Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

meduna
26. říj 2009

ty woe nadi to byl horor,až jsem se u čtení zapotila a co teprve ty v kabince s Karlem 😉 ale hlavně,že jsi něco vymáčkla,to víš měl to stresem.Ale tolik vajuch,to je bomba

nadis.h
26. říj 2009

Medu no on byl vystreslý z toho odběru tam, ale síla,že až takový strašný skok.Až se mi nechce věřit, že to bylo stresem.Ono i ten včerejšek mu asi moc nepřidal,když jsem měla zabalené u dveří veškeré věci s tím, že se dnes stěhuju. 😖 Byla jsem úplně v řiti jak mi to přišla sestra říct... 😲 .Předtím jsme to vezli z domova jak byl v poho ten první spermiogram. Podruhé pak už nešel do odběrovky a já to z něj vytáhla na pokoji.

meduna
26. říj 2009

hele stres je svině,to víme všechny a u chlapa to dělá taky tak jak u nás.

petra49
26. říj 2009

Tak holky oběma moc gratuluju, skvělý zprávy, jen tak dál. 😵

Nadis a bylo to hnusný, jak dlouho trval ten zákrok? Tak hezky odpočívej, zasloužíš si to.

No a já furt nic, navíc jsem si naplánovala umýt kuchyňskou linku a nějak se mi do toho nechce. Pořád dělám něco jinýho, jen abych nemusela. tu práci už psát taky nemůžu, musim ještě zítra do práce pro nějaký doplňující info.

Jo my jsme se jetě včera rozhodli zlepšit si náladu, tak jsme vyrazili do kina na BOBULE 2, docela se mi to líbilo.

nadis.h
26. říj 2009

Medu asi jo.Ne nadarmo se říká co vše stres ovlivní. 😒 Každopádně včera to bylo hrozné až je mi smutně ještě ted z toho. 😢 Ale nesedlo mi to všechno ty starosti dohromady.

Péti no hnusný to nebylo. Já o tom nevěděla jak jsem chrupčila. Ale ta bolest teď je teda víc než hnusná. 😢

meduna
26. říj 2009

ono je to většinou v době IVF všude stejné,hádky,napětí atd,to víš my nadopované hormonama,bych chtěla vidět je 😀

petra49
26. říj 2009

To máš pravdu medu, my ženský to máme daleko horší - nervy, hormony, bolest a oni si ho jenom vyhoní a hotovo. Je to nespravedlivý.

nadis.h
26. říj 2009

Medu no u nás to bylo na nože i předtím. Ale ne tak jako včera no.Prvně od doby co jsme spolu jsem si zabalila,že půjdu pryč. Ale snad je to pryč a bude už jen klid. 😝

petra49
26. říj 2009

a ještě nás nechápou....

nadis.h
26. říj 2009

Péti to samé jsem včera taky přítelovi "vyčetla". Začali jsme se bavit o tom, že jsem zvědavá jak dopadne,že to musí být lepší jak předtím,když přestal kouřit až jsme došli k tomu,že se koupe v horké vaně pořád a on začal mlít a naštval se na mě až jakoby mi naznačil,že melu blbosti. Tak to viděl dneska.... 🙄

petra49
26. říj 2009

Nadis a z těch kufrů si nic nedělej. My už jsme se taky několikrát rozváděli, nekdy holt přijde mráček a pak zas zasvítí sluncíčko, to je normal-ikdyž jsou někdy na zabití. Já si stejně myslim, že chlap to nemůže pochopit-co my prožíváme. Pro mě to byl šok, když jsem zjistila, že to asi normálně nepůjde. Je to pro mě velký zklamání, protože si život bez dětí nedokážu představit. Teď pořád jen čekám a nemůžu nic dělat.

nadis.h
26. říj 2009

U nás je největší potíž,že jsme oba tvrdohlaví,ublížíme si,strašně nás to oba mrzí, ale ani jeden neuděláme krok zpět. Ale vím jistě,že by mě nenechal jít. On věděl,že se balím jen tak z mého hysterického záchvatu.Akorát mi se.. že to ted musím vše vybalit. A že toho je hoooodně. 😖

Péti a vlastně vím co je za problém u Vás,že to nejde přirozeně?

petra49
26. říj 2009

Nejspíš anovulace. Už bych chtěla, aby ta mrcha přišla nebo už mě z toho všeho klepne.

nadis.h
26. říj 2009

Péti buďme rádi, že jsme v době ivf. 😉 Je to taková malá útěcha. Neumím si představit žít v době, kdy prostě se řeklo jste neplodný(á) a musela jsi se s tím smířit bez jediné šance.

petra49
26. říj 2009

Tak holky už mám uklizeno!! Sláva.

