FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ametob
4. kvě 2009

Ahoj🙂
Karolo, tak pak, prosím, napiš, co všechno od vás dr. Dostál chtěl a kam vás poslal, mě to čeká na konci května a taky tam jdu poprvé 😉

ametob
4. kvě 2009

Ale už vím od holek, že jsou tam fajn, tak se ani neděsím 🙂

lenkacar
4. kvě 2009

čeho byses děsila takhle ti nikdo nikdy pipku nevyšetřil 😀 😝

ametob
4. kvě 2009

😀 No, díky, to už se začínám děsit 😀 Nééé, nebojím se, spíš jsem zvědavá 😉

petista
4. kvě 2009

ahojík všechny, Karol, neboj, ve FN jsou fakt moc fajn, po první konzultaci tě pošlou na HP a manžu na spermio a podle těchto výsledků se uvidí, co dál
Oba jsou fakt moc fajn
Leni, jsem v poho, dneska jsem byla v práci, už mi to třídenní válení lezlo na mozek, v práci se zaobírám problémy klientů a ne vlastními a jsem mnohem víc v poho
Podbřišek pořád pobolívá, tak doufám, že je to mimino a ne nějaká hnusota

lenkacar
4. kvě 2009

peti tak ty jsi v práci ..hm to jsi dobrá .. 😉 ale je fakt že doma se to taky nevyleží ..ametob chichi jemná gylekologická prácička 😀

lenkacar
4. kvě 2009

hele řiká se to že když tě bolí v podbřišku že je to dobrý ,ale mě bolelo celou dobu a nic takže to taky neni bůhví jakej příznak

karolo
4. kvě 2009

Ametob napíšu, já jsem zvědavá na postup, jestli taky bude taky podle nich jedinná šance IVF a nebo se to dá nějak podpořit hormonkama. 🙂

sukubka
4. kvě 2009

sara.max - věk 34, stimulace na 1. IVF zahájena 28.1. , FN Olomouc, dr. Dostál
špatný spermiogram, syn 15, dcera 12 a jdem do třetího mimíska

klymene: 32, přestup z fertimedu do FN Olomouc, mám za sebou několik IUI a 2.IVF, čekám na výsledky krve a sper., kontrola 16.2. dr.Dostál, 3.IVF březen-duben 09

s9480 - 29 let, leden přestup do FN z Fertimedu, zatím čekáme na výsledky, doposud vše OK,5xIUI, 1xIVF-neg.-Fertimed, 1 přiroze.těhu v 6tt spontální potrat , výsedky z FN vše ok, jen zánět přeléčen ANTB, 12.5. výsledky kotrolního stěru, jinam domácí snažení

monali - 32let ,přestup z OV do OL,6.2.kontrola dr.Dostál FN OL pak se uvidí, předtím IUI,1.IVF (4tt zamlklo).2. IVF duben 2008, tt pozitivní

lajcikova-29let,přestup z fertimed do fn olomouc,26.2 kontrolni stěry na onkolgicke poradně,2ivf(5tt zamlkle těhu)

olm - 30let, FN Ol. od 1/2008, 4x stim. na IUI ( 1.stim - 6 foliku = IVF bez ET; 2. & 3.IUI - negat.; 4. cysta ); od 24.1.09 stimulace na 1. IVF - Gonal, Luveris, Cetrotide. 1.KO-28.1. 3folici + 1pidi folik, pokracuji ve stimulaci, KO - 30.1.).

petista - 30 let, dr .Dostál FN Olomouc, 6x IUI, 1x IVF - vše negativní, v lednu 2009 imunologie - 4.3. budou výsledky, 6.3 konzultace v CAR FN OL. 5.4. začátek stimulace Diphereline, od 15.4. Gonal, 28.4. OPU 10 vajíček, na 6 ICSI a + 4 přirozeně, 1.5. ET dvou embryjek ( 0 mrazáčků), krev 13.5.

