Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

pindrusec
21. lis 2009

no snažím se nestresovat....ale jestli to bude mimoděl. bude to v háji ☹ budu muset asi nejdřív na okrájení toho myomu,bo mi ted od září vyrostl o 1,5cm....a pokud bych musela čekat tři měsíce po vyčištění už by narostl moc a těhotenství neudržím ☹ ..chjoooo už at se něco dozvím...ale pořád si říkám že když mě nic nebolí že to snad je dobrý 😉

larri
21. lis 2009

seery,ja az dostanu menstruaci,tak budu stimulovat-to znamena pichat injekce.Na IVF nepujdu az za tri mesice,ale hned az zacnu s pichanim.Urcite si to tak mela i ty.Nebo u vas se to dela jinak?

V cervenci jsem mela mimodelozni a ted v listopadu zacinam s IVF.

Jinak mi brali vejcovody taky uvnitr a ne zvenci.

seery
21. lis 2009

pindrusec To bude dobrý uvidíš, ale s tím myomem to nemám zkušenosti, ale tehdy semnou ležela nějaká paní a ta měla myomy ale nevím kolik a vzali ji všechno. Nevím jak to je s jedním. Když budeš normálně těhu, tak ti ho třeba nějak opatrně vyjmou. Ale pravda je že to bolet nemusí, mě to bolelo, pře jsem měla v děloze tu krev, aspon mi to tak řekl doktor

larri
21. lis 2009

Pindrusec a kdyz by to bylo mimodelozni delali by ti laparoskopii,to by ti nemohli odstranit myom najednou?

Ale ttreba to bude dobry,uvidis v pondeli.Budu na tebe moc myslet.

Napsala jsem vejcovody,ale vzali mi jenom jeden.

janina83
21. lis 2009

noo holky doufam ze dobre dopadnete 😀 ja uz mam hotovo konecne tak v utery udelam dalsi test jestly bude zase negativni tak uz nevim ☹

seery
21. lis 2009

larri No jasně že uvnitř tak jsem to nemyslela ale zda se že to vychazi od července to bude 7 měsíců kdy budeš moct na ivf takže ty to taky tak máš. Já nevím já jezdím do lbc píchala jsem si týden a hned pak jela na odebrání vajiček a pak hned za dva dny na tranfer

dada074
21. lis 2009

Ahoj holčiny předem se omlouvám,že vám lezu do diskuse,ale musím reagovat,
seery promiň ale máš to nějaké pomotané,pokud praskne mimoděložní těhotenství krvácíš do břicha,tak že čistí břišní dutinu ne že by odebírali hned dělohu,a jinak já po mimoděložním stimulovala za necelé 3 měsíce,tak nevím,co tam s tebou ti lékaři dělají.

seery
21. lis 2009

janina83 Jak dloujo od tranferu sis dělala test??

seery
21. lis 2009

dada074 Jo to já taky nevím prostě mi to tak řekli vše co tu píšu

pindrusec
21. lis 2009

o myomu vím již dlouho.....mám ho vrostlý přesně někde na rozhraní dělohy a vaječníku...jakmile bych ho chtěla vyndat vezmou mi vaječník a větší část dělohy.......ale dá se jen laparoskopicky zmenšit....prý okrájet jen a pak někdy vyndat.....ale znamenalo by to zase čekat.....jako po porodu atd.....a mě bude už v květnu 35...takže neni moc času 😒 bo už budu starinká 😀

janina83
21. lis 2009

seery no brzo sem delala test holkam se to ukazalo po sedmi dnech tak jsem to ryskla taky a bohuzel / to jsem i cekala ☹ uvidim v utery noo a pak na krvy

larri
21. lis 2009

seery,ja ale cekam menstruaci ted,behem vikendu.Ja nebudu cekat tri mesice na ivf.Ty tri mesice mi rekli,ze mam dodrzovat v cervenci.

seery
21. lis 2009

janina83 To nic já mám dnes 8 den ikdyž transfer byl ted ve stredu ale mel byt v pondeli tudit tam byly dva dny navic no takze mam dnes osmy den no a taky nic ☹

seery
21. lis 2009

larri Aha tak jsem to spatne pochopila 😀 😀

seery
21. lis 2009

larri Tys to tak ale napsala podívej se zpět 😀 😀

janina83
21. lis 2009

seery no prej se mame testovat az 13 den po ET takze 8 je moc brzo..ale ja sem byla 8tt tehu a test mi ukazal /takze na ty testy moc nevsazim radsi pocitam stou krvy a kolik ti zavedly mimisku??ale jinak se necitim spis bych rekla ze mi vubec nic neni bricho ani vajecniky neboli jak se citis ty?

seery
21. lis 2009

janina83 Zavedli dva, vic nedavaj no a jinak me trochu boli bricho jako pri zacatku ms, ale to ma byt az 1.12 a trochu to semtam pichne a je to citlive nejak celkem vse. No po odebrani vajicek to bolelo hodne tak se mi zda ze se to zotavuje ted

larri
21. lis 2009

pindrusec,stara jo? Ja mam za tri tydny 36.

