Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
19. lis 2009

seery to je výborný 🙂

nadis.h
19. lis 2009

Ahojky,

Reny tak už mám nevolnosti asi někde v zatáčce. 😀 Ráno už mi bylo blivno,ale už to zas přešlo. 😅 Jak u Tebe?Nějaká změna? To je fajn,že jsme úplně na stejno. 😀 Můžeme vše porovnávat. 😀

reny01
19. lis 2009

já už jsem to nadi říkala včera,že mi je nějak trochu divně.aspoň že ti neni špatně celí den 🙂 zatím 😝 jinak bych spala.zato ty jsi se krásně vyspinkala viď? 😀

reny01
19. lis 2009

jsem zvědavá na pindru s čím přijde 😕

nadis.h
19. lis 2009

Reny no tak to nám už začne za chvilku. 😀 Jen doufám,že ne v nějaké přehnáné míře. 😝 Já jsem spala divně. Probudila jsem se a měla divnou náladu takovou zpruzenou. Ještě že je čtvrtek a přítel je v práci. 😅

Také jsem na ní zvědavá.

reny01
19. lis 2009

v prvním těhotenství mi bylo fakt dost blbě 😝 celí dny jsem trávila na záchodě až do těch čtrnácti týdnů když se mi potom konečně ulevilo,tak jsem na čtvrtým měsíci zase začla krvácet taže jsem byla věčně v nemocnici.a stejně se jim doktorům nepodařilo malou ve mě udržet.porodila jsem na sedmim měsíci.ale zaplať panbůh,je malá zdravá 🙂

nadis.h
19. lis 2009

Reny to jsi si teda užila. 😒 Kamarádka taky z Gennetu chytla taky takový zvracení,že musela do špitálu. Tak doufám,že mě nic takového nečeká.

seery
19. lis 2009

Ahoj holky, děkuji Vám za podporu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

reny01
19. lis 2009

no nadi každý těhotenství je jiný.takže mi budeme mít krásný těhotenství a bude nám krásně 😀 ahojky seery,tak jakpak je?

nadis.h
19. lis 2009

Ahoj sery, tak co? 🙂
Reny přesně. Nelze se řídit dle druhých. Jsem zvědavá na sebe pokud je vše ok. Vůbec to nemizí ty dny do utz. 😝

reny01
19. lis 2009

nadi já bych na utz šla hnedka

seery
19. lis 2009

reny01 ........Zatím to jde, ale jsem netrpělivá a už chci všechno vědět...... A taky pořád o něčem přemýšlím a doufám, že se ve mě nestratí obě dve najednou

nadis.h
19. lis 2009

Reny i já. Furt se to ve mě láme zda skočit k mému gyndr. Ale nevím no. Přece jen co mi řekne? 😒 Max to že je ještě brzy.

Sery neboj. Oni nezabloudí a pěkně zůstanou kde mají. 🙂 Co bereš za léky? Dostala jsi magnésko?

seery
19. lis 2009

nadis jj a ještě utrogestan a prednison

reny01
19. lis 2009

seery musíš věřit že to vyjde.hlavně na sebe dávej pozor a odpočívej 🙂

reny01
19. lis 2009

nadi já bych tam šla taky ale asi bych si připadala jako cvok.to aby jsme si zaplatili soukromího doktora na celí rok,aby jsme ho měli pořád po ruce 🙂

nadis.h
19. lis 2009

Reny no můj je fajný.Strašně hodný,pečlivý. Ale zas já neumím lhát a nevím co bych mu měla říct. 😀 Jen přijít a říct, no víte pane doktore já jsem strašně nedočkavá... 😀
Ono až se překulí příští týden tak už to bude fajn.

reny01
19. lis 2009

nadi no snad 😒

nadis.h
19. lis 2009

Ale jestli jsem si myslela že se to vleče do krve,tak teď je to tisíckrát horší. 😒

reny01
19. lis 2009

taky mi to připadá.ale v začátku je člověk v ještě větší nejistotě

seery
19. lis 2009

Holky bolej vás taky prsa?? To je z těch prášků co??

reny01
19. lis 2009

seery mě taky boleli.to ti řekne nadi,jestli to může být z prášků 🙂

janina83
19. lis 2009

ahoj holky tak jak se vede?u me asi na prd... ☹ ☹ ☹ ani majinka znamka tehu....brisko uz prestalo uplne bolet ach joo. 😢

janina83
19. lis 2009

to nevypada nadejne ze bych mohla byt tehotna co mam delat docela me to psichicky polozilo ☹

reny01
19. lis 2009

ahoj jani 🙂 dneska jsi prosím tě teprve 9den.a někomu vůbec nic není a má je tam// 🙂 nedělej předčasný závěry.máš ještě čas

janina83
19. lis 2009

ahojky reny dneska jsem 6 den po ET 🙂 ale stejne nic necitim ani malinkou zmenu ☹

janina83
19. lis 2009

reny poslala jsem ti spravu tobe taky nadenko

nadis.h
19. lis 2009

Janičko napsala jsem Ti to do zprávy!!! 😉 Smutná nebuď!

Encyklopedie Naďa říká,že prý prsa bolí z utrouše. 😀

reny01
19. lis 2009

tak seery,teď už to víš 😀

nadis.h
19. lis 2009

😀 hehe to je vtipný. Já si asi otevřu poradnu. 😀