Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
1. kvě 2009

Ted mě tak napadlo jestli Ti doktor řekl co Tě čeká v tom Gennetu? Jestli přímo IVF a nebo "jen" inseminace" U Vás asi začnou inseminací jestli Ty jsi v pořádku a manžel bude mít v pořádku spermiogram. Ale lepší by bylo IVF u inseminace je úspěšnost pouze 10%

nadis.h
1. kvě 2009

Uvidíš, že se srovnáš až budeš vědět víc. Já byla jak praštěná. Nemohla jsem ani spát kvůli tomu. Byla jsem strašně zamlklá a nepříjemná. Ale už jsem si to porovnala v hlavě i díky těm výsledkům kdy se mi hodně ulevilo. Ale naprosto Tě chápu. Byla jsem to samé. Nejde to vyhnat z hlavy. A nepochopí to nikdo kdo toto neřeší.Já měla jen jednou jedinkrát nepravidelnou menses a to ted v lednu. Ale to bylo z naprosto totální psychického vypětí v práci kde jsem dělala předtím.

bbberusak
1. kvě 2009

to nám právě asi s manžou chce říct toho 15.5....chtěl abychom k němu přišli oba, tak uvidíme...
myslím, že my snažilky, jsme na tom hodně podobně🙂 s těma stavama a náladama a myšlenkama🙂
no tak ono je možný, že jí mám nepravidelnou ze stresu v práci, když o tom píšeš.....jsem neustále pod tlakem...

nadis.h
1. kvě 2009

Já měla psycho v práci. Ale zavinila jsem si to sama. Byla jsem ředitelka hotelu. Když jsem nastoupila tak zrovna odešel všechen starý personál a šéf když viděl,že vše zvládám a stíhám tak mě od května do prosince nechal na celý hotel samotnou jen s jednou vyplašenou holčinou z Ukrajiny. Takže jsem byla recepční, vedoucí recepce, servírka občas pokojská a kuchařka a ředitelka hotelu v jednom. Dělala jsem od pondělí do neděle x hodin denně... Na jednu stranu mi to nevadilo, byla jsem sama bez přítele, ale pak už jsem nemohla. A tak vzniklo ií moje laparka. V lednu jsem dostala horečku z ničeho nic, bolest břicha a nemohlo se přijít proč tak mě v březnu objednal gyndař na laparku a bylo. Nejspíš namožený srůst co jsem měla z tahání těžkých věcí.

nadis.h
1. kvě 2009

Jsem i díky tomu ráda, že jsme se takhle vyhnuli s přítelem toho stresu při snažení a že by to nešlo. Spali jsme spolu prostě s tím, že když příjdu do jiného stavu tak fajn.Ale když mi po laparce řekli že mi vzali ty vejcovody a že po laparce je nejlepší hned jít do IVF tak jsme se vůbec nerozmýšleli.Hlavně přítel už má věk na to mít děti. 😉 A já je chci už od mala...Takže tak. 🙂

bbberusak
1. kvě 2009

takže všechno špatný je pro něco dobrý...ale to jsi blázen, co všechno jsi dělala a na co všechno jsi dobrovolně přistoupila...já nemám fyzicky namáhavou práci, ale psychicky hodně....hledám si jinou, ale sama víš, jak to dneska s tou prací je...

nadis.h
1. kvě 2009

No já nepočítala s tím, že to dopadne takhle a že šéf bude vychcánek. 🙄 Ale tak nevadilo mi to na začátku,ale pak jsem byla fakt už mega unavená. Je to dobrý,že jsem si tím prošla, že vesvym věku mam dobrou praxi a o hotelnictví vím už d se říct vše ze všech pozic. Baví mě ta práce, ale ted si chci odpočinout. Bylo to šílený. A co děláš za obor? No já jsem v Liberci od ledna a něco si teď chtěla najít, ale žádný zázrak. Akort s tím, že bycz nastoupila a musela říct, že potřebuju uvolňovat k doktorům, to už vidím jak je každý radostí bez sebe z toho.

bbberusak
1. kvě 2009

já mám hotelovku, ale dělám v bance...v jedné z největších v ČR...a proto je to záhul, protože ten tlak je obrovskej a nakládaj toho na nás čím dál víc...
já bych to nikomu neříkala, že budeš chodit k doktorům, do toho nikomu nic není...já jsem rozhodnutá, když najde jinou práci neříct i případné těhotenství...je to sice sviňárna, ale na mě taky nikdo ohledy nebere...

