Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lucifirek
13. lis 2009

Máš už nějaké příznaky. Mě se na to pořád někdo ptá. Tak pořád odpovídám,že na to je ještě bzro.

eloana
13. lis 2009

jsem si vzpomnela jak jsme to tu nedavno resily...... kamaradka chodi taky do gennetu k Petrovi a samozrejme ji rekl ,ze ji hrozi ovarialni selhani -tak jsem ji uklidnila ,ze to rika temer vsem🙂))

ma.ja
13. lis 2009

ahoj holky 🙂

reny01
13. lis 2009

Nadi ty budeš mít nádherný miminko.lucifirku,určitě nic nevzdávej

lucifirek
13. lis 2009

Testovat mám 19.tkaže příští čtvrtek,ET bylo 3.11. Už aby tam byly //. Já teda chodím na Unicu Brno.

ma.ja
13. lis 2009

a testování dopadlo asi tak: vstala jsem v 5,30, protože mne celou noc tak bolel břich, že jsem si málem šla vzít prášek, krvičky taky zas trochu bylo...no a na testu nic, bílo...tak jsem zas šla hajat, miláčkovi jsem řekla, že nic...on pak šel do koupelny a vrátil se a říká "co to tam je na tom testu?"...holky a normálně je tam DUCH!!! Tak na to pořád chodím koukat, je to asi jako měla Nadi sedmý den...tak zítra budem znova vyvolávat duchy 😵 😵 😵

eloana
13. lis 2009

🙂 maji vidis kdyz zacnou byt z ducha pomalu kolejnicky je to v suchu🙂 drzim pesti

lucifirek
13. lis 2009

ma.ja a ty jsi po ET kolikátý den?

nadis.h
13. lis 2009

Elli to já si pamatuju jak Ti tu krev ztratili.

Reny všechna miminka jsou kouzelná. 😵

Luciferku ahojky, jsi dobrá, že to vydržíš! 😀 A já a příznaky prosím Tě:
Od ET mě bolí břicho. Nejdřív to byla kombinace ještě i z OPU a do toho mě pořád píchalo jakoby na pravé straně dělohy,pak se přidalo bolení břicha na mrchu,mám zácpu a pálí mě žáha. A mám často hnusné živé sny co prý také s těhu souvisí. Takže tak asi. Ale nesmíš se řídit dle mě. To co mám já nemusí mít každá a možná to přisuzuji k těhupříznakům, ale těhupříznaky to nejsou. Pro mě je zatím nejlepší těhupříznak že jsem týden po termínu mrchy už. 😅 A za 2 hodinky volám na výsledky z krve.

Maji no já věděla, že nebudeš trhat partu!! 😵 Kolikátý jsi den?

lucifirek
13. lis 2009

nadis.h tak držím pěsti. Já moc na ty příznaky nedám,prsa a břicho mě bolí,ale to i minule a těhule jsem nebyla. Ale přijde mi to tentokrát jinačí,ale na to se spoléhat nedá. Už to asi nevydržím a zítra nebo v neděli testnu,už je to na hlavu fakt. Nemají se ženské,co otěhotní přirozeně lépe?

nadis.h
13. lis 2009

Luci mě prsa nebolela. Je to fakt na to se koukat nedá. Je to i lékama a tím jak strašně se sledujeme a pak vše k tomu přisuzujeme. Ale taky jsem měla od ET v sobě pocit, že to vyšlo. Nepřemýšlela jsem vůbec,že by to nevyšlo. 😉

lucifirek
13. lis 2009

No mi těm našim embrouškům moc věříme,tak strašně se to změnilo od prvního ivf. Ty máš taky po 2.ivf,že? Poprvé byli šestibuněčná a nic. Tentokrát všechno probíhalo v pořádku a zaváděli nám po PK 5. den 1 hatchující blastocystu a 1 expandovanou blastocystu s AH. Tak si říkám,že by to mohli zvládnout.

