FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
21. dub 2009

to nedělá utroš já měla kozeny chcíplý 😝

sukubka
21. dub 2009

jo smil já mám taky sníženou funkci štítky 😒

smilers
21. dub 2009

leni tipla bych, ze ze strakonic ne😀😀

lenkacar
21. dub 2009

bingo a sukub na to nepřišla ... 😀 😀 😀

sukubka
21. dub 2009

Leni dělá protože mě vždycky začnou bolet hodku po tom co ho zavedu a jinak přes den nic

sukubka
21. dub 2009

jo smil si chytrá 😀 mě to nenapadlo a jak sem říkala manželovi že sem na to nepřišla tak on PROBOHa co sem si to vzal 😀

lenkacar
21. dub 2009

já jsem asi z marsu ,už ničenmu nerozumim ,tak jdu raději pro ty rohle

smilers
21. dub 2009

leni😀😀

sukub a v caru to vi? na stitku pozor, i ta me mozna branila v prirozenem poceti

smilers
21. dub 2009

sukub😀😀 manzel je srandista😀

lenkacar
21. dub 2009

to je sukub jako z těch policejních historek ,,na louce se pase bílý kůn ,jakou má barvu?,,

smilers
21. dub 2009

leni ja myslela, ze uz jsi z nakupu zpet😀

lenkacar
21. dub 2009

jojo dřepim tu furt ve spodárech

smilers
21. dub 2009

hele prsa nejsou zase tak spolehlivej ukazatel tehu, ja je na zacatku tehu mela uplne normalni, bezznamek naliti 😎

smilers
21. dub 2009

leni aby ti ty rohliky jeste vubec nejaky dali😀😀

sukubka
21. dub 2009

Smil ve ferasu mi na to nepřišli až ve FN jinak do té doby jsem to nevěděla ted papám ethyrox 50 půl tabletky ráno na lačno.Pokud se na to přišlo a léčí se to mělo by se jednou zadařit že?

smilers
21. dub 2009

sukub me na to prisli az v pulce tehu a to moje obvodacka, ja taky beru ale kazde rano celou tabletu a stridam euthyrox 50 a 75 😉 urcite kdyz se to leci, tak si te pohlidaji

lenkacar
21. dub 2009

tak jsem tu i s rohlíkama ,vypadaj unaveně ,ale jsou dobrý

ametob
21. dub 2009

Tady člověk chvílí ,,pracuje" a vy toho tolik nakecáte 😀 Tak jak se znám, tak bych určitě testila každý ráno, ikdyž naposledy jsem vydržela netestovat, ale dalo mi to zabrat 😀 A ksicht mám jak puberťák pořád, co jsem přestala brát prášky, tak děs ☹ Ale prý se to někomu v těhotenství změní, tak se třeba taky jednou dočkám 🙂

ametob
21. dub 2009

Lenkacar: že by ten kůň byl bílej 😀 😝

lenkacar
21. dub 2009

koupila jsem si sušenku ,neměla jsem moc času už jsem byla u kasy a málem mě povalila cena ,20kč,kdyby mě to nebylo blbý tak jí vrátim...úplně obyčejná kolonáda malá ..

smilers
21. dub 2009

leni hlavne ze rohliky nejsou jak guma, a tycinka, si zvykej😀

lenkacar
21. dub 2009

ametob asi jo ,asi byl bílej ,já nejsem poliš..já to vědět nemusim 😉

lenkacar
21. dub 2009

smil a ty se nesměj krát 3,hm... 😝

smilers
21. dub 2009

ja uz jsem potichu, nic nerikam😀😀😀😀

lenkacar
21. dub 2009

taky nakupuju jen v hypermarketech dámy ..a říkaj vám něco akční slevy?tak to jsem celá já lenkacar..

smilers
21. dub 2009

leni😀

lenkacar
21. dub 2009

ta sušenka mi vydrží až do večera za tu cenu ,jdu si čmuchnout 😀

smilers
21. dub 2009

to by ti mela vydrzet aspon mesic ne😀😀 kazdej den jen snitko😀😀

lenkacar
21. dub 2009

možná dam čmuchnout i manželovi ,nevim eště 😀

lenkacar
21. dub 2009

nevim co je snítko ,ale beztak to bude drobek nebo tak něco