Mufy - 31 let, zač.leden/2007 - 9x IUI, 1x IVF - bez ET, 2x IVF - negat., od 17.1. stimulace Fostimonem na IUI, 28.1.2009 - IUI - nyní budu čekat na výsledek

sukubka-22let,Dr dostál 1ivf Fertimed-negativní,2ivf FN olomouc-negativní,čeká nás imuno a 3ivf ve FN

sukubka
4. kvě 2009

sara.max - věk 34, stimulace na 1. IVF zahájena 28.1. , FN Olomouc, dr. Dostál
špatný spermiogram, syn 15, dcera 12 a jdem do třetího mimíska

klymene: 32, přestup z fertimedu do FN Olomouc, mám za sebou několik IUI a 2.IVF, čekám na výsledky krve a sper., kontrola 16.2. dr.Dostál, 3.IVF březen-duben 09

s9480 - 29 let, leden přestup do FN z Fertimedu, zatím čekáme na výsledky, doposud vše OK,5xIUI, 1xIVF-neg.-Fertimed, 1 přiroze.těhu v 6tt spontální potrat , výsedky z FN vše ok, jen zánět přeléčen ANTB, 12.5. výsledky kotrolního stěru, jinam domácí snažení

monali - 32let ,přestup z OV do OL,6.2.kontrola dr.Dostál FN OL pak se uvidí, předtím IUI,1.IVF (4tt zamlklo).2. IVF duben 2008, tt pozitivní

lajcikova-29let,přestup z fertimed do fn olomouc,26.2 kontrolni stěry na onkolgicke poradně,2ivf(5tt zamlkle těhu)

olm - 30let, FN Ol. od 1/2008, 4x stim. na IUI ( 1.stim - 6 foliku = IVF bez ET; 2. & 3.IUI - negat.; 4. cysta ); od 24.1.09 stimulace na 1. IVF - Gonal, Luveris, Cetrotide. 1.KO-28.1. 3folici + 1pidi folik, pokracuji ve stimulaci, KO - 30.1.).

petista - 30 let, dr .Dostál FN Olomouc, 6x IUI, 1x IVF - vše negativní, v lednu 2009 imunologie - 4.3. budou výsledky, 6.3 konzultace v CAR FN OL. 5.4. začátek stimulace Diphereline, od 15.4. Gonal, 28.4. OPU 10 vajíček, na 6 ICSI a + 4 přirozeně, 1.5. ET dvou embryjek ( 0 mrazáčků), krev 13.5.

Mufy - 31 let, zač.leden/2007 - 9x IUI, 1x IVF - bez ET, 2x IVF - negat., březen 09 - laparoskopie, od dubna do září naplánován přechod a od září 09 - 3.IVF.

sukubka
4. kvě 2009

sara.max - věk 34, stimulace na 1. IVF zahájena 28.1. , FN Olomouc, dr. Dostál
špatný spermiogram, syn 15, dcera 12 a jdem do třetího mimíska

klymene: 32, přestup z fertimedu do FN Olomouc, mám za sebou několik IUI a 2.IVF, čekám na výsledky krve a sper., kontrola 16.2. dr.Dostál, 3.IVF březen-duben 09

s9480 - 29 let, leden přestup do FN z Fertimedu, zatím čekáme na výsledky, doposud vše OK,5xIUI, 1xIVF-neg.-Fertimed, 1 přiroze.těhu v 6tt spontální potrat , výsedky z FN vše ok, jen zánět přeléčen ANTB, 12.5. výsledky kotrolního stěru, jinam domácí snažení

monali - 32let ,přestup z OV do OL,6.2.kontrola dr.Dostál FN OL pak se uvidí, předtím IUI,1.IVF (4tt zamlklo).2. IVF duben 2008, tt pozitivní

lajcikova-29let,přestup z fertimed do fn olomouc,26.2 kontrolni stěry na onkolgicke poradně,2ivf(5tt zamlkle těhu)

olm - 30let, FN Ol. od 1/2008, 4x stim. na IUI ( 1.stim - 6 foliku = IVF bez ET; 2. & 3.IUI - negat.; 4. cysta ); od 24.1.09 stimulace na 1. IVF - Gonal, Luveris, Cetrotide. 1.KO-28.1. 3folici + 1pidi folik, pokracuji ve stimulaci, KO - 30.1.).

petista - 30 let, dr .Dostál FN Olomouc, 6x IUI, 1x IVF - vše negativní, v lednu 2009 imunologie - 4.3. budou výsledky, 6.3 konzultace v CAR FN OL. 5.4. začátek stimulace Diphereline, od 15.4. Gonal, 28.4. OPU 10 vajíček, na 6 ICSI a + 4 přirozeně, 1.5. ET dvou embryjek ( 0 mrazáčků), krev 13.5.

