Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ma.ja
13. lis 2009

jako od kdy byla poslední mrcha? 20.10., takže dnes jsem 25 DC a 10tý po ET. Jen to kurvácení mne štve ☹ Uvidíme ráno. Berušky jdu do vany a musím dočíst knížku. Zatím pa

reny01
13. lis 2009

dobrou a krásný sny všem 🙂

nadis.h
13. lis 2009

Reny a co Jablonec? Tam bys to "nestihla"? Tam bych chtěla já si zařídit jako druhou porodku,ale kdybych měla rodit v termínu a stihla to, tak bych asi chtěla do Vrchlabí. I když nevím. Já zas nejsem na nějaké vymoženosti a bude mi fuk kde rodím asi pak ve finále. Hlavně,že ke mě budou slušní. 😕

lucifirek
14. lis 2009

Tak píšu,že jsme dneska nevydrželi a testli a jsou tam. 😉 Tak doufám,že tam zůstanou. Jsem 11.den po ET,takže pregnyl to už určitě není. 😵 Fotečka je v albíčku

ma.ja
14. lis 2009

ahojte berušky 🙂 tak trhám partu, duch není, zato přijela parádní mrcha 😝

lucifirek
14. lis 2009

ma.ja tak to mě strašně moc mrzí. ☹ ach jo,to je nespravedlivé. ☹ drž se kočko. Je to těžký.Já to taky zažila ☹

nadis.h
14. lis 2009

Ahoj holky.
Luci to je parada. Gratuluji. 🙂

Maji to mi nerikej!! :(( a mate mrazacky?

janina83
14. lis 2009

ahoj devcata ach maju to mi je moc lito ☹ drz se uvidis brzy to klapne 😉

nadis.h
14. lis 2009

Ahoj Jani,

tak co? Jak jste se s dětma vychrupli? 🙂

janina83
14. lis 2009

ahojky nadenko vyspaly sme se dobre 🙂 a co jak vy?u vas je to uz urco ale u me jeste ne ja se nemuzu dockat testovani vubec to neutika a to jsem teprv 1 den po ET a to mam jeste cekat nekde 10 dni 😀

nadis.h
14. lis 2009

Jani já taky takhle byla na hlavu z toho. 😀 Já si pak počítala i hodiny.A nemohla jsem jak naschvál spát a pak jsem měla dlouhé dny. 😀

janina83
14. lis 2009

no to verim uz to na sobe taky pocituju 😀 a kor ja nerada cekam prijde mi to hrozne dlouhy ale kdyz si vspomenu na ty moje nervaky!!!!!pamatujes si jak sme spolu probiraly VZP???jestly schvaly nebo ne??to pro me byly strasne dlouhe ty 4mesice.tak si rikam ze nejakych 10 dnu uz by me nemelo rozhazet 😀 dneska rano mi dcerka rekla maminko nevstavej nebo si vyklepes ty detaka co ti tam pan doktor dal..prislo mi to docela lito vis kdyz neuspejem tak budem vsichni sklamany ☹ a stohodle mam strach

ma.ja
14. lis 2009

nadi na mrazáčky nezbylo, měli jsme jen 2 embryjka ☹
Ještě neházím flintu do žita, ještě budu testit. V pondělí zavolám do G a poradím se co dál. Ale je fakt, že už mne ani břicho nebolí, tak si myslím, že tam asi byli a ten 8.den, jak přestaly příznaky, tak asi šli do nebíčka. A možná z toho byl včera ten duch?
Luci moc gratuluju 🙂 🙂 🙂

ma.ja
14. lis 2009

janičko vy jste mladý, není důvod, proč by to nemělo vyjít!!!!

nadis.h
14. lis 2009

Jani no to jo. Ty jsi ten začátek měla taky krušný. 🤐

Maji jestli byl duch tak to mohlo být biochemické. To je ten důvod proč CARy chtějí aby se testilo po 14i dnech, protože se předejde tomuhle zklamání kdy máš // a najednou ne. ☹
Maji ale nevzdávej to hlavně. 😉

