Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
5. lis 2009

Péti děkujuuu. No u někoho to vidět není takhle brzy.Proto jsem z toho tak vyplácaná. 😀 Na rodině co chodí jedna holčina na diskuzi kam taky chodím čeká dvojčátka a // měla až 12 den.

janina83
5. lis 2009

ahojky nadenko moc moc gratuluju 😀 hlavne aby se vam darilo ja dneska na uz mela jen 6 foliku 12,5 mm doktor petr nebyl dvakrat nadcenej ale rekl ze je to prvni utz ze se to jeste muze spravit! tak zitra jdu znova na kontrolni utz jsem z toho docela hotova a navic jsem jeste vcera spatne asi pichla gonal tak jsem dostala sprdana 😔 no doufejme ze to bude ok!ale tobe a mimiskum velka gratulace a drzim pesticky 😉 prosim te otazecku???? kdyz jsem mela v prvnim peru posledni davku ale ne celou tak jsem mela dopichnout s toho druhyho nebo ne mudr se mi k tomu nevyjadril.ale stejne je to jedno ja sem ho pichla tak nevim zitra si dojedu pro druhyho sprdana do gennetu!!! 😖 tak mi pisni tve pocity jak se dari a kdy jdes na krev aby se potvrdilo tehu? 😀

nadis.h
5. lis 2009

Ahoj Janí, a kolikátý den stimulky jsi? Ten první utz je vždy takový nijaký když je brzy.Já byla až 8 den na 1 utz.A jak jsi špatně píchla??

No s tím pícháním zbytku. Ten Gonal je pitomý, že moc nepoznáš kolik tam zbylo. 😒 Takže já když jsem si nebyla jistá, že mi opravdu vystačí ta dávka,tak jsem raději načnula pero nové. Ale většinou mi to vyšlo,že jsem počítala kolik dávek jsem z jednoho pera píchla a tudíž jsem tak nějak věděla zda mi to stačí ještě na plnou dávku či už ne.Ve všech perech je cca 100 jednotek navíc pro jistotu.Takže to chce fakt sledovat a třeba si to raději i zapsat kolik jsi z pera píchla a pak víš jestli tam ještě na dávku máš.

No na krev jdu až za dlouhooo. Mám oficiálně testovat až příští čtvrtek za týden. 😀 A pak až jít na krev. Takže půjdu v pátek či až v pondělí ten další týden. 😝 Jsem dneska teprve 7 den po ET.

ma.ja
5. lis 2009

ty jo Nadi to je úúúúúžasný!!!!!!!!!!!!!Strašně moc blahopřeju 🙂

já byla dnes na gyndě, tak mi dělala UTZ přes břicho, sliznice je prý moc pěkná, ještě mam trochu zvětšený vaječník...

jani- čím stimuluješ? Já měla Gonal 225 iu a vyšlo mi jedno pero akorát na čtyři dávky. Ale asi jak píšeš, dopíchla bych to první, pak nastavit zbytek na druhým peru a dopíchnout. Teda pokud víš kolik dopíchnout, ale to se dá spošítat 😒

janina83
5. lis 2009

kde jste vsichni devcata???

ma.ja
5. lis 2009

nadi a co břichabol?Mne pořád pobolívá, ale ne vaječníky spíš v oblasti dělohy 😒

nadis.h
5. lis 2009

Maji a neviděla mimiňouse už u Tebe? 😀 A břicho mě nebolí už tak jako předtím. Jen sem tam mě začne bolet jako na mrchu a občas mi v něm píchne. Hodně mě píchalo na pravé straně předtím.A asi taky děloha.Ono je to těžko říct kde to bylo.Ale asi jo asi to byla děloha. 😅

janina83
5. lis 2009

ahoj tady vas mam 😀 no ja sem dopichla jak pises ty maju na dve pera
a jinak jsem 5 den stimulky pichame gonal 225 jednotek vceraa jsem tam mela v tom peru jen 150 tak jsem vzala druhy pero a dopichla 75 jedn.dr petr jak rikam nebil dvakrat nadseny ☹ a ja sem taky tet stoho vedle ☹

janina83
5. lis 2009

a zitra jdu i s perama do gennetu a utz prej aby sme neco neprosvihly mam strach ☹

nadis.h
5. lis 2009

Jani a z čeho nebyl nadšený???? 🙄 Mě vždy primářka i mudr Johannová počítaly kolik ještě mám dávek.To měl pan doktor nějakou špatnou náladu? A tak jak píšeš tak jsi to píchla správně tak co se mu nelíbilo??? A zítra jdeš asi k primářce ne Jani??Ta Ti zvedne náladu! 😉

nadis.h
5. lis 2009

Jani jako že si myslí,že jsi píchla málo než jsi měla???To je blbost!Vždť nejsi pitomec žádný! 😝

janina83
5. lis 2009

🙂

ma.ja
5. lis 2009

hezky jsme se tu sešly 🙂

mimíse neviděla, vždyt jsme pro ně byli předevčírem. Jak se to počítá, když byl transfer v úterý, tak jsem dnes 2 nebo 3 den po ET?