ma.ja
13. lis 2009

dnes jsem 10,den

Luci prsa mne taky bolely, ale jen do osmého dne, teď ž nic. A od 8.dne večera špiním..

reny01
13. lis 2009

Maji to je super!mám z tebe radost.

lucifirek
13. lis 2009

Maji to bude v pořádku,jesli tam jsou,tak budou jenom sílit.

nadis.h
13. lis 2009

Luci mě 1 IVF stopli. Už jsem nevěřila tomu,že budu mít svá vajíčka. Tak je to o to větší překvápko už od OPU. 😅

lucifirek
13. lis 2009

Tak to je dobře,oni se fakt snaží,my máme problém jinde a tak jsme mysleli,že to lepší nebude a nabízeli nám dárce. A vida,2.ivf je naprosto odlišné od toho prního a v dobrém slova smyslu.

nadis.h
13. lis 2009

Luci je to občas změna velká co se týče komplikací zdravotních. Proto extra u chlapa nelze říct tak ani tak. Mám svou zkušenost vlastní s tímhle.

ma.ja
13. lis 2009

luci teď koukám, že jsme na to stejně, taky jsme byli na ET 3.11. A Testovat máme oficiálně 17.11.

děkuju všem za palečky 😵

a co Péťa s Janičkou ? Mají dnes ET?

Já už dnes ráno taky přemýšlela, že naženu Jirku k andrologovi, tak to snad nebude potřeba...

Jsme po obýdku, jdu odpočívat, zas přijdu,papa 😵

nadis.h
13. lis 2009

Janička ET má a Péťa snad až v sobotu. Péťa má PK a Janča šla v 10 jako já posledně. Už by měla být doma.

lucifirek
13. lis 2009

maja opravdu,tak to jsme na stejné lodi,já teda nekrvácím,ale od včera je mi divně od žaludku a bolí mě břicho.Tak doufám,že to jsou jenom dobré příznaky.
Už by tam o víkendu mělo snad být něco vidět na to testíku myslím,já mám oficiálnětestit 19.

dvojcata2
13. lis 2009

Nadi za chvilku jdu do práce zavolej tam už ted nebo to do večera než příjdu nevydržím!!! 😉

lucifirek
13. lis 2009

Osobně si myslím,že by to tentokrát mohlo vyjít,myslím,že mi je jinak,než minule. Ale ty pochyby a strach jsou tu pořád.

nadis.h
13. lis 2009

Jani já ještě volat nemůžu. Nejdřív můžu až po půl 2. 🙄 Si piš,že kdybych mohla dřív,že nevolám. 😀 😅

lucifirek
13. lis 2009

Tak to se budu nadis.h těšit večer na dobré zprávi,já za chvíli odcházím na vycházku,potřebuji se vyvětrat,je mi nějak divně od žaludku.

nadis.h
13. lis 2009

Luci to máš z nervů to že je Ti špatně od žaludku. Mám to také tak. Někam se zajdi podívat.Zabavíš si snad tak hlavu na chvilku. 😉 Vím jaké to je.Já na to myslela snad i ve spánku.

nadis.h
13. lis 2009

Já se bojíííííím... 😀

lucifirek
13. lis 2009

jo,jo mě se pořád zdají sny,jednou,že jsem začala krvácet,pak,že mi tvrdlo břicho,včera,že jsem našla //. PRostě at se člověk snaží jakkoli,v podvědomí to má.
Neboooj,ty // tam jsou jak vyšitý.

petra49
13. lis 2009

Čau holky, jsem už tu. Včera jsem musela do nemocnice v JBC, protože mě strašně bolelo břicho. Ctěl si mě tam nechat ale já chtěla domů, dostala jsem injekci na bolest a pak mi bylo líp. Dneska jsme měli v 10:00 transfer a dopadlo vše dobře. Úž je mám u sebe pod srdíčkem. Potkala jsem se tam s janíkem, tak doufám že bue taky v pohodě.

ma.ja
13. lis 2009

nadi držím všechny pěstičky!!!!