Mufy - 31 let, zač.leden/2007 - 9x IUI, 1x IVF - bez ET, 2x IVF - negat., březen 09 - laparoskopie, od dubna do září naplánován přechod a od září 09 - 3.IVF.

sukubka-22let,Dr dostál 1ivf Fertimed-negativní,2ivf FN olomouc-negativní,čeká nás imuno a 3ivf ve FN

milin
4. kvě 2009

Ahojky holky ☹
tak bohužel 1.IUI ve FN nevyšlo jsem dnes začala krvácet.Příští týden máme druhý pohovor tak jsem zvědavá na výsledky.A na to jaký bude další postup.Nic hezkého mě nečeká.

sukubka
4. kvě 2009

sem to nějak spatlala tak snad je to už dobře 😀

lenkacar
4. kvě 2009

milin tak nic? tak to je škoda .. ☹

sukubka
4. kvě 2009

milin nebud smutní iui je navíckát a ve FN jsou moc šikovní a určitě se te brzy povede!mě čeká 3ivf a to už nervozní jsem,vím že tě tím moc neuklidním,ale musíme věřit kočičko

lenkacar
4. kvě 2009

sukub hele je kolem mě tedko nějak dost těhulí tak nám to určo vyjde ..hele příroda zapracuje ,je jaro ..

karolo
4. kvě 2009

Já jsem se ještě chtěla zeptat, co mám v té fakultce hledat, gynekologické ambulance a nebo ambulance pro neplodnost, zařizovala mi to známá, tak já ani nevím co mám na vrátnici říct.

milin
4. kvě 2009

Holky děkuji,ale sila už nějak není.Musím počkat do příštího týdne.
Karolo vítej mezi námi.

Sukub proč jen to není tolik jednoduchý,viď? 🙂

sukubka
4. kvě 2009

Leni kolem mě je to taky samá těhule,švagrová,sestřenka ted ta kámoška co porodila doma a ještě jedna známá a myslela jsem si jak to bude ok a bylo zrovna tak krásně a prostě sem tomu věřila a hold budeme muset bojovat dál 😒 ale snad se dadaří!

milin přesně tak proč jen to není jednodušší

sukubka
4. kvě 2009

karolo je to prostě gynekologická ambulance a na dveřích je napsáno ivf

lenkacar
4. kvě 2009

hele sukub vem to tak ,řidičák v kapse ještě abys těhu byla ,to bys toho chtěla moc najednou ,musíš vše popořádku 😉 já sama si myslim ,že ted jsou nejlepší měsíce na otěhu

sukubka
4. kvě 2009

já si to taky myslím ale musím si ted tajně doufat že pro mě ten in měsíc bude po prázdninách 😉

lenkacar
4. kvě 2009

no a nebo po dovče ,zase se ted malinko bojim alergenů to je pravda

lenkacar
4. kvě 2009

prostě do toho lisstopadu pak už se zase ta příroda ukládá ke spánku a já s ní 😀

lenkacar
4. kvě 2009

jsem vzteklá jak prase určo už mám MS za vraty a pak kolem 10dnů to do mě snad vsaděj a pak budu zase čekat a čekat

lenkacar
4. kvě 2009

to mě líp uteče čas do KETU páč jezdim na chatu a makam a pak budu jen ležet s nohana hore

karolo
4. kvě 2009

Subkuk takže mám na vrátnici říct, že jdu na gyn.ambulance?

lenkacar
4. kvě 2009

u vás se musí něco říkat na vrátnici? nemůžeš jít rovnou?

sukubka
4. kvě 2009

já na vrátnici nic neříkala šla jsem rovnou k té ambulanci tam sem odchytla sestřičku a dala mi papíry

lenkacar
4. kvě 2009

jé sukub to je dobrý co? si mi odpověděla 😀