FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ametob
21. dub 2009

Lenkacar, až nebudou zuby, tak rohlíky rozmočíš třeba v čaji, blééééé 😝

lenkacar
21. dub 2009

to fakt teda blé

lenkacar
21. dub 2009

to si budu kupovat ty drahý sušenky z těch uděláš aspon prášek a ten slížeš

ametob
21. dub 2009

😀
V mým případě mučit a né učit.....

sukubka
21. dub 2009

holky teda máte zase téma,když né robertky tak tohle 😀

ametob
21. dub 2009

No, Sukubka, robertky mi připadly veselejší 😀

lenkacar
21. dub 2009

sukub hele ,ale tady se zatim líže jen sušenka ze stolu

ametob
21. dub 2009

😀

ametob
21. dub 2009

No nic, holky, končím, za chvíli mě smích přejde 😀 Mějte se moc pěkně a pá 🙂 A něco veselýho ještě připište, ať se zase pobavím 🙂

lenkacar
21. dub 2009

tak pa a hezké učeníčko ..at ti to do té škebličky hezky rychle leze

ametob
21. dub 2009

Díky, leze leze po železe, nedá pokoj až tam vleze, co je to?

ametob
21. dub 2009

To mně tak napadlo, asi mi hrabká 😀

lenkacar
21. dub 2009

vibrátor 😉

ametob
21. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀

sukubka
21. dub 2009

dneska mě odpoledne úplně bolelo břicho,myslela jsem že dorazí mrcha ale byl to žaludek a úlný k řeče,sežrala sem asi 30 krovek(karamelových bonbonů) a myslela sem že umřu

lenkacar
21. dub 2009

prej krovek ,už jsem myslela že broukům,hahaha s váma je tu sranda

ametob
21. dub 2009

Ty jo, krovky, to taky neznám 😀 Tak hlavně Sukubka, že to bylo z bombónů a že je to už pryč, příště jich tolik nepapej 😉 Teď jsem taky snědla pár kousků z bombošky 😀

sukubka
21. dub 2009

vy neznáte krovky ty bonbony jak je na nich vyfocená kráva?prodávají se hlavně v polsku ale mě je u nás tady v lese obědnají 😀

ametob
21. dub 2009

😀 Já je neznám, ale asi budou dobrý 😉

sukubka
21. dub 2009

jsou moooc hned bych ti je poslala klidně i domů 😉

smilers
21. dub 2009

me delate chute, sem si musela vzit velikonocniho zajice😀

sukubka
21. dub 2009

smil ty znáš krovky že?já zajíce snědla včera a máme jich ještě hodně 😀

lenkacar
21. dub 2009

holky nechte toho nemám ani krovku z brouka natož zajíce ..jo a beránka manžel objevil týden po velikonocích a byla jsem nařčena ,že jsem ho chtěla tajně sníst a sama...holky to byly velikonoce ,ani toho beránka jsem nevyndala ze skříně..to jsem ale macecha ..na něj

sukubka
21. dub 2009

mě zase splesnivěl mazanec 😀

sukubka
21. dub 2009

já už jdu hajat ráno jak dojedu s toho města hned napíšu ok 😉

lenkacar
21. dub 2009

jojo a hned čůrni papa

sukubka
21. dub 2009

jasně čůrnu a pak napíšu pokud se nevyvrátím 😒 tak pá ráno.dobrou noc

smilers
21. dub 2009

sukub drzim palce 😉 krovky me neco rikaji😀 taky jdu do hajan, dnes to bylo narocne,tak zdarec

lenkacar
21. dub 2009

a ne že tě v lese sežerou vlci ,i tak čůrni ..

sukubka
22. dub 2009

holky ráno mě začalo děsně bolet břicho už špiním a když se utřu mám tam trochu krev,zadržuje mrchu jen ten utroš ☹ test si pak udělám ,ale i tak vím že je to v háji jako při 1IVf je to úplně jako přes kopírák