Pamatuji si,ze jsem byla na OPU a byla tam pani,myslim v sestem mesici a brali ji cystu.Mela ji hrozne velkou a tak dr.prosil vsechny okolo,ze jsem posledni,ale aby zustali vsichni,kdyby bylo treba kvuli te pani.Mela to bez narkozy,tak kdyby neco.Vubec jsem ji nezavidela a chtela uz byt uspana.

seery
21. lis 2009

janina83 A to je fajn ze ti nic neni a neboli, horsi by bylo prave kdyby to bolelo.... 😀

seery
21. lis 2009

larri Fuj bez narkozy?? To musela trpět chudák 😒

janina83
21. lis 2009

sery no ja sem slysela ze prave naopak ze to brisko trosku citit mas noo tak teda nevim..jsem stoho docela pav! vubec nevim na cem jsem ta nejistota to cekani je ze vseho nejhorsi uz abych sla na krev

seery
21. lis 2009

janina83 A jak koukám tak Nadis to měla 10 den děláno a taky to bylo slabě vidět, ale furt nevím jak to mám počítat když mi je tam davali ve středu to by byly 4 dny ale když mi je dali o dva dny později a řikali že ve středu to byl posledni den na transfer protože jim bylo pět dni tak nevim jestli to mam počitat s tim testem od transferu nebo ode dne kolik jim je dni ale jestli od tranferu tak to je teprve 4 dny

janina83
21. lis 2009

kdy jdes na krev ty??ja bych mela jit streda-ctvrtek noo tak jsem zvedava

janina83
21. lis 2009

podle me se to pocita az od transferu a ne kolik dni je mimiskum!!

seery
21. lis 2009

janina83 Chapu Tě jsem na tom stejně, ale jak psala Nadis tak kdybys byla normalne tehu tak to ani nevis jen protoze to vis tak se stresujes. Jinak myslim ze to brisko bys mohla citit ale ne po osmi dnech tehu a myslim ze je jen trosku tvrdsi nic vic. Ja to treba poznala podle prsou bolely me kupodivu i pri tom mimodeloznim a to moc

seery
21. lis 2009

Ja nejdu na krev me rekli ze mam delat test za 14 dni po tranferu a pri pozit. objednat na utz

larri
21. lis 2009

seery,nemuzu najit,kde jsem napsala,ze budu stimulovat a za tri mesice puujdu na IVF.

Hledam,hledam.....

Holky,kolik je vam let,pokud vam to nevadi,ze se tady ptam.Ale ja to taky o sobe napsala. 😉

seery
21. lis 2009

hm takze to mam teprve 4 dny takze to je fakt brzy na test 🙂 🙂 😀 😀

nadis.h
21. lis 2009

Seery mě břicho bolelo už ode dne transferu.nejdřív mě tam píchalo a pak se přidala ještě bolest jako když jsem to měla dostat. A to mě bolí do ted. A naopak prsa mě nebolela.Jen trošičku,pak přestaly a ted mě taky bolí jen málo. Ono každý to má jinak.Někomu je špatně,ale někomu špatně vůbec nebylo celou dobu.

seery
21. lis 2009

Pindrusec,takze prirozene.

Hlavne se nestresuj,bud to vyjde nebo ne.Jsou to nervy,ale vzdycky jsou jen dve moznosti,ale aspon vis,ze to jde prirozene.
Budu na tebe moc myslet.

Seery,co ted bude? Cekam MS a zacnu stimulovat.Ja jsem nemohla tri mesice otehotnet a dodrzovala jsem sestinedelku.
Ty si taky chudinka,muselo to byt s tebou vazne,kdyz si musela mit minimalne pul roku pauzu.A co se ti muselo hojit pul roku?
Sestinedelku jsem dodrzovala kvuli tomu,abych nedostala nejakou infekci a ja nemuzu stejne jit na IVF driv,jak za tri mesice. Tady z toho jsem to vycetla asi jsem to spatne pochopila