Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina83
8. lis 2009

dneska me to nejak neutika teprve budou dve no hruza 🙂 zitra manža jeste musi do g na krev na posledni chvily nam volaly

petra49
8. lis 2009

Ahoj holky, tak to bude super, že se tam všechny sejdeme.

Jani,neboj, všechno nám dobře dopadne a brzy budeme mít taky //.

Reny Tobě držim na testování palečky.

Úterý bude koukám významný den pro všechny.

janina83
8. lis 2009

ahoj peto prej se musi hodne pit a ja to nevedela tak sem se zacala lejt matonkou tobe to rekly?uz se to krati kdyz budeme mit ve stejny den odber a transfer by sme mohly mit taky na stejny den vit?nebo mas prodlouzenou kultivaci?

reny01
8. lis 2009

tak jsem zase na chvilku zpátky.je to nějak návykový.holky ať už to máme všechny za sebou.to je nejhorší to čekání.pořád se jenom na něco čeká.

janina83
8. lis 2009

to jo reny me uz stoho zacina harasit!ale co je na tom nejhorsi tak to je ta nejistota!

petra49
8. lis 2009

Janiku, o pití jsem se dozvěděla tady.

Transfer bysme mohly mít v pátek. PK asi nechci - pokud mi ji nikdo nedoporučí.

janina83
8. lis 2009

petul ja taky nechci pk uz se tesim nejvic na transfer!dneska taky posledni pigaro vit ja sem rada!beres taky prasky ja jo

reny01
8. lis 2009

no fakt je to hrozný.nejhorší to mají ty,co ještě žádný dítě nemají.pro ně to musí být ještě horší.

janina83
8. lis 2009

to je pravda tohle je aspon malinko uklidnujici pro ty kteri uz decka maji ale chudaci ty co nemaj! ☹ dneska jsem najela nechtic na jeden clanek o potratech jak nektery zensky si delaji dom.potr.fakt hnusny!!my tady se snazime o mimiska mame kuli tomu nervy a velke kolikrat sklamani a nektery zensky si delaji domaci potr.fakt hnusny 😠 a moc smutny

reny01
8. lis 2009

to je teda fakt hnus

janina83
8. lis 2009

fuj ihned otocime stranku!!! testujes tet poprve???vto utery??jak bude pro nas vyznamny den 😀

reny01
8. lis 2009

já bych se bála,že si nějak ublížim

petra49
8. lis 2009

Reny dík, to jsem já, ale v pohodě, aspoň že to jde tak. 🙂

Jani, taky se těšim na transfer - hlavně aby bylo co zavést a aby se to chytlo. Jinak prášky žádný neberu, sliznici mám dobrou.

janina83
8. lis 2009

to joo jestly chces poslu odkaz na ip ale neni to pekny pohled 😠 ☹ 🙄

reny01
8. lis 2009

petru ono se ti to povede.jen tomu musíš věřit

janina83
8. lis 2009

noo me dr rek ze bych je mela brat!tak je beru a stema vajuchama mas pravdu hlavne aby bylo co transferovat ☹ kolik si mela foliku ja jen na jednom vajecniku 6 a ten druhy ten se schoval a dr ho nevidel tak rekl ze bude mit semnou moc prace nez ten druhy vajecnik najde tak jsem teda zvedava hlavne abysme mely vajicka

janina83
8. lis 2009

to je pravda clovek musi verit a mit nadeji

reny01
8. lis 2009

ono nám ani nic jinýho nezbývá.ale všem nám to dopadne doře.dřív nebo později to vyjde

janina83
8. lis 2009

to je fakt.. jednou to vyjit musi!! tet jsem davala do poradku veci a sepisovala jsem suroviny na vanocni cukrovi jejda uz se to blizi rychlim krokem tak cca. za 14 dni zacinam pict abych to vsechno stihla 😒

reny01
8. lis 2009

taky se budu muset už pomalu do něčeho pustit.já vždycky závidí těm kterým to baví.mě pečení moc nebere,ale musim

janina83
8. lis 2009

haha 😀 to nejsi sama kdyz zacnu pict tak prvni tri dny to jde ale pak uz jsem lina protoze pecu strasne moc a clovek je pak unaveny a navic pak do peceni se snazim zaradit i manžu hihi! 😀 ale nastesti je takovej ze pomuze a bez debat ale nebavi ho to 😅

reny01
8. lis 2009

tak ten můj cukroví nepeče.to se máš,že ti pomůže.já bych ho ale u linky nechtěla.jen to né

nadis.h
8. lis 2009

My byli v OBI koupit barvu na malování. Miláček se rozhodl, že to tady zútulní. Tak budeme mít rudě červený obývák a takovou světle hnědou ložnici.

Pak jsme byli v Lidlu jen pro pití a já si nakoupila plno dobrot. 😀

janina83
8. lis 2009

no ja taky vzdy nejsem dvakrat nadsena ale aspon mi je trosku uzitecny napr.obaluje v cukru 😀 to mi vadi jak mi lepeji prsty fujky 😀 😀 tak se musim priznat ze ho malicko vzdy vyuziju 😀 😅 😅

reny01
8. lis 2009

taky se s tím nerada piplám

janina83
8. lis 2009

dneska jsem jak zmlacena nic me neba boli me zada a pod brisek asi na chvily zapluju pred tel.na sedacku 😉

nadis.h
8. lis 2009

Holky to čekání je fakt nejhorší. Vemte si že já od dubnové mrchy pořád čekala vždy na mrchu natěšeně abych šla na krev jestli se mi tělo umoudřilo a mohla jsem začít stimulovat a pak hned zklamání,že nemůžu a další čekání měsíc na další mrchu a odběr.Pak se dočkala v červnu,začala stimulovat po 6i dnech mi to stopli a byla jsem zase na začátku čekání. 🙄

janina83
8. lis 2009

ja vim nadi bylo to tezke ale uz jsi na konci tet jen se tes na mimiska zaslouzis si to !my uz budem konecne taky finisovat!nevis proc se to musi pichnout presne v devet hodin?

nadis.h
8. lis 2009

Jani protože do 36i hodin se uvolní vajíčka z folíků a je to přesně načasované tudíž na OPU. Jinak by se mohlo stát, že Ti ty velké folíky předčasně popraskají a tudíž by se mohlo stát, že nebude co odebírat.

janina83
8. lis 2009

je aha noo to musim pichnout to by byl mazec!nadi ja sem nasla test na urceni pohlavi chces to poslat 😀