FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

olm
1. únor 2009

Ahoj, koukám, že jste to tu pěkně rozjely 😀 😀
Mě čeká zítra OPU, v 7,15 nástup. Včera jsem dostala Pregnyl -10.000 j, takže mě bolí půl zadku 😅 A zitra mě už bude bolet všecko 😒 No, co už. Těším se, jak to dopadne.

Sari, k té bublince v peru - jak píše Mufy, párkrát jsem do něj ťukla, ona se rozplynula a hotovo, nic jsem neřešila. Taková bublinka nemůže nic udělat, neboj!

smilers
1. únor 2009

olm ahojky,ja jsem tu jen na navsteve 😉 drzim zitra palce me zase odpo veka kontrola po sestinedeli 😝

sukubka
1. únor 2009

smil je to moc krasné video kdo to natáčel????

smilers
1. únor 2009

sukub manzel🙂

olm
1. únor 2009

ahoj Smil, tak at ti to taky dobre dopadne 😉
Ja jsem az nad miru v klidu, tak ocekavam nejakou zradu 😒
Obavu mam jen z toho meho poctu, mam celkem 4 foliky, tak se bojim, aby nam neco zbylo do ET.
Vsude ctu, napr. 10 foliku, odebráno 7 vajicek, 4 oplodneny, 2 zavedeny a zadny mrazacci. Tak si to jen nedokazu prevest na muj vychozi stav. No, uvidime. 😉

sukubka
1. únor 2009

olm a ty už jsi měla odběr a připlácíte si PK?kam chodíš?do FN nebo do Fertimedu?

sukubka
1. únor 2009

už to vidím FN 😀

sukubka
1. únor 2009

Jinak vkládám opět tabulku, ať to nemusíte pracně hledat. Je nás tu hodně nových

Čekatelky

sara.max - věk 34, stimulace na 1. IVF zahájena 28.1. , FN Olomouc, dr. Dostál
špatný spermiogram, syn 15, dcera 12 a jdem do třetího mimíska

klymene: 32, přestup z fertimedu do FN Olomouc, mám za sebou několik IUI a 2.IVF, čekám na výsledky krve a sper., kontrola 16.2. dr.Dostál, 3.IVF březen-duben 09

s9480 - 29 let, leden přestup do FN z Fertimedu, zatím čekáme na výsledky, doposud vše OK,5xIUI, 1xIVF-neg., 1 přiroze.těhu v 6tt spontální potrat

monali - 32let ,přestup z OV do OL,6.2.kontrola dr.Dostál FN OL pak se uvidí, předtím IUI,1.IVF (4tt zamlklo)

lajcikova-29let,přestup z fertimed do fn olomouc,26.2 kontrolni stěry na onkolgicke poradně,2ivf(5tt zamlkle těhu)

olm - 30let, FN Ol. od 1/2008, 4x stim. na IUI ( 1.stim - 6 foliku = IVF bez ET; 2. & 3.IUI - negat.; 4. cysta ); od 24.1.09 stimulace na 1. IVF - Gonal, Luveris, Cetrotide. 1.KO-28.1. 3folici + 1pidi folik, pokracuji ve stimulaci, KO - 30.1.).

petista - 30 let, dr .Dostál FN Olomouc, 6x IUI, 1x IVF - vše negativní, v lednu 2009 imunologie - 4.3. budou výsledky, 6.3 konzultace v CAR FN OL

Mufy - 31 let, zač.leden/2007 - 9x IUI, 1x IVF - bez ET, 2x IVF - negat., od 17.1. stimulace Fostimonem na IUI, 28.1.2009 - IUI - nyní budu čekat na výsledek

Sukubka-22let.Přestup s Fertimedu do FN Olomouc dr Dostál ,1IVf negat.2.2 kontrola a snad stimulace na 2IVF.

olm
1. únor 2009

Sukub,

na odber jdu zitra, jestli budeme mit PK nevim, kadopadne ji mame predplacenou, ale chci se zitra zeptat jestli pro nasem mini poctu ma smysl. Uvidim, necham si poradit. Kazdopadne chceme ICSI a AH.

sukubka
1. únor 2009

a nakolik jdeš ????

olm
1. únor 2009

na 7,15, ty na kolik?

sukubka
1. únor 2009

olm můžu se zeptat?4.2 dojídám HA ale do car jdu už zítra myslíš že už začnu se stimulkou?dal by mi dostálek už léky nebo bych si musela přijet v den kdy začnu stimulovat!Ty jsi měla pera Gonal?vysvětlili ti jak se to píchá?a po kolika dnech jsi jezdila na kontrolu?víš byla jsem ve Fertimedu a tam to bylo jinak a ted jak mám jít zítra do car mi nikdo neřekl jestl začnu se stimulkou nebo ne jen že musím dojet ještě než dojít HA!!promin ale zajímá mě to

sukubka
1. únor 2009

na 9h to ty už budeš mít po OPU ale třeba tě potkám jak budeš vycházet,ale to tě stejně nepoznám 😒 držím ale pěstičky.Já minule taky neměla mrazáčky a mrzelo mě to ty budeš mít třeba aspon ty dva!ale neboj nebudou potřeba!

