Františkovy Lázně 2018

martuse01
14. led 2018

Ahojky, kdo se chystá do Fl v roce 2018? A jedete poprvé nebo opakovaně. Já byla loni na jaře a moc chválím chci jet tento rok opět, tak hledám někoho s kým se spojit na tento rok. Loni jsme se dali zde dohromady a bylo to tam pak super. Založila jsem nové téma na tento rok.

linusha
30. zář 2018

@veeev často to nabízí holky tu. Ale jedna holčina co vím jej dostala na recepci hotelu při příjezdu do FL.😉

zuzekk
30. zář 2018

máš ho dostat jako motivaci od někoho, kdo už v lázních byl. Odsud ideál 🙂 když si rezervuješ pobyt, musíš při rezervaci říct, že poukaz budeš mít. A v současnosti ne jen obecně do Františkovy lázně a.s., ale přímo do konkrétního hotelu.
A až budeš odjíždět, dostaneš ho taky, pro někoho dalšího 🙂
Já to nějak náhodně při rezevaci zmínila, takže mi tu 1000 slevili. Nová lázeňská kamarádka ho taky měla, ale nenahlásila to předem, při příjezdu zaplatila o tu tisícovku míň a pak to musela doplatit. Jiná obdobně - o poukazech nevěděla, dostala ale jeden úplně náhoudou od paní cestou z nádraží, dala pak na recepci a šup - taky jí to neuznali a musela doplatit (nechápeme teda proč to neřekli hned, ale až za týden..).

veeev
1. říj 2018

@zuzekk Aha, tak to dekuji za info 😉

veeev
1. říj 2018

Nemate tedy prosim nekdo slevovy poukaz do lazni? Moc dekuji 😉

1306
1. říj 2018

@veeev Zkus na portalu emimino, zalozila jsem tam diskizu Františkovy lazne rijen 2018 a tam je uzivatelka Silvie a poukazy nabizi, me ho dnes poslala.. Psala jsem do lazni a pani mi napsala, ze mam uhradit celou castku, kterou mam zaplatit a hned po prijezdu dat poukaz na recepci a pokud budu mit na slevu narok, tak mi tisicikoruna bude pri závěrečném vyuctovani vracena.. Tak nevim, co to znamena, pokud na slevu budu mit narok..

linusha
1. říj 2018

@1306 to záleží kde bydlíš ono ve FL mají dvojí ubytování a někde poukaz neplatí

1306
1. říj 2018

@linusha budu bydlet v hotelu Jesenius a poukaz plati přímo do tohoto hotelu..

zuzekk
1. říj 2018

@1306 to je trochu divný, platila jsem až na místě. Resp. do telefonu říkala, že je to jedno.

1306
4. říj 2018

Holky, jak je to s neschopenku, kdyz budu v laznich, kdo mi ji napise, musim pres odjezdem k obvodakovi? A jak je to o vikendech s navstevami, pritel by za mnou jeden vikend chtěl prijet, kdyz si zaridi od patku do nedele ubytovani, pusti me, abych byla pres vikend s nim? Pojedu poprve, tak vubec nevim, co cekat.. Dekuji za info 🙂

linusha
4. říj 2018

@1306 neschopenku ti napíše i Dr v lázních pak ji pošleš do práce a po ukončení pobytu ti ji ukončí. Musíš v sobotu absolvovat procedury pak je volno no a spát by jsi měla v lázeňským domě.

1306
4. říj 2018

@linusha Aha, tak super, jsem o neco chytrejsi, takze asi nema smysl vubec aby za mnou jezdil.. No, to bude hruza 🙂 Vubec jsem netusila, ze i v sobotu jsou procedury. A prizpusobi ti procedury tvymu stavu? Asi jo, vid?

linusha
4. říj 2018

@1306 může přijet jen prostě musíte respektovat určitá pravidla, personál v lázních říkal - když to máte přes pojišťovnu tak tu nejste na dovolené. Za mnou tam byly naší na týdenní dovolené a vždy po procedurách jsme vyráželi někam na výlet. Procedury přizpůsobí - mě třeba přidali cvičení ( problém se zády). V sobotu je jedna až tři procedury dopoledne. Já jsem se snažila celý pobyt domlouvat procedury na ráno a dopoledne abych mohla vyletovat

sykorka42
5. říj 2018

Ahoj Martuse01, žádost podaná 4.10. 18 pokud schválí pojedu poprvé do lázní. Kamarádka by se hodila. Jana42

