Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
27. lis 2009

mě tlačilo břicho už po týdnu,jak jsem ho měla nafouklí 😉

nadis.h
27. lis 2009

Péti supeer. 🙂 Tak si už taky zadej tt ke jménu ne? 😉 Ať je nás víc. 😅

reny01
27. lis 2009

petruš tak šup do party 😀

nadis.h
27. lis 2009

😀 Joo

sonka.77
27. lis 2009

Ahoj Nadis, kdy jdeš na UTZ nebo jsi už byla? 🙂

petra49
27. lis 2009

Nadi a jak to mám spočítat?

nadis.h
27. lis 2009

Péti v tom nastavení si zadáš..čekáme mimi...a tam zadáš 1 den kdy začala Tvá poslední mrcha a plus mínus kolik dní máš cyklus.

Soni ahooj. Ještě jsem nebyla. Jdu až příští pátek. 😝 Jak se máš Ty???

nadis.h
27. lis 2009

šikulaaa. 😵 Jsem si říkala kam jsi to šla vypočítat.. 😀

petra49
27. lis 2009

Nadi, akorát to neni úplě přesný, protože mám cyklus strašně nepravidelný, tak jsem tam dala 28.

reny01
27. lis 2009

petruš to už je jiný viď?už jsi hnedka za námi 😀 😀 😀

nadis.h
27. lis 2009

Péti no jasně.Ono to stejně tak nějak výjde,protože ten cyklus ted byl umělé řízený.

petra49
27. lis 2009

Noa neni to divný, že mi to napsalo 5 týden, když jsem 14. den po ET?

No jo jste s Naďou o 14dní napřed. 😀

Už mi jede zlato domů.

nadis.h
27. lis 2009

Péti není.Však ta vajuška musela dorůst za dobu od poslední mrchy. Oni nám stejně pak ty týdny upraví dle veliosti na utz. Tak se nám to trochu změní asi.

petra49
27. lis 2009

Tak holky, třeba se sejdeme v porodnici, to by byla prča a když budete dřív, tak se na vás zajdu podívat. 😀

nadis.h
27. lis 2009

No to by teda byla čurina. 😀 A kde teda budeme rodit? V Lbc ne ne? 😕

petra49
27. lis 2009

No uvidíme, já to mam blíž do Jbc

nadis.h
27. lis 2009

Já bych chtěla taky do Jbc.

nadis.h
27. lis 2009

Tak jsem pěkně zatvrdla i s PC na klíně. 😅 A je mi zase šoufl. 🙄 😝

sonka.77
27. lis 2009

Nadis, chystáme se na 2IVF na jaře. Jsi pro mě povzbuzením, u vás to vypadalo ze začátku všelijak a nakonec jsi těhulka. Moc gratuluji ať je vše jak má být. 🙂

nadis.h
27. lis 2009

Soni u mě to bylo napínavé až do poslední chvíle.Však ještě na sále před OPU jsem nevěděla jestli jsem vůbec něco vyplodila. 😝 A to jsme ještě jako třešínku při OPU neměli žádné spermie!!! 🙄 Až na podruhé se něco naštěstí našlo. 😝
Moc Ti držím palečky!Mocmocmocmoc. 😵

sonka.77
27. lis 2009

Nadis, no a u nás vše vypadalo od začátku super a skutek utek. Tak snad příště to dopadne líp. 🙂

nadis.h
27. lis 2009

Soni určitě! Miminek je dost pro všechny!!! 🙂

sonka.77
27. lis 2009

Nadis a když jste do toho šli, věřila jsi, že budeš těhulka nebo jsi spíš myslela, že to nevyjde?

ma.ja
27. lis 2009

ahojky povídalky 🙂

uf, konečně jsem Vás dočetla 🙂 Co Janička? A co Dvojče?

nadis.h
27. lis 2009

Soni já jsem se strašně bála do OPU. Protože jsem měla hodně špatné vyhlídky.Však víš.Vysoké FSH.V červnu mi stopli tu stimulku s Fostimonem a v září jsem měla FSH nejvyšší ze všech odběrů.19,9 přítel naprosto proti dárcovství,takže to bylo strašně těžké. Na OPU jsem šla s tím,že jsem na utz měla jen 2-3 folíky jakž takž jak měli být. Ale pak to překvápko kdy jsme měli nakonec 7 embryjek mě nějak uklidnilo a od ET jsem už vnitřně měla pocit,že to výjde od 1 dne.A snad vyšlo. Teď mám ještě strach z toho utz,ale snad to bude dobré.

nadis.h
27. lis 2009

Holky jdu se navečeřet.Za chvilku jsem zase tady.

sonka.77
27. lis 2009

Nadis, teda vy jste měli snad všechny překážky co existují, ale za to trápení budete mít krásnou odměnu. 🙂 Jsem zvědavá, jestli bude jedno nebo dvě. 🙂
Já měla minule Fostimon, na jaře půjdeme do Gonalu, tak snad snad snad. Chtěla jsem původně jít už teď v listopadu, ale nakonec se na to necítím, tma, zima, chřipky a nával v práci, prostě vše mluví až pro jaro.

sonka.77
27. lis 2009

Holky jinak koukám, že tu máte super úspěšnost, samé těhulky. Mám to do Liberce stejně daleko jako do Prahy, že bych začla chodit k vám? 🙂

nadis.h
27. lis 2009

Soni doufejme,že bude vše v pořádku. To ještě přítel,když do těch pohrom zahrnu i jeho expřítelkyni s kterou byl 12 let, tak přišla o dělohu kvůli endometrioze.Takže si myslím,že v jeho věku si to zaslouží po tom všem.
Soni Gonal je zázračný! 🙂 A jestli mohu poradit, tak pojď vážně sem. Není tady takový fofr jako v té Praze. Já se nesetkala nikdy s nějakým zmatkem,nebo čekáním,vždy na mě měla primářka času kolik bylo potřeba. Fakt fajn. Myslím si,že tam se řídí tím,že si berou raději pacientů méně,aby se jim mohli pořádně a dostatečně věnovat než aby jich měli hodně a pak nestíhali.

Maji ahojky. 🙂 Jak to jde v práci? Taky na Janičku dvojce myslím. Už snad jen čekala na mrchu a mla začít stimulovat. Počkej ona pak příjde jako těhulka. 🙂

sonka.77
27. lis 2009

Nadis a tu původní stimulaci s Fostimonem taky dělali v Gennetu? Pak jsi změnila lékaře a šla k té primařce, nebo jsi před tím byla jinde?