olm
1. únor 2009

Sukub,

s tim jestli uz rovnou zacnes - to nemuzu rict. Ja mela leky doma od konce rijna, kdy jsme se na IVF domluvili. Pak jsem musela jist 3 mesice antiko. Ale je mozne, ze zacnes takhle narychlo, proc ne.
Mela jsem Gonal pera, Cetrotide, Luveris. Ke Gonalu mi dali takovou knizecku. Kdyby mi Mufy nastaveni pera neukazala, asi bych musela zabojovat doma sama. Takhle jsem to mela luxusne nachystany 😀 Na Luveris se me zeptali, jestli mi to nekdo pichne, nebo jestli chci k nim. No, pichala jsem si to sama. A cetrotide - 2x sestra( byla jsem na kontrole ), 2x sama.
1,kontrola byla 2.DC = tzn. v sobotu, UTZ, vse ok, mozno zacit se stimulkou
2,kontrola byla 6.DC = tzn. ve stredu, UTz, dalsi pero, dalsi injekce
3, kontrola byla 8,DC= tzn. v patek, UTZ, dalsi injekce......., domluva na pondelni OPU
sobota ... odber krve na hormony na gyn. FN.

Toz tak to bylo u me, ale to neznamena, ze to tak budes mit i ty, tak at mi pak nenadas, co jsem ti naslibovala 😀 😀 😀 😀 Delam si srandu 😀

olm
1. únor 2009

Jojo, tak to se nepotkame. Leda, ze by te na chodbe nechali cekat do 11,00, 😀 , coz neni zas tak nerealny ve FN. V 11 me propusti. A neboj, poznas me, budu vypadat asi dost blbe 😀 😉

sukubka
1. únor 2009

jj to čekání tam skvěla znám minule sem byla obědnaná na 10:30 a ve 14h sem tam ještě seděla protože jim přestali fungovat počítače 😝
to já jedla Antikoncepci 2 měsíce ale holky ji věčinou jí měsíc že?takže se stimulkou jsi začala 2DC?jsem teda zvědavá co mi zítra řekne!A kolikrát ti dělali testy na FSH?mě jednou

sukubka
1. únor 2009

tak jestli m sestra to píchání pera nevysvětlí pěkně jí řeknu at mi to vysvětlí !!!!si děláš srandu že ti dali knížečku,no mě mrskne 😠

olm
1. únor 2009

me dvakrat.
Vubec jsem si nevsimla ze mas problem s FSH. Jakou mas hodnotu?

sukubka
1. únor 2009

ve Fertimedu jsem měla 11,2 pak myslím i 13 ale ve FN sem měla ted 9. a ty???

olm
1. únor 2009

nedelam, dali no. Ale podle toho bych to pochopila. Jen mi Mufy nabidla, ze jak se tam potkame, ze mi s tim pomuze a ja to uz dal neresila.

sukubka
1. únor 2009

mě vlastně ani ještě ve FN krev nebrali jen mi napsali že si mám zajít v místě bydlyště na ty testy FSh a poslat skumavky k nim do Olmika do laboratoře 😉

olm
1. únor 2009

ja prave 2x 12,8. Od te doby mi ji neudelai. Ale tim, ze reakce na vysoke davky u stimulky se rovnaji 4 folikum, tak urcite neklesla. Sakris.

sara.max
autor
1. únor 2009

Ahoj Olmi, tak držím pěstičky na zítřejší OPU, ať to nebolí a dobře dopadne. Jak já ti závidím, že už jsi tak daleko. Tak hodně štěstí.

sukubka
1. únor 2009

Hm to je taky takova na nic hodnota!ale snad budou aspon kvalitní 😉 a měla jsi vysoké dávky na stimulaci????

ilci
1. únor 2009

olm, na zítra držím palce 😉

sukubka
1. únor 2009

taky ti závidím že jsi tak daleko.Sara max ty ale už jsi taky na dobré cestě

sukubka
1. únor 2009

ale ilči tobě závidím nejvíc 😀

sara.max
autor
1. únor 2009

jsem na rozjeté cestě, to je pravda. Víč víc se to ale blíží tak si říkám, že když to bylo daleko, měla jsem nějak víc naděje. No ale to co čtu od vás všech, mám pocit, že to je se mnou nějak jinak. Všechny máte krátký protokol a já dlouhý. Už si píchám skoro týden a zatím nechtěli ani kontrolu. Tak nevím nevím.

sara.max
autor
1. únor 2009

olmi, psalas, že tě po injekci bolí celý zadek. Je to tak hrozný? Někde jsem četla, že když ji píchli, tak si myslela, že ta injekce je ještě v zadnici a říkala sestře ať ji vytáhne, jak to bolelo.

sukubka
1. únor 2009

sara max já ještě nevím jaký budu mít já protokol 😒 to se dovím zítra co se bude dít a nebude.Neboj dlouhý protokol má určitě taky své pro doktoři vědí nejlíp jaký komu dát 😉