Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
23. lis 2009

To bych taky zalezla a pak pod peřinku. Ale s koupáním mám útrum. 😝

petra49
23. lis 2009

čau holky, konečně jsem vás dočetla.

Jdu s dobrou zprávou - ohss snad zažehnán a ta největší novina hlásím se k počátečním těhulím, dnes // čárky a hcg 93. Byla jsem totiž ráno na krvi kvůli ohss a v laborce mám známou, tak mi ho dodělala. Paní primářka mě v ordinaci prokoukla, ale bylo to super.

V pátek jdu na krev, jak hladinka bude stoupat a bude i kdyby nechtěla. Hrozně moc jsem bobísky v bříšku pochválila.

petra49
23. lis 2009

A co janča?

seery
23. lis 2009

Ahoj holky tak vam nevim nic mi neni neni to divny? Peti ahoj tak to gratuluju a co kterypak mas den?? Tebe taky nic nebolelo??

nadis.h
23. lis 2009

Juchuchuuuu Péti oooobr gratulace!!!!!! 😀

Seery neplaš.Já jsem v 7tt a taky mi nic moc není.Jen občas mi je špatně. Na to aby Ti něco bylo je strašně brzy.

petra49
23. lis 2009

ahoj seery,díky, jsem dnes 10 od ET ten den nepočítám. občas bolelo občas ne, ale teď mě spíš pne než bolí, to asi jak rostou šikulové

seery
23. lis 2009

Njn já jsem zkrátka plašan a budu tak dlouho dokud něco nezjistím. Peti to jsi jela brzy k lékaři ne?? Mě řekli až za 14 dní po transferu, no ale asi to záleží kdy jsi to měla dostat že, no já až 1.12

petra49
23. lis 2009

nadi díky, je to krásný pocit, jsem ráda, že už toho máme tolik za sebou a že to je jak je, ale jěště není úplně vyhráno. mimísci to ale dotáhnou až do konce, já jim věřim už od začátku

petra49
23. lis 2009

seery já jezdila častěji kvůli kontrolám na ohss

seery
23. lis 2009

petra49 ttj no a ohss je copak?? 😀

nadis.h
23. lis 2009

Péti to je jasný,že bude vše v pořádku. 🙂 Co Ti řekla primářka na to že jsi si nechala dělat hcg? 😀 Víš jak na to přišla? Páč z laborky co chodí papír tak tam máš vypsané zpětně všechna vyšetření co Ti z krve dělali.Odevšad.I od obvodní a tak. 😀 Proto jsem nešla dřív raději na krev.

seery
23. lis 2009

Taky vás holky bolely tak prsa po těch práškách?? Mě teda dost

seery
23. lis 2009

http://www.konchedras.com/proc-ne-miminka-umele/ Holky tak tohle si přečtěte, já osobně jsem měla dost, když jsem to četla 😠

petra49
23. lis 2009

seery ohss je hyperstimulační syndrom, který můžeš po stimulaco mít

nadi, ve výsledkách to nebylo. ona se mě ptala jestli už jsem testovala a já to na sebe práskla a ona, že mi ho chtěla nechat nabrat, ale pak si to rozmyslela, že by to přede mnou neutajila. řekla, že jsem opice a jinak vše vzala s humorem - je prostě super

nadis.h
23. lis 2009

Mě taky sestřička řekla,že mi dá na zadek,když jsem práskla že jsem testila 7 den. 😀 Jsou tam milí všichni. 😵

petra49
23. lis 2009

jo, jo, tak v pátek na krev - zase zkusim zjistit dřív a když bude vše v poho, tak od pátku za 14 dní na UZ, že už by mělo být srdíčko.

holky na chodbě něco natírali a to je smrad v celým bytě, že by člověk pad

Bydžovská se smála sama říkala, že by to nevydržela. 😀

petra49
23. lis 2009

holky ted jsem si namazala chleba s feferonkovou hořčicí - mnam, mám tady taky tolik práce a jenom bych se válela. holky však počkejte až se nám to narodí, budem rádi, když si chvilku odpočinem

nadis.h
23. lis 2009

Péti no já šla horko těžko pro kolena do obchodu.Bolí mě celé tělo a nejsem schopná se ani zvednout.Šla bych spát,ale vařím uzené.

seery
23. lis 2009

holky taky je na netu jedna stránka kde píšou že v lbc se přihlásilo asi 150 párů a z toho asi 26 žen je ted těhotných. A co říkáte na tu stránku, hrůza co??

nadis.h
23. lis 2009

Holky domluvíme se pak na společný těhu plavčo? A s prckama chci chodit pak na plavčo.Teda když bude jedno. S dvouma bude útrum. 😝

nadis.h
23. lis 2009

Seery já to nečetla.Nečtu takovýhle články.Nebudu se něčím takovým prudit. 😝

petra49
23. lis 2009

nadi já na těhu plavčo nevim s těma mýma urologickýma potížema, ale chtěla bych chodit na pilates pro těhule

seery
23. lis 2009

No to jo, to chápu. Copak Nadis to už máš jistý jedno?

nadis.h
23. lis 2009

Seery nemám.Vždyt píšu že pokud budou 2 tak mám útrum.

Peti to je škodaa. Ale tak na těhu cvíčo chodit budu s Tebou. 😉

petra49
23. lis 2009

tak joooooooooooooooo

nadis.h
23. lis 2009

Tak domluveno.Ještě zlákáme holky. 🙂 A bude nás tolik,že budeme mít privátní hodiny. 😀

petra49
23. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

seery
23. lis 2009

nadis ja nevim ale někde jsem tě viděla, nejsi na libimseti?? A pokud jo jakou máš přezdívku??

nadis.h
23. lis 2009

ty jo já asi zdechnu.Co to se mnou je? 😢

nadis.h
23. lis 2009

Seery možná před hoodně dlouhou dobou. 😕 Ale teď tam nejsem.