nadis.h
1. kvě 2009

Hlavně víš co já si myslím, že všichni nadřízení mají k podřízeným postoj takový jako že nelíbí se ti něco? Tak jdi...Dalších 10 stojí ve frontě na tvé místo kdo bude dělat to co chci.No já bych to taky neříkala. Ale ono když najdeš práci a budeš muset k doktorovi jít tak se musíš uvolnit občas z práce. Ono v tom Gennetu já jsem vděčná za každý volný termín který mi dají. To není jako chodit k obvoďákovi. Takže to beru tak, že já se musímj přizpůosobit jim a ne oni mě. To bohužel nejde. Nehledě pak když stimuluješ už těma injekcema tak tam musíš chodit třeba každý druhý den, což není sranda,když pracuješ. Zatím to neřeším. Tak nějak se to dá zvládat a přítel si myslím je i radši, že jsem doma. Když ten pokus nevýjde tak do práce už půjdu.

bbberusak
1. kvě 2009

jj, taky mám ten názor...asi tady je hodně národností, který berou cokoliv...a podle toho s náma nadřízení jednají...
já nevím jak to v gennetu chodí, ale třeba vím, že se budu muset objednávat buď na pondělí nebo pátek...teda v ty dny, co se mnou bude muset manža..jinak je mi to jedno...buď si vezmu odvolenou nebo propustku...na to mám nárok...jediný co se mi nechce vysvětlovat, že mám razítka z gennetu...nechci,aby to bylo všem jasný...
já bych byla doma hned, kdyby nás manža uživil oba...takže to máš vlastně super....i když zase v práci nemám čas na blbý myšlenky...

nadis.h
1. kvě 2009

Je to složitý. Já mám vždy rozmezí 14 dní minimálně k dalšímu objednání. Jezdí tam i Rakušáci co jsem si všimla, tak mají fofr.Můžeš říct, že tam máš gyndu a že máš třeba zánět močáku. To říkají i ostatní holky v práci. 😉 Jsem ráda, že tohle řešit nemusím. Zatím to přítel zvládá. Pracuje na soukr chirurgické ambulanci tak vydělává dost, ale maká hodně. Je tam sám tak se s nikým nestřídá a od prosince do března neměl jediný den volna. Ale dělá takhle už 8 let, tak nemusím mít špatný pocit, že by to dělal kvůli mě. 🙂) Ale špatný pocit mám,že nevydělávám. To mě dost stresuje i když on mě pořád uklidňuje,ale já jsem zvykká se od 18i starat sama o sebe, tak mi je to občas dost blbý. Ale zas se uklidňuju tím, že to dělám pro nás oba a pro dobrou věc. Hlavně jsem měla do dubna neschopenku tak jsem ani nic jiného dělat nemohla.

bbberusak
1. kvě 2009

no jo, když já jsem ted často chodila ke svýmu gyndaři a myslím, že ta naše vedoucí si toho všimne, že je to razátko jiný...no co, řeknu, že jí do toho nic není... 🙂 Ty jo, to nevím jestli bych zvládla, kdyby manža byl pořád v práci...teď je 3 měsíce přes týden v Praze a už to je pro mě strašný...
To chápu, jak ti je...je to takovej pocit, že se o sebe nedokážeš postarat sama....taky jsem to zažila.....ale když to takhle dobře bere, nestresuj se tím...určitě se o vás oba stará rád a těší se, že se bude starat o tři (nebo čtyři🙂

nadis.h
1. kvě 2009

Berus jdu do vany. Písni budu ráda, zítra odepísnu. 🙂) Paa pěkný večer.

bbberusak
1. kvě 2009

já jdu taky do spršky a do pelíšku...zítra se ozvu až večer jedeme vláčkem do Turnova do skal na výlet🙂)) Dobrou noc Nadis...

bbberusak
2. kvě 2009

Ahojky Nadis, jen pocity než odjedeme na výlet...včera jsem měla ještě naději, že se zadařilo, jen jsem zašpinila a pak nic...mudrák mě totiž ještě teď naposledy nastimuloval, brala jsem clostilbegyt, píchl mi pregnyl na ovulaci, řekl, kdy se máme snažit, nasadil estrofem na zvýšení sliznice...a dneska ráno se mi mrcha tak spustila, že se mi ani nikam nechce na výlet,....jsem smutná a zklamaná...fakt jsem věřila, že to vyšlo..celou dobu jsem si říkala: jsem těhotná, jsme těhotná...jako, abych to vsugerovala sobě i tělu🙂
Takže v pondělí si volám do Gennetu, aby mi už dali termín... Nadis, poprvé tam musíme oba?

bbberusak
2. kvě 2009

Nadis, kolik ti je? jestli to není tajný... 😉 mě bude za chvíli 32☹ a manžovi je 27...

