Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
30. dub 2009

Ne já musela čekat ted na menses a 2 max 3 den musíš přijít na krev. Přítel moč mohl donést kdy chtěl a na krev taky jít dy chtěl,ale šel se mnou až když jsem to dostala aby jsme šli na jednou. Moč musím ještě donést.Nemohla jsem když jsem měla menses.Pak jsem se měla objednat na konzultaci s výsledky to jsem objednaná na toho 13ého a měla bych už dostat léky a začít stimulovat ted 18 května kdy dostanu následující menses.

sonka.77
30. dub 2009

Monko a měla jsi neschopenku nebo jsi šla do práce?

nadis.h
30. dub 2009

Moni vidíš jak se to různí. Mě řekl mudr,že narkoza je na 5 min. A ještě jsem si dělala srandu,že se moc nevyspím a dr říkal, že mi teda nechá protekčně dát 3 min navíc. 😀

monka26
30. dub 2009

Ne od odběru se doporučuje být na neschopence,ale některý zůstanou třeba tři dny po transferu doma a pak jdou do práce,když mají sedavé zaměstnání bez námahy.Já jsem doma,zatím ještě ☹

nadis.h
30. dub 2009

SOni já slyšela,že neschopenka je snad až po transferu a nebo pak až když jsi těhulka.Kvůli rizikáči.Záleží jak ti je.

nadis.h
30. dub 2009

Holky a vy jste obě z Lib? 😉

monka26
30. dub 2009

No já i loni i teď hned od OPU byla doma.No ona je krátká ta narkoza,ale já si pamatuju,až na pokoji na lůžku,ale manža říkal,že sem na něj mluvila už když sem přijela na pokoj,asi sem byla ještě mimo trochu a nepamatuju si to...

monka26
30. dub 2009

Ne já z Mladé Boleslavi,ale pocházím z Frýdlantu,mám tam rodiče.

nadis.h
30. dub 2009

To já byla taky po laparce.OStatní holky si pamatovaly už na sále kdy je budili a já až na pokoji.

nadis.h
30. dub 2009

Tak to máš kousek.A určo lepší než jezdit do Prahy. Já jsem štastná,že to tady máme.Máme to 10 min od baráku.

sonka.77
30. dub 2009

Já nechodím do Gennetu, jen tu s vámi kecám, protože na IVF jdeme a je jedno kam, ne? 🙂 Takže nejsem ani od Liberce.

No já bych právě potřebovala brzo do práce, mám teda sedavé zaměstnání, tak by to snad nebyl problém.

monka26
30. dub 2009

To máš dobrý,no my loni museli do Prahy na odběr a pak transfer a hrozně jsme bloudili.A je to tam velký a bylo nás tam hodně holek.V Liberci se vyznám a je to lepší,jen kdyby už se mi tam dobře zabydleli,to jediný mi chybí ☹ k našemu štěstíčku.A manžovi rodiče se těší na první vnouče,mě doma mladší segra s mladším bráchou předběhli oba maj holčičky jedna 7měsíců,druhá 10měsíců.

nadis.h
30. dub 2009

Soni no jasně. To já se ptala proto že bychom mohly třeba na kávičku na pokec. Nikoho v Lib neznám.Jsem tu teprve od ledna. Šla jsem sem za přítelem. A kam chodíš do jakého centra? Já myslím,že když nemáš namahavou práci tak proč ne.Já teda raději budu když budu doma.

sonka.77
30. dub 2009

Nadis, já jsem v Iscare. Taky bych ráda zůstala třeba tři dny doma, ale vzhledem k neodkladným pracovním povinnostem bych musela uvést pádný důvod a IVF rozhodně není něco, co bych chtěla v práci zveřejňovat. 😒 No uvidíme, jak to vyjde, třeba bude víkend. 🙂

nadis.h
30. dub 2009

Já si to neumím představit.Já z Prahy jsem normoš takže se vyznám,ale byl by to dost opruz a jsou delší čekací doby. No já mimi chci protože ho chci.Mě je 26.A přítel už má věk na to mít mimi. Jemu 39. Má na tohle smůlu. Mě vzali vejcovody a jeho bývalá přítelkyně s kterou byl strašně dlouho přišla o dělohu kvůli endometrioze.

sonka.77
30. dub 2009

A ta jeho přítelkyně měla předtím nějaké děti? ☹

monka26
30. dub 2009

A odkud teda seš nadis???A kolik ti je let,jestli to nevadí???Mě je 30.A jaký je ten Iscare???Taky o něm hodně čtu.

nadis.h
30. dub 2009

Sono holky většinu říkají kvůli neschopence z gyndy že mají zánět vaječníků...Nikomu do toho nic není máš recht.

nadis.h
30. dub 2009

Ano měla. Holčičku ale ne jeho.Jsem asi hnusná,ale naštěstí nebyla jeho. Asi jsem sobec nebo já nevím,ael jsem ráda,že budeme mít miminko naše a že není ničím vázán na tu jeho bývalou přítelkyni.

sonka.77
30. dub 2009

Monko, je mi 32 a jsem ze Západních Čech. O Iscare ještě nemůžu moc mluvit, byla jsem na prvním setkání s dr. tady u nás. Na tu mám moc dobré ohlasy, tak uvidím, jak se nám to povede.

monka26
30. dub 2009

No určitě se s přítelem dočkáte,nejlépe hned na poprvé 🙂

nadis.h
30. dub 2009

Moni jsem ted z Liberce přímo.Ale pocházím z Prahy. Je mě 26 čerstvě.

nadis.h
30. dub 2009

Kéž by Moni. Když už mě překvapil ten dobrý spermiogram který jsem nejen díky jeho hroznému kouření nečekala tak snad bude dobré i vše ostatní.

sonka.77
30. dub 2009

Jo uvidím jak to přesně vyjde, třeba bude víkend a nebo třeba zrovna práce poleví a volno si v pohodě vezmu a nebo budu v práci a aspoň budu mít jiné myšlenky.

Mony, taky vám držím palce! A Nadis samozřejmě taky, tam to bude už za chvilku!

monka26
30. dub 2009

Tak to budeš mít opožděný dárek k narozeninám když to vyjde.....určitě.Iscar chválí taky tak se ti Sonko určitě taky zadaří 🙂

nadis.h
30. dub 2009

Soni Tobě také!!A informuj průběžně ju! 😉

sonka.77
30. dub 2009

Holky mějte se krásně! Jdu do hajan. 🙂

monka26
30. dub 2009

No díky snad jo,nadis,taky pořád hubuju ať nehulí,aby měl rychlý spermíky 😀 a miliony.

nadis.h
30. dub 2009

Moni no pro mě by to byl dárek ke všem narozeninám,Vánocům, svátkům a všemu! 😀 Spíš dárek pro přítele. Ten má 19.7. 40áté narozky. 😉 Já chtěla pořád sourozence. Mám 2 starší bráchy ale chtěla jsem mimi.No a v 15i jsem se dočkala sestřičky malé. Tak mám už i natrénováno. 😅

monka26
30. dub 2009

Měj se a napiš sonko až budeš zas vědět víc 🙂