jani a není někde chyba? Když pícháš 225 iu, tak je jedno pero na čtyři píchnutí, ne? Když jsem píchala poslední dávku z pera, tak tam ještě pak malinko zbylo, co už nešlo dopíchnout...

janina83
5. lis 2009

no ze se mu nelibeji folici a ze ten druhy vajecnik je moc linej a jinak jdu zase k dr.petrovi je me to divne kdyz chodim dr bydzovsky uz od sameho zacatku tebe si taky takhle prehazovaly?a maju ty si uz taky po transferu?nebo jeste cekatelka 😉

nadis.h
5. lis 2009

Máji já jsem z toho taky jelen. Prý se den ET nepočítá.Tak nevím. Tudíž já bych měla být dnes teprve 6 den po ET i když ET bylo ve čtvrtek. 😒

Jsou fakt blbě řešené ta pera. Já pak ve finále všechny zbytky co tam zůstaly natáhla do normoš stříkačky a dopíchla ten poslední den stimulky.Už jakoby navíc.

ma.ja
5. lis 2009

já už čekatelka a těšitelka na // 😵

jdu to na chvíli zalomit, nemám oči 🙂 zatím pa

janina83
5. lis 2009

ale jak tak na to koukam a znova si to pocitam tak je mozne ze sem pichla vlastne vic o tech 75??ale na pipetce bylo jen 150jedn.uz tam nebilo ttech 225 a proto jsem si pichla jeste jednu davku stoho druheho..doufam ze sem nic nezkazila ach jooo ☹ ale je pravda ze vtom peru jeste zustalo to co neslo vypichnout ale proc mi to nikdo nerekl v genetu ale ty 4 davky byly na 100 pro

janina83
5. lis 2009

maju tak hodne stesticka taky preju hlavne aby tam byly mimiskove 😀

nadis.h
5. lis 2009

Kůň pitomej mi spadl, když jsem měla rozepsáno! 🙄

Jani mě si nechala primářka už rovnou od toho června co mi stopla stimulku kvůli těm folikům mojim zlobivým. A od té doby jsem chodila jenom k ní. Jen jednou jsem byla u mudr Johannový,protože to byl 1 utz a to jsem musela přijít přesně na den a to byla zrovna primářka na sále. Ale pak už jsem chodila jen k primářce. Už si mě pak objednala i na odpoledne na utz místo rána abych mohla k ní.Měla jsem celou dobu na ní a na stejné fajn sestřičky štěstí jak při stimulce tak pak i na OPU a ET. 😵

A ta pera asi chce vidět aby viděl kolik jsi toho vypíchala a aby spočítal kolik Ti zbývá a aby Ti to vystačilo. Mě to taky vždy pracně počítaly na kalkulačce. 😅

nadis.h
5. lis 2009

A určo si nezkazila nic tím, že jsi píchla víc!!Horší by bylo asi kdybys nepíchla vůbec. Tak se tím nestresuj. Zítra mrknou kolik Ti toho zbývá,aby věděli jak dál Ti to vystačí.

petra49
5. lis 2009

Ahoj Janíku, já taky píchám gonal a z jednoho pera jsem píchla 4 dávky (225jednotek). Myslela jsem, že tam taky něco zbylo, ale primářka řekla, že mám začít nový, že tam je 900/ 225 - 4. Tak jsem to tak udělala. Teď k tomu už píchám cetrotide - včera a dnes a zítra další UZ, tak jsem zvědavá.

Držim palce ať jsou zítra na Tebe hodní a vše je v pohodě.

Musim zas jít, ještě mam jednu paní a pak hurá domů. pa

petra49
5. lis 2009

V kolik tam jdeš? Já jdu ve 13:15.

nadis.h
5. lis 2009

Péti tak to už máš za pár. 😉 Co bříško??

janina83
5. lis 2009

ahoj peto ja tam mam byt v 12.15.hod. tak jsem zvedava nadi jsi jeste tu

nadis.h
5. lis 2009

Jani jsem

janina83
5. lis 2009

😒 jste tu??

nadis.h
5. lis 2009

Jani já jsem tuuuuu 😀

janina83
5. lis 2009

ja sem nejaka divna myslis ze to je tema hormonama?takysi byla divna takova jako by rozhozena 😒

nadis.h
5. lis 2009

Jani jo byla. Jeden čas jsem měla úplně tak blbou náladu až jsem štvala sama sebe.Pak se to změnilo v náladu,že bych naštvaností až brečela.. 😝

janina83
5. lis 2009

ja si to vzdycky spatne prepnu a vyhodi me to uplne na zacatek jak to delate ze mi ned odepises 😅 nejak stim neumim ihihihihi