FSH nad 80, stretol sa s tým niekto?

maminkakp
9. črc 2013

Mali ste niektora taketo vysoke FHS?Podarilo sa vam otehotnieť?

chateau
9. črc 2013

Ou až tolik? MUDr. v CAR se zhrozil už při mé hodnotě přes 17...Řekl mi, že není na co čekat, že musím otěhotnět co nejdříve. Jenže tomu člověk neporučí. Opravdu máš tak vysokou hodnotu? Držím Ti moc palce, aby Vám to vyšlo 😉

katka0909
10. črc 2013

Nechci tě nějak strašit,ale to FSH máš opravdu hodně vysoké a myslím že tě ani nebudou chtít stimulovat a navrhnou ti rovnou darovaný vajíčka.Hodně štěstí 😉

gammaray
10. črc 2013

@katka0909 naprostý souhlas 😉

kerkyra
11. črc 2013

@maminkakp ja mela FSH 97 a jedina moznost byla darovana vajicka.Nejdriv to byl pro me sok,,ale brzy jsem se s tim smirila a jsem rada,ze ta moznost existuje.Ted cekam dvojcatka z DV.

maminkakp
autor
11. črc 2013

diky ženy....to som si aj myslela,len som možno tajne dufala že niekto zažil aj nejaky zazrak ☹

anubis
11. črc 2013

@maminkakp Fsh je hrozně kolísave,je lepší si nechat udělat test na AMH-zásobu vajíček...já měla Fsh 63,po hormonech nekleslo,na ty jsem nereagovala,po bylinkách kleslo i na 3,17,ale bohužel k ničemu to nebylo...AMH jsem měla 0,01 a má být kolem 2...Takže mám krásného Honzíka z DV.

rezinka9
12. črc 2013

Já měla 83,8. Kleslo po hormonech a bylinkách na normál. 2* jsem přirozeně otěhotněla, ale potratila 😖

maminkakp
autor
22. črc 2013

a ake bylinky ste uživali?