FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
23. dub 2009

a nechceš udělat výměnný obchod ,snítku za snítku?

smilers
23. dub 2009

monali no vidis, roladou taky nepohrdnu😀😀 sakrys , nedelejte me chute, ale co ja vim, tak se me domu nese proviant, tak aspon neco😀

lenkacar
23. dub 2009

no vidíš a nakonec na tom smil bude nejlíp a ještě pošle nám ty přebytky ..

smilers
23. dub 2009

leni ja myslim, ze nic nezbyde, an to bych nevsazela😀 nic se loucim, dite me tu sice chrni, ale dalsi se budi, zdarec 😀

monali
23. dub 2009

klidně,akorát jak známe naši úžssnou poštu, měla bych docela strach v jakém stavu by to přišlo, a hlavně
po jak dlouhé době, ono mezi Ostravou a Strakonicema to je docelá dálka 😝

lenkacar
23. dub 2009

juchů a nebudu muset vařit o víkendu přijde kastrůlek z moravy 😉

lenkacar
23. dub 2009

s tou smil taky nic neni ,hodnou a krásnou nedá a kastrůlek taky ne ..škoda že seš tak daleko aspon bych ti podrncala ..

monali
23. dub 2009

nejsem si jistá, jestli to je až takový důvod k radosti, pár mých "kastrůlků" už jskončilo v záchodě. Tak abyste
to náhodou nebrali jako pokus o atentát 😀

lenkacar
23. dub 2009

vid moni tak za 3dny nějakej sucháč by došel..leda dobrej namočit do čaje

monali
23. dub 2009

a co sušenka za 20 ještě žíje?

lenkacar
23. dub 2009

moni a už jsi někdy vyhodila výtvor i s formou ? já před léty beránka a i bábovku jako to se nedalo ,to se muselo zlikvidovat celý ..rychlá akce ..

lenkacar
23. dub 2009

moni jen se po ní zaprášilo ..po sůše..nakonec mi jí bylo líto obešla jsem celé patro a nabídla i sousedům

smilers
23. dub 2009

leni ti muzu poslat tak akorat kastrulek prikrmu, dnes mame mrkev a brambor😀 😀 😀 😀 toz k nam do olmika to ma monca bliznez k vam, skoda, ze bydlistak daleko, bych ti prtata vybalila na dvorek a uz bych se dekovala😀 nic uz fakt jdu

lenkacar
23. dub 2009

no to mě uctíš smil ,co myslíš že tu klohnim celý den mrkev z bramborem tak díky teda 🙄

monali
23. dub 2009

tak formu jsem zatím nevyhazovala, ale pár hrnců už se mi připíct podařilo 😖 Ještě že je manžel v poho, a dkyž
na to přijde sní i brambory s cibulkou a mlíkem. -- Máme je teda oba moc rádi, a nejde na tom moc zkazit.

lenkacar
23. dub 2009

😀 😀 😀

lenkacar
23. dub 2009

ten můj nepohrdne taky ničim naštěstí co vidim u kámošek ty nenažrance co si sami neohřejou ani čaj a ještě cepujou ty bych hnala svinským krokem

monali
23. dub 2009

taky pádím , vy už máte všichni uklizeno a u nás to vypadala jako by tu prošla likvidační četa.
takže zatím pa

a díky za zlepšení nálady. už to nevidím tak černě. 🙂

lenkacar
23. dub 2009

jdu vařit kávu a připravim ty dobrý připálený a zahraju na dudy a bude pohodička

monali
23. dub 2009

Leni tak to lmáš fajn, že máš takového manžu, ten můj je něco podobného.
a teď už fakt mizím

lenkacar
23. dub 2009

tak to je dobře moni a to byl účel této hry na bábovkovanou 😉

monali
23. dub 2009

Leni, díky pa 😉

lenkacar
23. dub 2009

pro dnešek dokoníkováno jest ámen..hezké sny!

ametob
24. dub 2009

Nazdárek holky 😉 Jééé, Smilers, tak ty jsi přímo z Olomouce? Tak to tě určitě někde potkám, jak uvidím velikej kočárek, tak se budu hlásit🙂

lenkacar
24. dub 2009

ahojík ametob ,já myslim ,že je smil z nějaké vsi okolo ne?

lenkacar
24. dub 2009

a jak je při pátku?

lenkacar
24. dub 2009

jsem myslela že tu budu první a ametob mě pěkně vyfoukla 1místo .. 🙂

ametob
24. dub 2009

Při pátku je super, už jen proto, že je právě pátek 🙂 Večer mě čeká grilovačka, zítra jedu do Prahy na Draculu, takže se těším🙂

ili5
24. dub 2009

Dobré ranko, sukub, je mi to líto. To byl 2 IVF? Monali, u tebe je šance, jaks měla 2//, pohoda. Ještě krvácíš?
Jinak jsem dnes dostala mencky, takže v neděli píchám, budu jak kaktus. Snad to výjde, nějak se v poslední době nikomu nedaří, tak se to snad prolomí.
Mám 3 druhy injekcí, píchaly jste to najednou, ve stejný čas do břicha? Nebo mám dát pauzu hoďku. 😒

ametob
24. dub 2009

A většinou sem juknu v 7 ráno, chodím dopráce na 7 🙂 A co že ty ještě nespíš?