FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

s9480
7. dub 2009

Sukub bude skoro a ty už jsi 😉 , hele mě po ET vůbec nic nebylo takže....

monali
7. dub 2009

tak konečně se hlásím,
kontrola dopadla dobře, vlevo mám 5fol a vpravo asi taky 5. Všechny mají vprůměru asi 16mm., (aspoň tak jsem
to pochopila, doktorka diktovala sestře strašně moc čísel)
Další kontrolu mám hned zítra a to už mi řeknou jestli bude OPU v pátek a nebo v sobotu, dneska to ještě
nechtěla určit, dostala jsem ještě injekce a zítra se uvidí. Dneska tam byla Oborná a zítra asi bude Dostál.

Sukub a co ty? už se připravuješ?
Leni, to je fajn že něco cítíš, já jsem se po ET necítila nijak a nedopadlo to.

petista
7. dub 2009

taky jsem po ET nic necítila, takže to jsou určo dobré příznaky

sukubka
7. dub 2009

ahoj holky hlídala jsem celý den toho malého od bráchy byl úplně zlatíčko odpoledne jsem si s ním šla na chvilku lehnout a úplně se ke mě tulil ach jo chci už taky brácha jel totiž s manželkou na genetiku a před chvíli přijeli čekají holčičku (nakonec si to nechali říct,tak budou mít doma páreček je to úžasný jaký mají štěstí

sukubka
7. dub 2009

monali takže budeš mít OPU den nebo dva po mně 😉 to je super !!!!!
petista kolikátý den po et jsi? 😉

lenkacar
7. dub 2009

holky tak hezké sny ..holky neblázněte to mám určo k tomu hyperstimuláku ,dyt je to moc brzy na nějaké příznaky .. 🙂

lenkacar
7. dub 2009

sukub to se teda maj ,to byl bezva nácvik ,tak už se ti to taky blíží ...ještě se 2krát vyspíš..

sukubka
7. dub 2009

Leni už se těším už abych měla bobky u sebe napřed se mi zdála ta stimulka nekonečná a už bude OPU letí to nevíš jak může být nejdýl PK?

lenkacar
7. dub 2009

asi 5 dnů,oni to dávaj nejdýlk ve stádiu blastocysty ,protože tam se pak nějak naruší ten obal a uhnizduje se ..sama si naruší ten obal ..nějak se to jmenuje ..ale tohle je laicky pro nás 😉

lenkacar
7. dub 2009

mě ta stimulka docela utekla a i vlastně od opu do ET ,jen ted je to otravný a to se snažim číst ,ale nějak se blbě začítam ,přitom je to moje oblíbená kniha ..furt mám myšlenky jinde

sukubka
7. dub 2009

takže nejpozději by měl být ET v úterý když budu mít OPU ve čtvrtek!kolikátý jsi den po ET at mám přehled

lenkacar
7. dub 2009

ET v neděli,ta se prej nepočítá ,škoda 😠

lenkacar
7. dub 2009

to embriolog řekne druhý den a bud vám jí navrhne prodlouženou nebo ne ..

sukubka
7. dub 2009

neutíká to co?a co pořád ěláš a kolik dní jsi ležela nebo jsi už den po ET šla třeba na procházku atd?víš mám strach s toho že budu mít třeba ten ET v úterý a ve středu tu autoškolu,myslíš že bych to tím mohla skazit?

monali
7. dub 2009

holky já se loučím dobrou a hezké sny 🙂

lenkacar
7. dub 2009

já ležela neděle ,pondělí a dneska jsem šla ven..na chvilku

lenkacar
7. dub 2009

moni ahoj

lenkacar
7. dub 2009

no den po by to chtělo teda ještě klid

sukubka
7. dub 2009

no uvidím no,zeptám se ještě pořádně doktora co on na to 😒 sakra pěkně blbě mi ta autoškola vyšla 😒
monali jukla sem tam a sem v obraze!
Leni a obskakuje tě aspon manža? 😀

lenkacar
7. dub 2009

dneska jsem vařila a uklízela ,ale nic jsem netahala ,koště s hadrem utáhnu snadno už jsem se na ten chlív nemohla dívat a pračku taky nacpu snadno

lenkacar
7. dub 2009

no to jo ..ujel na chatu hned po ET ..ale já ho poslala ,nepotřebuju ,aby mi seděl na posteli a držel mi za ruku ,pití jsem měla u postele a knížku v ruce co víc si přát 😀 a utroš v pipce

sukubka
7. dub 2009

Jasnačka takový lehk pracičky nevadí!a to jsi den po ET ležela komplet celý den?já to ležení nemám ráda jsem neklidná celý dny v posteli,ikdyž sem nemocná dlouho to nikdy nevydžím 😉

lenkacar
7. dub 2009

jen jsem drobet pomyla nádobí a šup do pelechu a pak zase jen tak mrknout na pc a šup do pelechu a tak celý den 😉

lenkacar
7. dub 2009

ani po opu se mnou nebyl doma jel na chatu ,ale to mi bylo odpolko blbě to byla chyba jinak bych jela hned do caru na kapačku..chata je docela daleko ..

sukubka
7. dub 2009

jasně takhle to taky nějak vidím! 😉 nic půjdu už ted já šup do pelechu 😉 tak dobrou zítra 😀

lenkacar
7. dub 2009

já taky pomažu už se mi blbě sedí tak papa a zítra zase pokecáme

lenkacar
8. dub 2009

ahoj holky u nás se třeba platí icsi na 2krát v den OPU záloha a v den ET doplatek..za všechno za mražení ,za kultivaci ,prostě jdeš odsud vycuclá z kč a plná mimíska ..

ametob
8. dub 2009

Ahoj holky, tak dneska jsem byla na gynekologii, brali mi krev na hormonální profil, na to se chodí jen jednou? Myslela jsem, že na začátku cyklu a pak ještě ke konci, ale sestřička říkala, že ne, že todle stačí, nevíte jak to je?Jinak vám přeju, aby všechno vyšlo a bylo OK, já jsem teprve na začátku, ale už moc chci, aby se to pohlo dál 🙂

mufy
8. dub 2009

Ahojky holky,

dnes jsem poprvé v práci po neschopence.Vůbec se mi nechtělo, doma bych si i zvykla, ale penízky jsou potřeba.

Leni moc držím všechno co mám,aby ti to vyšlo a holkám co stimulují aby za 14 dní nahlásili //.

Já mám teď půlroční pauzu, každý měsíc budu chodit na injekce Dipherelinu a v září začínám stimulovat na IVF.Takže mezitím si dám do pořádku život, trochu zhubnu, budu cvičit Mojžíšku a budu se snažit přestat kouřit.

Holky byla tu Olm? prý byla nebo ještě ne na infekčním v Prostějově.Nevíte jak jí je?

zdenule30
8. dub 2009

ahoj holky, tak jsem dneska byla na sosání krve,dostala jsem na to zkumavku z FN, ale u nás na to neměli injekci, tak mi dala jinou zkumavku, doufám, že to nebude vadit, pak jsem byla ještě u své gynd. a ta mi doporučila na redukci váhy meridii, ale teď nevím jestli to můžu brát, jestli by mi to Dostál povolil, i když doktorka říkala, že by to nemělo vadit, že to nejsou žádné hormony, co myslíte vy?