nadis.h
2. kvě 2009

Ahoj berus,

včera jsem tak rychle utekla, protože přítel byl nervní že jsem mu rušila signál n a telce a že mu tam lítaly takové ty čárky po obrazovce. 😀 Jsem připojená přes mobil k notebooku,tak to občas vysílá rušivé vlny. 😀 S tou vedoucí v práci si nelam hlavu.Přesně jak říkáš nic jí do toho není a ty nejsi povinná jí cokooli vykládat.Mě přítel takhle jezdí pryč od prosince do března pryč na týden. Na jednu ordinaci co mají za českým Budějovicema. Takže vždy je týden tam a týden dělá tady na horách na ambulanci jejich. Byl to děs.Akort když tady ještě nikoho neznám, tak jsem byla pořád doma sama. To věřím, že jsi zklamaná. ☹ Tyhle naděje jsou strašný. ☹ Zavolej na 100% Proč čekat. 😉 Jinak Vám řeknou v Gennetu ať příjdete spolu na tu 1 konzultaci. Já tam sice byla sama,protože přítel pracoval, ale je to lepší když půjdete oba. Je to informativní schůzka kde Vám řeknou co a jak. Vyptá se Vás mudr na tisíc otázek apod. Hlavně tam u toho musí být partner protože se ptají na nemoce v rodině a tak. A i když já to od přítele věděla, tak musí s mudrem mluvit on sám, protože to musí slyšet od přítele. Pak taky na ty různé \odběry a tak musí partner podepsat různé papíry...Jinak mě je 26 a přítelovi 39...

bbberusak
2. kvě 2009

Ahojky, tak už jsme doma z výletu🙂 bylo krásně a přišla jsem na jiné myšlenky...i když těhotných a s kočárky tam bylo taky habaděj🙂
jinak já už včera taky musela, protože manža dokoukal film na dvd a už chtěl hrát na pc hru🙂 on chodí spát pozdě...ale už se mi stejně zavíraly oči....🙂Je to fakt hrozný když nemáme chlapi doma...aspoň pro mě teda jo, protože já pak myslím na blbosti...i když ono moc nemá vliv jestli je doma nebo ne🙂
už jsem se domluvila s manžou, že tam hned v pondělí zavolám.....vysvětlila jsem mu, že není na co čekat, že pak bychom mohli také čekat měsíc na první konzultaci...souhlasil...super🙂
zrovna mi na výletě řekl, že mě moc miluje a že bych už chtěl to miminko...no, skoro jsem se rozbrečela dojetím...a trošku i smutkem, že to prostě nejde normální cestou....
máš super věk, na všechno dost času...myslím jako ,že budeš ještě dlouho v produktivním věku....to já mám pocit, že mi ujíždí vlak...
na té první konzultaci nám budou něco odebírat?

bbberusak
2. kvě 2009

už máš v Liberci, Nadis, nějaký známý?

nadis.h
2. kvě 2009

Ahoooj berus. 🙂 To věřím. Bylo fakt teploučko a na výlet ideálně.No já si myslela jak půjdu spát,ale ve 2 ráno jsem strašila na netu. Utekla jsem z ložnice, protože jsem se pořád převalovala tak abych nevzbudila přítele a pak usnula na sedačce jen pod dekou a v 5 ráno mě byl vzbudit brouk at jdu do ložnice.No i já jak jsem byla před laparkou tak jsem z toho měla šílený strach protože jsem nevěděla co mě čeká a to vždy ten týden co jsem byla sama doma byl pro mě hrozný.To je krásný s tím tvým manželem. Dopadne Vám to dobře neboj! Jsi mladá holka! Holky z jiné diskuze kam chodím jsou mnohem starší.Jedna tam je dokonce paní a je jí 43 let. Myslím si, že Tvůj věk není neobvyklý. Většinou jsou holky průměr tak 35. 😉 Nikoho v Liberci neznám. ☹ D 20 dubna jsem měla nescvhopenku a nikam nechodila, protože jsem tady od ledna měla 2x kontrolu ze sociálu jestli jsem doma,když mám neschopenku. Tak jsem měla strach někam chodit.

nadis.h
2. kvě 2009

A na té první konzultaci asi nic brát nebudou. Budete se pak muset objednat na krev oba a donést ranní moč. Tu krev Tvou tam musíš dát 2 max 3 den menses.