Nadis, já vím. Vím, že někdo čeká ještě dýl, akorát že to je zdlouhavý.

Co děláte holky?

ma.ja
26. říj 2009

ahojky 🙂

teda tady to je nervák 😀

ale u nás je to to samý 😝 nervy, stres, Jirka je bez práce, tak se snažím ho do nějaký dokopat....Dneska byl taky výbuch, už aby to bylo za námi!!!

murasek
27. říj 2009

ahoj holky, rada bych vedela, jestli jste mela nektera inseminaci v Gennetu v Lb - postup, ceny...
dekuju, pripadne pisnete do IP

nadis.h
27. říj 2009

Jupiiiiii holky. Mame 7 statecnych embryjek! Krasne se deli a jae zatim vse tak jak ma. 🙂) volam zase zitra.Doufam,ze se broucci budou drzet!!

janik8774
27. říj 2009

Nadi,
tak to je paráda.
Držím ti palečky.

nadis.h
27. říj 2009

Jeee ahoj Janí. Jak se máš? 😉

nadis.h
27. říj 2009

Kde jste všechny dneska? 😕 😨

janik8774
27. říj 2009

Ahoj Nadi,
my jsme měli cestovatelskou.Globus - Nisa.Když venku pršelo tak se nic jiného nedá dělat.
Já v pondělí nastupuji do práce.Snažení jsme odložili na příští listopad.Vyčistí se hlava a třeba to vyjde.
Dala jsem i očistovací kůru pro tělo a tak věřím že to pak vyjde.Doktor se mnou nechtěl nic dělat.Jediné co mi řekl,že mi může dát antibiotika na možný,nemožný zánět v děloze.Což jsem odmítla.Budu se muset spolehnout na bylinky. 🙂

ma.ja
27. říj 2009

Já jsem tady, konečně, měla jsem dnes celý den, fujtajxl 😝

Nadi to je skvělý!!! To by mohlo zbýt i na sněhuláky 😵

janik8774
27. říj 2009

To bude na sněhuláky.
Nada je nebude potřebovat.To bude na první pokus.Držím palečky. 🙂

petra49
27. říj 2009

Ahoj Nadis, teprv teď jsem se dostala na net. Samozřejmě mooooooooooooooooooc gratuluju a těšim se na zítra na další pozitivní zprávy.

Jinak já měla dnes taky cestovatelskou, ráno v práci, pak skoro celý den u ségry a dětí a nakonec pilates.

nadis.h
27. říj 2009

Janíku to je humáč co to počasí! Když bylo teplo tak se dalo dělat věcí, ale co teď v téhle klendře. 🙄 S těma antibiotikama máš pravdu. Pokud nemáš zánět prokázaný tak proč si ještě víc ničit tělo. Stačí ty sajrajty hormonové.Se mnou to ke konci tak mlátilo už. A přes týden mi bylo v kuse na zvracení. 😝
S tou prací na Tebe budu myslet ať se Ti tam v rámci možnosti líbí.

Holky no máte černý puntík dneska za docházku! 😀
Děkuju děkuju. Zas nedospím do rána. Snad nebude nějak extrémní počet případně odpadlíků...To by mě mrsklo,když už jsem jen takový krůček malý před ET. 🙄

nadis.h
28. říj 2009

Krásné ránko,,

tak máme pořád 7 bojovníčků! 2 jsou pomalejší, ale prý neznatelně. ET bude zítra. Já mám radost strašně velkou. 😵

petra49
28. říj 2009

Nadis, mám ohromnou radost s Tebou. Kolik si jich necháš zavést a zbytek asi na zmrážo,ne?

nadis.h
28. říj 2009

Peťul. Jojo mrazáčci budou.To mi taky hned hlásil embryolog. 🙂 Nechám dát 2. Chtěla jsem 3, ale nějak mě přešla odvaha už. 😅 Péti co ta mrcha Tvoje? Pořád nic?

petra49
28. říj 2009

Nadis, pořád nic, tak se uvidí.