Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
22. lis 2009

nadi to nemá cenu za nima dolejzat,protože pak jsou ještě víc napruděný 😝 já si mladýho taky radši nevšímám,však on přileze 😵

larri
22. lis 2009

Ja nikdy na urade nebyla a doufam,ze v brzke dobe nebudu.

V Opave jsem delala 13 let v jednom podniku a ted delam 6 ve stejne firme.To neni ani mozne,ja uz tak potrebuji materskou.

ma.ja
22. lis 2009

seery mrazit nebylo co, na OPU mi vyndali 8 folíků, z toho 6 vajec, 3 se oplodnily a 2 nám zbyly a ty zavedli. Další žádost na pojišťovnu mi DR. pošle 8.12., tak myslím, že 2.IVF by mohlo být začátkem února.

reny01
22. lis 2009

larri určitě si ji zasloužíš 🙂

larri
22. lis 2009

Holky ja uz fakt musim zehlit.

Mejte se hezky a zase nekdy.Ja mam ted dva dny pracovni,takze budu kazdy den 14 hod.v praci,koukat tady nebudu.

seery
22. lis 2009

Nadi kouříš??

seery
22. lis 2009

Majo ja myslela že pojištovna hradi prvni tři pokusy ne

ma.ja
22. lis 2009

seery nebylo co mrazit. Žádost o 2.IVF nám dr. pošle 8.12 a počítám tak začátkem února bychom na to mohli jít. Mezitím chceme zkusit inseminace.

ma.ja
22. lis 2009

no já to píšu znova, protože se mi to ztratilo a ono to tam je!!! Blbka!!

ma.ja
22. lis 2009

jo hradí, ale na každý pokus musí Gennet poslat žádost na VZP. A VZP ti schválí jen jednu žádost za 3 měsíce.

nadis.h
22. lis 2009

Seery už nekouřím.

Já jsem na pracáku taky ještě nikdy nebyla. V Praze jsem si našla vždy práci během 2 dnů a hned nastoupila. Pak dělala skoro 5 let ve stejné firmě a až pak když jsem šla sem do Liberce tak nemůžu najít vůůůbec nic. 🙄
Našla jsem,ale tam na mě udělala levou ten majitel.

ma.ja
22. lis 2009

Nadi ale teď máš něco dobrýho ne?

nadis.h
22. lis 2009

Maji no dobrýho ani ne.Je to přivýdělek k pracáku zatím. Ale zaplat pánbůh za to. Každá kačka dobrá. 😉

ma.ja
22. lis 2009

jo jo to já říkám taky, aspoň nějakou brigádu kdyby našel!!! Ale ono mu je doma dobře, všechno pod rypáčkem...
chjo...teď jsem vybrala knížky k ježíšku a vypadlo mi to..tak znova...

nadis.h
22. lis 2009

Maji to je na prd jestli nemá ani snahu něco najít. 🙄 Myslím, že chlap má větší šanci než ženská. 😒

ma.ja
22. lis 2009

já nevim, občas mi to tak připadá, že se mu nikam nechce. Protože když pročítáme inzeráty, tak to je pořád "tady je to, a tam je todle...", tak říkám, že všude je něco. Vloni byl celou zimu nemocnej, akorát na lyže se vždycky zázračně uzdravil. Zítra jedou s taťkou ještě na dvě místa, tak snad..

ma.ja
22. lis 2009

berušky jdu, zítra dělám až do 18, tak přijdu večer, Pa

nadis.h
22. lis 2009

Maji bych ho hnala. 🙄
Já jdu koukat na zprávy a na Superstar.

Tak paa a dobrou. 🙂

reny01
23. lis 2009

dobré a krásné ránko všem 🙂

nadis.h
23. lis 2009

Dobré ránko. 🙂

reny01
23. lis 2009

tak co nadi,jak ti je?mě chvílema teda pěkně šoufl 😝

nadis.h
23. lis 2009

Tak mám za sebou první pokecání s mísou.. 😖 😝

nadis.h
23. lis 2009

Reny už to mám za sebou. Do včera mi bylo "jenom" špatně chvílema a ted už jsem to musela hodit.Zalilo mě strašný vedro a bylo to. 😅

reny01
23. lis 2009

nadi to je co?ale hlavně že je tam máme. 😀

reny01
23. lis 2009

nejhorší je ta nechuť ke všemu 😝

nadis.h
23. lis 2009

Přesně.Těšily jsme se na to tak mi to nevadí tak jako bych zvracela ze špatného jídla. 😀

Já začínám být celkově jak praštěná. Hlavně pořád spím. Ráno se nemůžu vůbec vyhrabat z postele. 😅

reny01
23. lis 2009

no tak to já taky,bohužel musím vstát,musim odvízt malou do školky ☹ dneska vařím chlupatý knedlíky a tak se mi nechce 🙄

nadis.h
23. lis 2009

Já mám naštěstí dnes dlouho volno. Přítel je v práci a v 5 mají teprve nějakou poradu kvůli zimní sezoně.Tak do dovalí až tak v 7-8.. 🙂 Ale uvařit taky musím. 🙄

reny01
23. lis 2009

tak ty se teda máš 🙂 závidím ti 😀

nadis.h
23. lis 2009

Reny a co potom v ziměěě. Jupíí.Sice budu sama doma vždy týden až tak do března,ale nebudu muset denodenně vyvařovat. 😀