bbberusak
2. kvě 2009

Ahojda nadis 😵 teda, ty máš problém se spaním? úplněk nebyl, tak nevím, mě se spalo dobře..i když je fakt, že jsem usnula asi až v půl jedný...
Já tomu chci věřit, že to dobře dopadne, ale mám takový divný tušení...no, kdybych byla asi v pořádku, neplašila bych tak, ale asi nejsem a než bude vyšetření, laparka (po jaký době po laparce se může začít s mimčem?)a tak všechno, bude zase min. půl roku v čudu...
ty jsi z Prahy? se klidně můžeme seznámit🙂)))
no, vzhledem k tomu, že to mám max 3 dny, budu muset asi ten druhý den...a to ale budu muset bez objednání, protože nevím kdy vždycky dorazí...

nadis.h
2. kvě 2009

No ted poslední dny jsem spala dobře. Před laparkou strašně. To se mi honily šílenosti hlavou. A včera jsem bud vypila hodně čaje a nebo tím jak nevstávám do práce tak nejsem unavená. 😀 Neměj špatné tušení. Vím,že to nejde v hlavě přepnout, ale pokus se na to těšit. 😉 Já mám taky strach to si piš že jo. Ale ted mám období že se na to těším. A uvidím jak to dopadne. Po laparce mi doktor říkal hned,že je nejlepší do toho jít,když nebudeš mít komplikace. 14 dní jsem nesměla mít sex a tahat těžké věci a cvičit a tak podobně.To je jasný přece jen to je "operace" břicha, ale IVF je o trochu úspěšnější.To i gyndař můj říkal,ž je nejlepší do toho jít hned. Už proto že máme bříško vyčištěné a je 100% jistota, že je uvnitře vše v pořádku. 😉 Na tu krevjen zavoláš 1 den co to dostaneš a nahlásíš že příjdeš. Chodí se v čase 7.30-8.30 je to hned. No a když se budeme moc sejít tak budu moooc ráda! 🙂 Přece jen mi z toho docela hrabe, že tu jsem "sama".

bbberusak
2. kvě 2009

to bude asi tím, že nevstáváš ....když mám dovolenou taky nemůžu v noci usnout...🙂
to je dobře, že se nemusí dlouho po laparce čekat...a to jste fakt vydrželi 14 dní bez? 🙂
mám to kousek od práce, takže to nebude problém s tou krví...a manža může jít jindy než já...určitě jo...
Tak to se určitě domluvíme...bude lepší to všechno probrat osobně🙂

bbberusak
2. kvě 2009

musím bohužel končit, manža chce na pc...zítra večer odjíždí pryč, tak tady budu k dispozici🙂

nadis.h
2. kvě 2009

No ono upřímě mě bolelo tak břicho,že jsem na sex neměla ani pomyšlení. 😒 Tak 3 týdny jsem se jen tak ploužila bytem, spát nemohla,protože mě probouzely bolesti... Takže to šlo samo. A přítel jakožro "doktor" tohle chápe,takže s tím neměl problém ani on.Budu se moc těšit až budeš mít volníčko na kávičku. 😉 Každopádně to bude skoro celodenní kafíčko než vše probereme. 😀

nadis.h
2. kvě 2009

Určo může manža jindy. Tu krev možná by mu mohli vzít v den té 1 konzultace. Uvidíš domluvíte se tam. Měj se krásně a písni ju. 😉

bbberusak
3. kvě 2009

Ahojky Nadis, jééé, to fakt tak dlouho bolelo bříško? To nemám ráda☹
To mě vůbec nevadí, že to bude skoro celodenní kávička🙂 já se ráda poučím od zkušenější snažilky... 😉

nadis.h
3. kvě 2009

Ahoj beruší, 😵

jojo boleo. ☹ Bolí mě i ted u pupku,když si to zmáčknu, ale jen málo. Ono každé tělo reaguje jinak. A hlavně mě odebírali ty vejcovody a odstranili srůst co jsem ze slepáku měla od pánve až po játra. Tak byl důvod aby to bolelo. Ale každý reaguje jinak. A Ty když budeš v pořádku tak Ti nebudou nic dělat a nebude Tě to bolet. 😉 Já zkušenější nejsem. To mám všechno vyčtené z netu. Ležím v tom od rána do noci. 😀

bbberusak
3. kvě 2009

No, Nadis, ty sis taky zažila svý,co? ☹ ale teď už to určitě bude všechno v pohodě, bez problému, tak jak má být🙂
a měla jsi třeba nějaký bolesti při menstruaci, nebo nějaký jiný příznaky toho, že bys mohla mít srůsty?
no, já to myslela tak, že už jsi dál než já...tak pro mě jsi zkušenější🙂
ono to taky asi není nejlepší pořád to číst...něco jo, ale pak najdeš hodně negativních informací, jak co se komu nepovedlo, kdo o co přišel a tak.....ale taky to pořád studuju🙂 ale je fakt, že každá jsme jiná a nemůžu si myslet, že to u mě bude jako u ....já nevím koho.....