zuzekk
5. říj 2018

@1306 můžeš poprosit, ať ti to nasazi co nejčasněji ráno, a než se chlap vyspí, jsi hotová. Všechny procedury jsou na 15min, přinejhorším si dá kafe a počká. Spát můžeš jinde, já na pokoji vlastně nebyla ani jeden víkend.. 😉 jen by se ti nemělo třeba nic stát nebo se nenechat nachytat mimo město (v noci). Nejpohodlnější je, když má přítel pokoj ve stejném hotelu, můžete spolu posnidat atd. Jinak návštěvy doporučuju, pro mě to byla vzpruha, pro něj fajn výlet 😉

zuzekk
5. říj 2018

@1306 jo a s procedurama: záleží kdy jedeš = jak bude plno. Když je volněji, můžeš si to přehazovat časově v pohodě. Každý den jsou v průměru 4, po těch 15min, takže prostoru dost. Pokud něco vyloženě chceš (např. Mojžíšovou), řekni si hned na 1.sezení doktorovi, ale můžeš i později vyměnit za něco, co ti nesedí. Pokud ti něco vyloženě nesedne, bez problémů se vymění. Ale neboj, všechno je takové nevinné, nic nebolí, nevadí. Něco nepotěší, jinde labůžo.

1306
5. říj 2018

@zuzekk Tak to je super, ze za mnou muze dorazit a ze s nim muzu byt na pokoji 🙂 Odjizdim za 14 dni a mam z toho trochu strach, prave z toho volného casu, ze se budu nudit a bojim se, ze tam nikdo nebude v mem veku, abychom se treba spolecne zabavily.. Ja jsem teprve 3 dny po revizi, tak nevim, zda budu moci uplne cvicit.. Nemas nahodou nejaky ten slevovy poukaz? 🙂

zuzekk
5. říj 2018

@1306 to bohužel nemám. Máš dvouluzak nebo jednoluzak? Když dorazíš v neděli včas (ne jako já ve 3), dají tě ke stolu tak, abyste si rozuměli.
Času se neboj - táhla jsem hromadu knih, ntb s filmama, studium, předsevzetí... a nakonec "nebyl" na nic čas, ani na tv jsme nekoukali.
Dopoledne zabity procedurama, po obědě jsem spala (téměř denně) a když chtěl člověk stihnout mezi kavickou a večeří nějaký výlet, musel dobře plánovat- bazén, výtvarná dílna, nordic walking, čokoládova fontana, sauna, jazzové odpoledne... večer pivo, vinecko, Bažina, disco, kino, bazén.
+ jsem zašla na pedikuru, manikuru, kosmetiku, holky na nákupy do lidlu (víno a oříšky) nebo do Chebu. Inu, nezastavili jsme se🙂

zuzekk
26. říj 2018

Holky, dostala jsem postou jako věrný zákazník 😃 ten poukaz, kdo by ho chtěl, dejte vědět (kdo ještě nemá rezervaci), na hotelu asi úplně nezáleží, předpokládám Adler, pawlik, luisa, jesenius, metropol určitě.

zuzekk
26. říj 2018

@1306 jak se ti na pobytu daří?

veeev
26. říj 2018

@zuzekk Ahoj, akorat si ponesu zadanku k obvodni doktorce a na pojistovnu. Mohla bych poprosit o ten poukaz? 🙂

zuzekk
26. říj 2018

@veeev zrovna jsem přislíbila, kdyby to nedopadlo, dám vědět

veeev
26. říj 2018

@zuzekk Jasne,i tak moc dekuji 😊

veeev
2. lis 2018

Holky, jenom hlásím, že já jedu do lázní (jestli mi to schválí pojišťovna, v což doufám) 6.1.-27.1.2019. A kdybyste někdo uvažoval o lázních v tomhle termínu, tak hotel Pawlik má na tenhle termín 50% slevu (v lednu tam asi nikdo nechce). Takže za jednolůžák chtějí místo cca 14.000 Kč jen 7.000 Kč, což je paráda 🙂

Tak šup, pojeďte někdo taky, ať tam nejsem sama 😉

trisha_88
8. lis 2018

Holky, mám taky navíc poukaz do Pawlika, Jesenia či Luisy, tak kdo by chtěl, pisněte, leží mi doma, tak budu ráda, když někomu pomůže. 🙂

veeev
8. lis 2018

@trisha_88 Ahoj...myslíš, že bych mohla poprosit o poukaz do Pawlika? 🙂

trisha_88
9. lis 2018

@veeev jasně, napiš mi do zprávy adresu a hned v pondělí Ti ho pošlu poštou. 🙂

veeev
9. lis 2018

@trisha_88 Jsi zlata,moc dekuji. Pisu zpravu 😊

kacak87
22. zář 2019

Mate prosim nektera poukaz do Adlera? 😉