FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

sukubka
8. dub 2009

myslíš kousek od Bruntálu jo to je 😉 a z jihu čech podrobněji město?to tam máte vínečko že?jé

lenkacar
8. dub 2009

to si pleteš s moravou né?co bys tak mohla znát strakonickýho dudáka?

sukubka
8. dub 2009

já se vůbec nebojím,nejvíc mi vadí ty injekce,jinak narkoza je fajn to usínání 😉
né nepletu si to s moravou tady teda na šumpersku víno nemáme to je mnohem mnohem níž!dudáka znám pohádku ale nevím odkud byl

lenkacar
8. dub 2009

když je to strakonický dudák tak asi ze strakonic né?! já se z tebe fakt počuram a víno nemáme,ale pivo jo

monali
8. dub 2009

Sraz s dortama a kafem beru 😀 akorát bysme se teda musely srazit někde uprostřed republiky.

Jinak ještě jednou Sukub, zítra na tebe budu myslet, ať je všechno v pohol

Tak kočky pro dnešek se loučím, dobrou 🙂

sukubka
8. dub 2009

Leni mě říká i manža že mám někdy přemýšlet že sem jeho exot¨(jako zapomětlivec a nic mi nedojde) 😀
Mrknu do mapy kde sou strakonice 😉
nic já půjdu do hajan sem unavín,zítra sehned ozvu,myslete na mě 😉
my máme taky pívo Hanušovice-Holba 😀

lenkacar
8. dub 2009

já taky pomažu za chvilku

sukubka
8. dub 2009

tak dobrou noc a zítra!to tu budu dlouho budu odpočívat 😉

lenkacar
8. dub 2009

jsem ti to přiblížila kde bydlim ,myslela jsem že budeš znát třeba dudácký festival

zdenule30
9. dub 2009

Dobré ráno holky, dneska nemám nějak spaní, máme nucenou dovolenou, tak jsem si říkala, že si pospím a nic.
Ještě k té meridii, Dostál mi totiž říkal, že musím ještě 10kg shodit, tak proto jsem se ptala 😉
Jinak já jsem od Opavy, takže jsme se tady sešly ze všech koutů. 😀

milin
9. dub 2009

ahoj holky.Nenesu nic noveho jen ze jsem dnes dostala mrchu.Takze opet nic.Tentokrat zkusim IUI a uvidime.Ale moc tomu nedavam.Konecne se blizi kveten a my budeme mit dalsi pohovor.a konecne se dozvim taky vysledky HP.podle me bude spatnej nu uvidime.Holky drzim vam palce.papa a preji hezky den.

ametob
9. dub 2009

Dobré ráno holky, vy jste toho teda včera nakecaly 😉 Tak dneska budeme myslet na Sukubku 🙂 Já teda ještě na narkóze nikdy nebyla a mám z ní celkem hrůzu ☹

zdenule30
9. dub 2009

nic to není, jen se trochu prospíš 🙂

lenkacar
9. dub 2009

ahoj holky jasně ametob ,to je v poho nějaká narkoza ,hlavně když máš žíly 😉

zdenule30
9. dub 2009

no to je fakt, mě si při laparce ztratili, tak mi to nakonec píchla na zápěstí, ale z druhé strany 🙂

lenkacar
9. dub 2009

do zápěstí to bolí jak prase..je to prej z toho jak se bojíme ,prej ty žíly atrofujou ..nevim teda přesně co to je ,ale asi se nějak smrsknou si myslim..

lenkacar
9. dub 2009

tak mizim pro rohlíky a pak zase zajdu ..

ametob
9. dub 2009

Hmm, tak to jo.... Prospat bych se potřebovala dneska, jsem jak zmlácená a to jsem šla včera spát už o půl deváté 😀

lenkacar
9. dub 2009

no vidíš jsi tuu chyběla ..já zase nějak moc spát nemůžu jak na mě padne únava přes den tak mi stačí hodina lehnout ,ale v noci zase přebejvá .. 😒

ametob
9. dub 2009

No, u mě je to zvláštní, ještě v úterý jsem si v práci s kolegyněmi vykládala, jak mám spousty energie, jak se ráno budím bez budíku a buch, teď je to pravý opak 😀 Ale tak to asi je 🙂 Jednou tak a jednou tak 🙂

lenkacar
9. dub 2009

jarní únava,ti to je a přesun času hodně dělá..

lenkacar
9. dub 2009

tak sukub to má snad už za sebou..

ametob
9. dub 2009

Možná to bude tím. Můžu se zeptat, jak jste se dlouho snažili, než jste šli poprvé do Caru?

lenkacar
9. dub 2009

mě je 37let 😀 a v caru jsme do léta 2008 😀

lenkacar
9. dub 2009

já měla hroznej strach ,páč jsem si nejdřív tak četla inkognito v diskuzích co to obnáší a byla jsem hrůzou bez sebe .. a psychicky čím dál víc v pr.. a ted vidim ,že to vůbec není pravda co tam ty holky psali jak je to strašný a jak to bolí a jak u toho řvou ,já jsem taková bebinka a v poho jsem to zvládla ..zbytečně jsem se rok a nšco předtím nervila ..až měl na mě manža vztek

ametob
9. dub 2009

Na fotkách vypadáš teda rozhodně na míň 🙂 Já si říkám, že bych se tam ještě tak moc po roce snažení nemusela tlačit, ale zase když máme špatný to spermio, tak není na co čekat. A mimi chci co nejdřív🙂A ne jedno 🙂 Stejně je to fajn, že ikdyž vše není super, tak je pořád velká naděje, že se těch mimišek všechny dočkáme🙂

lenkacar
9. dub 2009

jo to je velká pravda ,ono by se vám to možná někdy samo povedlo ,ale jestli neni vše jak má být tak nečekej,fakt to neni tak hrozný ..

ametob
9. dub 2009

🙂 To jsem ráda, že si to taky myslíš, protože občas to ve mě ještě zahlodá, jestli na to moc nespěchám.....

lenkacar
9. dub 2009

a kolik je tobě let?

ametob
9. dub 2009

Bude mi v listopadu 31