janina83
14. lis 2009

maju vcera mi mudr rekl ze nejdulezitejsi je krev a ne test.protoze je pouze orientacni.pomuze ti kdyz ti povim pribech kterej se opravdu stal a dokonce me?jednou neprisla mrcha jak mela tak jsem si udelala test byla tam / tak sem si rekla asi vyroza nebo tak nejak..druhy mesic taky nic tak znova test zase / tak sem jedla prasky na chripku bylo to vzime a byla jsem nachladla..mela prit dalsi menz bohuzel nic zase test / sla sem tedy ke gindarovi.ten mi udelal UTZ a byla jsem 11+6 tt...proste hcg si delalo co chtelo..od te doby testem nejak neverim no.opravdu krevni testy sou na 100pro!!!tak opravdu pockej az na krev a nestresovat se tim.vcera opravdu jsem se ptala dr.petra tohle mi vsechno rekl.....kdyz tak si tam zavolej a zeptej se sama 😉

ma.ja
14. lis 2009

nevzdávám!!! To víš, že ne!!! Prvním neúspěchem se nenechám odradit. Spíš se budu snažit "nacpat" k primářce. Petr je moc fajn, ale od Bydžovský jsme vždycky odcházeli plní optimismu...
Nadi ty jsi psala něco o tom, že od nového roku snad půjdou nechat odebrat vejce bez stimulace....víš o tom něco víc?
Aspoň si teď můžu s klidem nechat spravit zub 🙂

petra49
14. lis 2009

Ahoj holky, tak maji to nejsou hezký zprávy do tak krásného slunečného dne a to bylo první IVF?

Lucifírku gratuluju.

Jani, jak ti je? Já furt piju, bojim se OHSS. Trochu mě pořád než bolí tlačí břicho. Chvilku něco dělám, pak zas polehávám, ale jen lehký věci.

ma.ja
14. lis 2009

jani věřím ti, kámoška taky měla mrchu až do 3. měsíce těhu 🙂

petra49
14. lis 2009

Maji držim palce, jak čtu tak nic není ztraceno.

nadis.h
14. lis 2009

Maji primářka je hlavně odbornější. Však to vidíš jak vypiplala mě a to kdyby to brala dle hodnot z krve tak jiný by se se mnou možná ani nebavil a rovnou by mě řekli že mám šanci jen s dárkyní. Uděláš dobře,když budeš chodit k ní. A vždy a na vše se objednávej k ní. 😉
jinak to od Nového roku bez stimulky nevím nic moc. Jen že se odeberou malí folíci a v laborce si je pak už dopiplají. A pak už se postupuje normálně jako ted. Co jsem pochopila tak cenově to bude mnohem lepší jak ted. Protože se nebudou platit drahé stimulační injekce.

Péti ahojky. A nezdá se Ti že bys měla břicho větší než normálně?? Kdyby Ti bylo špatně tak raději zajeť na pohotovost. Dali by Ti kapačku a to pomůže. 😉

Máji já musím také k zubaři. Mám rozpadlý zub tak ho potřebuji vyrvat. Mám tam už jen kořen a kousek. Ale obvolala jsem asi 30 zubařů tady a nikdo mě nevzal. 🙄 že neberou nové pacienty prý.

janina83
14. lis 2009

ano dr.bydzovska je super ale dr petr je fajn dr,bydzovska mi hodne pomohla!

ma.ja
14. lis 2009

holky průšvih...já na koni a už měl být oběd... a plotna studená!!!
Musím letět, ¨zas přijdu 🙂

nadis.h
14. lis 2009

hehe..Já mám navařeno od včera naštěstí. Uvařím jen brambory na kaši. Masínko mám upečené.. 😅

petra49
14. lis 2009

Jani jak ti je?

petra49
14. lis 2009

My budeme mít kuřátko, bramborový knedlík a špenátek.

janina83
14. lis 2009

ahojky peto jo docela ok brisko me neboli trosku vajecniky ale jinak pohoda spis to zacina trosku pobolivat kdyz si zavedu tabletky to pak to brisko citim ale jinak ok!ja uz mam davno vareno jsem delala svickovou od vcera nalozenou a knedliky...ani na ni nemam chut hihihi aco ty peto si v pohode taky se nemuzes dockat testovani???jako jaa 😀

janina83
14. lis 2009

je peti ty si z jablonce my tam obcas jezdivame sme nekdy mohly skocit na kafco!!!!

petra49
14. lis 2009

Jani jsem v poho, doufám, že v pondělí budou i moje vaječníky - musim zas na kontrolu. Testování se spíš bojim než těšim, aby vše vyšlo. Jinak svíčkovou budem dělat v úterý - já ji zbožňuju, teď toho ale moc nesnim, musim spíš častejc a menší dávky.

janina83
14. lis 2009

a co mas z vajecnikama?????