-14 dní po OPU

sukubka
20. dub 2009

tak huš huš mrcha at nedorazí

ametob
20. dub 2009

Ahoj holky, právě jsme s manžou dorazili se zahrádky, byli jsme s kámošama na pivku, tam bylo dětííííí🙂 Tak si jdeme taky nějaký zkusit udělat 😉
Sukubka: vydrž, moc bych ti přála, aby to klaplo🙂
Tak dobrou a zítra pááá🙂

lenkacar
21. dub 2009

peti jo to budou vaječníky .ty píchaj ..sukub tak je dobře ,další den bez rudých gatěk,jinak všem přeju hezký den

zdenule30
21. dub 2009

ahoj děvčata, tak jsem si vás dočetla po delší době a je tady s váma sranda 😀 , já už jsem taky týden nachcípaná, mám rýmu jako trám a dneska jsem ještě začala kašlat, ale u doktorky jsem ještě nebyla, ptz ta moje je na baterky, zase by mě poslala domů s brufenem a kapkama do nosu domů jako minule, asi zítra půjdu rovnou na nosní. Manža byl včera na spg, tak jsem zvědavá jaké budou výsledky a zítra jde na urologii.
Sukub- já bych se asi taky testila každý den 🙂 , bych to asi nevydržela 🙂

sukubka
21. dub 2009

pěkné ráno holky,tak raní absták na testování byl ale nemám žádný doma tak sem to vydržela 😀 zítra už testnu a víte že se děsně bojím?už se na to zas tak moc netěším

sukubka
21. dub 2009

zdenule manželovi to určitě dopadne dobře a kdyby to bylo trošku snížený lékaři už jsou šikovní.
Leni jojo jsem bez rudých gatěk zatím 😉 snad to vydrží!mám s toho zítřku strach,jestli tam nic nebude bude to blbý

zdenule30
21. dub 2009

neboj určo tam budou dvě // 😉

sukubka
21. dub 2009

zdenule kéž by 😉 a kdy budete vědět výsledky sperma?co nos lepší?

zdenule30
21. dub 2009

nos nic moc, výsledky nám asi řekne až v poradně 1.6., příští cyklus jdu na ultrazvuk, tak to by mi tam asi neřekli, ještě když tam nebude třeba Dostál, kdyby tam byl tak bych se ho asi zeptala, ještě jsem zvědavá, co mu řeknou na urologii

sukubka
21. dub 2009

můj manža na urologii nebyl moc nadšenej přišli mu na varikokelu a dostál ho tam poslal k vůli malému mnoství spermii!Manža vylezl úplně rudej prej tasm byli tak 4sestřičky mladý a on s toho byl v šoku!já sem ho před urolo uklidnovala že tasm bude jen doktor jinak by mi utek 😉

monali
21. dub 2009

ahoj kočky,
Sukub, tak testovací absťák? 😀 😀 ty jsi ale číslo, i když je fakt, že už mě taky pomalu láká testovat, ale vydržím,
dneska jsem byla v lékárně - a odolala jsem a zatím jsem si testy nekoupila. 😀
Zdenule, zdravím po delší době, a neboj manža to určitě zvládne 😉

milin
21. dub 2009

ahoj holky.Tak mam dnes prvni IUI ve FN ve 12hod.Mam jedno vajicko 19x26mm na pravo a sliznici 10,3mm.Ale nevim jestli mi budou pichat pregnyl nebo neco jinyho.Po nem mi bylo hrozne.Tak ahoj pak dam vedet.

monali
21. dub 2009

Milin, držím palce ať to dobře dopadne 😉

lenkacar
21. dub 2009

mili taky držim palečky at se to tam v tobě pomydlí a je z toho mimi

ametob
21. dub 2009

Milin, taky se přidávám k holkám a držím palce🙂

ametob
21. dub 2009

Holky, já pořád doufám, že se nám to podaří třeba přirozeně, ale to je asi blbost ☹

lenkacar
21. dub 2009

pročpak doufat můžeš ,za to nic nedáš .. 😉 víš kolik bysis ušetřila nervů a peněz 😉

ametob
21. dub 2009

To máš pravdu 😉

monali
21. dub 2009

Ametob, klidně doufej, nebylas bys určitě první případ komu se to povedlo, i když v CAR tvrdili, že přirozeně
to nejde. 😉

monali
21. dub 2009

Taky vám pračka žere ponožky? 😀 Hlavně ty od manžela? pořád mu nějaké kupuju a pořád mu chybí 😕
Teď jsem jich třídila snad 20párů a najít 2stejné - skoro nemožné. A to má všechny akorát černé, tmavě modrré,
nebo šedé 😠 😀 a to je tak pořád 😠

milin
21. dub 2009

Tak uz to mam za sebou a Pregnyl jsem nedostala.A jedem domu.

lenkacar
21. dub 2009

ty jo tak to je prima a kolik?

lenkacar
21. dub 2009

jo vlastně jsi psala 1 vajucho ,tak to dvojky nebudou škoda 😉