Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
15. lis 2009

Jo s tou pojišťovnou je to na prd. Já si to sice domluvila v G dobře,ale bylo mi to kůlo platný,protože jsem kvůli krvi stejně stimulovat nemohla. 🙄 Pak jsem měla 2 měsíce léky doma a zas se bála,že propadne ta schválená žádost když se nic nebude dít.

Jani tak tak. Testni vždy pak ob den.

Já oběd nevařím. 😀 Miláček usnul po snídani a spí pořád. Tak to pak až začnu rovnou dělat večeři. 😀

janina83
15. lis 2009

noo to mi povidel z VZP ja sem cekala od kvetna a stimulovat sem zacala koncem rijna to byla dlouha doba

nadis.h
15. lis 2009

Jojo já tomu taky nevěřila. Ale nervy rozhází v těle vše. Proto jsem teď úplně imunní,když přítel něco mele co by mě jindy vytočilo. Raději se tomu zasměju,něco mu odpovím,ale jsem v klidu. 😝 A v duchu si řeknu ať si trhne nohou.

nadis.h
15. lis 2009

Jani no to jo.Já si to pamatuju. zajímalo by mě nad čím přemýšleli tak dlouho na té pojišťovně.

janina83
15. lis 2009

uz si prohlizis kocarky a detske zbozi???????ja joooo

janina83
15. lis 2009

nadenko to mas pravdu opravdu byt v naprostym klidu protoze ty nase milackove sou nekdy na zabiti ale nevsimat si toho....a nad cim studovaly tolik mesicu to doopravdy nevim..nikdo mi nic nerekl

janina83
15. lis 2009

a radsi to ani vedet nechci ja sem rada ze to dopadlo jak to dopadlo horsi by bylo kdyby neschvalyly vubec to bych si asi sla hodit

nadis.h
15. lis 2009

Jani já jsem včera na Aukru už koupila 1 nákup. 😀 Ale to byla náhoda jen jsem tam šla mrknout a zrovna ta aukce končila. Byla to výhodná koupě. Za 100,- i s dopravou 4 dupačky,2 kabátky a jedny gatě. 🙂

janina83
15. lis 2009

tak to je dobrej nakup levne si poridila 😀 uz mas vysnenej kocarek ja jooo.... jen abych v nem mela co vozit!!

nadis.h
15. lis 2009

To je jasný. Oni se asi nejspíš s něčím takovým nesetkali ještě. Tak prostě neměli zkušenost jak to rozhodnout. 😕 A přesně. Chlapi přehlížet,když mají jejich nálady. 😉 Já od poloviny prosince až do někdy února-března budu vždy týden sama doma,tak budu mít klid na těhuzvracení. 😀

petra49
15. lis 2009

Jani jakeJ?

nadis.h
15. lis 2009

Jo to byl dobrý kup!Ještě tam měl za 69,- asi 7 dupačky různé,tak jsem mu napsala at mi to přidá k tomu. 🙂 Jsou sice použitý,ale vypadají hezky nezníčeně. A za tu cenu...

Kočárek nemám žádný konkrétní vybraný. Jakože značku či tak. Typ tak nějak vím. A chtěla bych ho hlavně hezky barevný nějaký.

janina83
15. lis 2009

peto co jaky nejak ti nerozumim 😀 😀

nadis.h
15. lis 2009

Jani jaký kočárek máš vybraný se Péta ptá. 😀

janina83
15. lis 2009

ja si myslim ze nemusi byt vsecko nove hlavne zachovale kazdej nema aby vsecko kupoval novy hlavne to nema na dlouho tyhle prtatka strasne rychle rostou 😀

janina83
15. lis 2009

joo taaak hahahah me se libi x-lander a jeste je jeden je mu podobny ale nevim znacku a nesmi to byt trojkolam to se mi nelibi a vam????co se libi za kocarek,?

nadis.h
15. lis 2009

Jani právě. Já koupím jen pár věcí nových,ale oblečky apod koupím z aukra a tak.Je to za pár korun a stejně to je na pár týdnů jen. Jediný teda co koupím nové je kočárek. Ale nebudu přehánět s cenou. Chci ho nový proto že tam mimčo bude dlouho a bála bych se,že použitý by byl rozbitý a něco by se stalo. Takhle budu moc jít na reklamaci kdyby něco. A bodýčka a oblečky na tělo chci také nové. Z toho bych měla blbý pocit,že to mimčo má i kdyby to bylo 100x vyprané. 😝

nadis.h
15. lis 2009

Jani tak mě se zrovna trojkolka líbí. A nebo ta se 4 kolečkama, ale jak jsou pohyblivé.Je to pohodlné s tím jezdit.

nadis.h
15. lis 2009

Hlavně nechci nějaký nemotorný těžký. To jsme měli na malou naší ségru,takový s velkýma kolama a to byl děs,když jsem s ní třeba jela busem. Bylo to těžké jako prase. 😝

janina83
15. lis 2009

jj to je ten co bych taky chtela jsou tam ctiry kolecka a ty predni se otacej novy stoji cca 6000kc uz sem zjistovala cenu 😀 😀 ja jeste nic kupovat nebudu az tak za 14 dni aby mi to neprineslo smulu 😉 ale jinak kamoska porodila a kluk ma necej rok tak rikala ze mi podrzi nejaky veci jinak budu kupovat taky novy to je jasny 😀 😀

petra49
15. lis 2009

Budu později, musim pustit manžu. 🙄

janina83
15. lis 2009

tak zatim pa peto potom nam pisni 😀

nadis.h
15. lis 2009

Jeee manžo jdi někam,když tu drbeme. 🙄 😀

Jo Jani tak to je on s těma kolečkama vpředu.No já kupovat ještě nic nebudu.nejdřív až po 3-4 měsíci at mám to nejhorší za sebou. 😝 Ted je moc brzy.To co jsem koupila včera byla náhoda.

janina83
15. lis 2009

to joo jeste na to mas celych devet mesicu..ty chlapy co vzdycky v nejlepsim do toho skocej a my nemuzem drbat stejne by to bylo rychlejsi pres skype 😀

nadis.h
15. lis 2009

No jo Jani proč nejsem na Skype? 😀 Bože. Tak ho zapni jdu tam taky. 😀

seery
15. lis 2009

Ahoj holky, děkuji za podporu, zítra už tam pojedu pro ty embrya a dám Vám pak co nejdříve vědět jak to dopadlo. Těším se, ale mám i zároven strach, že to nedopadne. Ale jak mi brali ty vajíčka, tak to pořád dost bolí to břicho, sice mi to říkali, ale jsem jako mátoha a nemůžu nic dělat chjo.......

nadis.h
15. lis 2009

Seery mě taky bolelo po odběru břicho. 😝 A při transferu mi až tekly slzy jak mi tam dávali zrcadla. Ale ten pocit Ti to pak vynahradí,že je máš v bříšku. 😵

nadis.h
15. lis 2009

Reny mám nový těhu příznak. 😀 Chvílema se mi v puse udělá taková hnusná nepopsatelná chuť... 😝 😀

reny01
15. lis 2009

nadi to je příznak 😝 dej si něco dobrýho,aby jsi tu chuť přebila

nadis.h
15. lis 2009

Reny to nejde. Žvejkám žvejky pálivé a stejně to cítím. 😝 Uplně až v nose. 😀