Františkovy Lázně 2018

martuse01
14. led 2018

Ahojky, kdo se chystá do Fl v roce 2018? A jedete poprvé nebo opakovaně. Já byla loni na jaře a moc chválím chci jet tento rok opět, tak hledám někoho s kým se spojit na tento rok. Loni jsme se dali zde dohromady a bylo to tam pak super. Založila jsem nové téma na tento rok.

zuzekk
8. dub 2018

@kamca777 když budeš na dvouluzaku, budeš mu muset objednat pokoj. Ve stejném hotelu je to ideální, ale docela drahé. Levné penziony/pokoje v soukromí tu jsou.
Na jednoluzaku tam může být na tajnacku s tebou, domluv se s pokojskou.

bubla000
28. dub 2018

Ahoj jede nekdo v druhé půlce června a nejede s neplodnosti?

silvicek
Autor odpověď smazal
Zobraz
silvicek
19. kvě 2018

Ahoj holky, máte některá volný poukaz na slevu do hotelu Pawlik? Jedu už 27.5. na 3 týdny.

ewickka
25. kvě 2018

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nejedete do Františkových lázní v průběhu července? Já mám termín od 8.7-29.7. Tak by jsme mohli potkat a pokecat 🙂

veroniqueta
25. kvě 2018

@ewickka Ahojky! Zrovna dnes mi došla pozvánka a jedu 1.-22.7., tak se můžeme potkat. 😊
Jede ještě někdo? 😉

ewickka
25. kvě 2018

@veroniqueta tak to je super 🙂 a kde budeš ubytovaná? Já v Luise

markissek
25. kvě 2018

Ahojky ja jedu tez 1.7.- 22.7. Do Jesenia ☺️

veroniqueta
25. kvě 2018

Holky, já jedu do Adlera, ale určitě se tam potkáme. To jsem ráda, že je nás tu víc. ☺️

ewickka
26. kvě 2018

Tak to je super. Ještě vím o jedné paní/slečně z jiného webu, tak to bude super 🙂

ewickka
26. kvě 2018

Ahoj holky, mám možnost mít slevové kupóny na ubytování pro nováčky, co se chystají do František. A to do hotelů Luisa ,Jesenius a Pawlík . Kdo by jste měl zájem, napiště mi do soukromé zprávy

ewickka
31. kvě 2018

Holky opravdu nemáte zájem na slevové kupony na ubytko ve Františkách do hotelů Luisa, Jesenius nebo Pawlík? Jedná se o 1000kč z pobytu

ana1bela
3. črc 2018

Ahoj holky, Jedu v termínu od 19.8. do 9.9. do Františkových lázní do hotelu Belveder, je tady nějaká dušička která jede taky🙂

ewickka
4. črc 2018

@ana1bela zkus portál emimino. Tam jsou nějaké holky co jedou v srpnu. Je tam také téma Františkovy lázně 2018

ana1bela
4. črc 2018

@ewickka ahoj, už jsem tam psala ale zatím nikdo, je ještě dost času tak uvidíme, dekuji 👍🙂

aconeni
17. črc 2018

Ahoj holky, chystám se taktéž do lázní. Zatím mi to schvaluje zdravotní pojišťovna. Který hotel je nejlepší v rámci pobytu hrazenou zdravotní pojišťovnou? Ewickka máš ještě slevový kupón?

titiman
31. črc 2018

Pěkný den všem, začátkem října se chystám do Františkových lázni a protože vím, ze bude-li mít člověk pech a natrefí na samé důchodce, je to o ničem. Proto hledám mladší lidi (i duchem), abychom vytvořili opoziční skupinu a prima partu. Bude veselo a bude-li nás víc, nebudeme se bát důchodců nic :lol:

berdushka
14. srp 2018

@martuse01 Ahojky, v zari jedu poprve do FL. Mas jeste volny slevovy poukaz? Ubytovana budu v Belvedere

1306
6. zář 2018

@martuse01 Ahojky, do lazni se chystam, nemela bys jeste ten poukaz? To by bylo moc fajn..

lenkakn
9. zář 2018

Ahoj, prosím o radu. Je mi 34 let, za sebou máme skoro 4 roky snažení, 3 umělá oplodnění, laparoskopii, 7 IUI. Důvod proč nemůžu otěhotnět nezjištěn. V indikačním seznamu jsem si přečetla, že na lázně má nárok žena nad 35 let v případě její sterility a pokud má partner v pořádku spermiogram. Je vám všem nad 35 pokud máte lázně napsané na neplodnost?

linusha
9. zář 2018

@lenkakn mě ne byla jsem vloni v 26 po 2 nepovedených ivf a 3 iui a tam jsem potkala hodně holek do 30ti.

1306
9. zář 2018

@lenkakn Já se chystam do lazni letos, zitra jdu k obvodakovi, aby mi napsal navrh na lazne, verim, zr se to co nejdrive schvali.. Je mi 29.

zuzekk
9. zář 2018

@lenkakn ahoj, je mi 36, v lázních jsem byla letos, a holky byly vesměs mladší (32 třeba). "Diagnozu" jsem měla prakticky stejnou jako ty, spolubydlící taky, obě jsme žádali nejprve v CARu - zpráva, co jsem absolvovala, a pak žádost u obvoďáka, schválení bylo hned. V dubnu jsem se vrátila a v květnu otěhotněla - tak držím palce 🙂

1306
29. zář 2018

@titiman Ahojky, tak ja uz mam take termin do Frantiskovych lazni, budu tam od 21.10 do 11.11,tak kdyby si chtela, tak se ozvi a muzeme neco spolecne podniknout😉

1306
29. zář 2018

@ewickka Ahojky, mela bych zajem o poukaz, jedu do hotelu Jesenius, tak by se mi hodil 😉

titiman
30. zář 2018

@1306 bezva👍😉

1306
30. zář 2018

@titiman A jaky mas presny datum? Sehnala jsem holvlcinu, na posledni tyden meho pobytu, ale na prvnich 14 dni tam zatim nikoho nemam.. Tak se muzeme nekde sejit..🙂

veeev
30. zář 2018

Ahoj holky, pristi tyden jdu k doktorce nechat si napsat lazne (jsme po 2x IUI a 3x IVF + jeden nativ bez vajicka - vzdy bez uspechu). A ctu tady o slevovych poukazkach na lazne. Vubec nevim o co jde....kde je berete nebo na co konkretne jsou? Moc dekuji za info.

linusha
30. zář 2018

@veeev doufám že to napíši správně. Je to poukaz na slevu na ubytování v lázeňských domech ve FL. Dává se klientům co jsou v lázních poprvé.

veeev
30. zář 2018

@linusha A kde k nemu muzu prijit? Nebo ho dostanu az budu v tech laznich? 🤷🏼‍♀️ Dekuji za odpoved,nejak v tom tapu 😊