Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
14. pro 2009

nadi tak hlavně aby jsi to nepřeháněla 😒

nadis.h
14. pro 2009

Holky nebojte. Zas vím kam až můžu. A jakmile něco sebemnšího tak jdu na neschopenku. Hlavně od toho známého bych vystřídala holčinu co jde na mateřskou v 7 měsíci. 😉 Je to nekuřácká restaurace a žádný frmol.

reny01
14. pro 2009

nadi a tvýmu příteli to nevadí že jdeš do práce?přeci by jsi teď měla být v klidu 😒

nadis.h
14. pro 2009

Renuš on to nedá najevo,ale "živí" mě takhle už od ledna. 😒 A já jsem strašně ve stresu že mu o vše musím říkat. Jak říkám, zkusím to a když to nepůjde tak budu zase doma. Ale nejde aby platil bydlení a vše kolem a ještě mě a ted ještě vše na mimi.

reny01
14. pro 2009

nadi já to znám.hlavně nemáš nic svýho.ale já bych se teď bála jít do práce.musíš na sebe dát pozor!

nadis.h
14. pro 2009

Renuš dám neboj nic. Hlavně mě přesvědčilo to,že tam dělala holčina ještě v 7 měsíci. Takže to nebude žádný nášup a nebudou tam těhule nějak přetěžovat.

reny01
14. pro 2009

no snad 😒 přeju ti to 🙂 a už je ti líp?

reny01
14. pro 2009

holky já si jdu lehnout.hezký sny 😔

seery
15. pro 2009

Ahoj holky, tak já dnes byla taky u zubaře a trhali mi zub. Trpěla jsem s ním týden, vlastně o něm vím dlouho, ale nikdy tak nebolel tak jsem ho nechávala. No myslím, že to dělá to těhu, začínaj bolet zuby atd... 😀 No jinak se cítím už fajn, tu chřipku jsem překonala a pak přišel ten zub, no ale ted už je to o.k. Akorád necítím nějak vůbec nic. už mě ani to břicho nějak dlouho nebolelo ani jako na mrchu. Tak nevím, no uvidíme. 🙂 HEZKÉ VÁNOCE VŠEM!!! 😵

reny01
15. pro 2009

krásné ránko všem 🙂
seery tak hlavně že je ti už lépe 😵

reny01
15. pro 2009

tak dnes peču cukrovíčko.už třetí.ještě chci dneska stihnout jeden druh,těsto už mám připravené.nevím jestli to teda stihnu,dneska má malá besídku ve školce.už se tam těším.říkala že bude za slepičku a bude říkat nějakou básničku.nechtěla mi ji říct. ☹ to bude zase zážitek.doufám,že tam nebudu bulet 😀

jindriska
16. pro 2009

Ahoj holky,
je tu nějaká netěhulka, která začne o svého mimíska bojovat po Novém roce? Jinak všem těhulkám moc držím palečky ať je vše v pořádku 😉

ifet
16. pro 2009

Ahoj holky, jsem tady poprvé...jsem netěhulka, chodím do Gennetu v Liberci a někdy po Novém roce bych měla začít bojovat o mimíška 🙂 je tady taky někdo takový?

petra49
16. pro 2009

Ahoj Jindři, jsem ráda, že jsi se ozvala, moc jsem na tebe myslela a držela Ti palečky a vyplatilo se, mám velkou radost. Teď si užij krásný vánoce a příští rok se přidáš k nám těhulím.

ahoj Ifet, vítej. Všichni jsme tady se stejným problémem, akorát už o nějaký zkušenosti a zážitky máme víc, ale to snad nevadí. tak vítej a napiš něco o sobě.

ifet
16. pro 2009

My se s manželem nesnažíme zas až tak dlouho...asi rok, ale celkem brzy nám přišli na to, že já nemám bez clostilbegytu ovulaci a manžel má málo a pomalý spermie (poprvé 12 mil., pak 4 mil. a naposledy 9 mil.). Gynekolog nás po všech nutných vyšetřeních všetně HSG poslal do CAR...vybrali jsme Liberec, protože je to od nás nejblíž. Byli jsme tam 1.12. na vstupní konzultaci a minulý pondělí na odběrech krve, moči a spermio...a příští týden v pondělí si jdeme pro rozhodnutí, co pro nás bude vhodné...měli jsme tam jít zítra, ale volali a zrušili nám termín prej z technických důvodů, tak nevím, co se tam děje🙂

petra49
16. pro 2009

no to nic, někdy přeobjednaj, mě se to taky stalo. No to já neměla ovulaci ani po clostilbegytu, manža spermio v pořádku, prý by mohl být dárce. Chodili jsme k MUDr. Bydžovský a ta nám doporučila IVF, na kterým jsem byla teď v listopadu, no a na první pokus se zadařilo, máme 1cm velkýho bobíska a bije mu srdíčko. Ke komu chodíš? Jsou tam všichni moc hodní a uvidíš, že Vám pomůžou a taky se zadaří.

ifet
16. pro 2009

Tak to ti moc gratuluju...na poprvé, to je super...taky bych si to přála 😀 poprvé jsme byli u MUDr. Petra a teď jdeme k MUDr. Johanové. Jsem zvědavá, jak nám to bude dlouho trvat, než se k tomu dopracujeme...snad to nebude tak dlouhý jako do teď...jak dlouho vám to trvalo od první návštěvy do IVF?

petra49
16. pro 2009

Na první návštěvě jsem byla v červnu a IVF bylo v listopadu, tak cca 5 měsíců. MUDr. Petr je taky skvělej, Dr. Johanovou neznám, nikdy jsem u ní nebyla, tak uvidíte. Chce to hodně trpělivosti, ale určitě se zadaří, my co jsme tady jsme toho důkazem. Odkud jsi?

ifet
16. pro 2009

No abych řekla pravdu, tak jsem nečekala, že to bude trvat tak dlouho...co ti celých těch pět měsíců dělali? Jsem z Mladé Boleslavi a ty?

petra49
16. pro 2009

No vyšetřovalli, zkoušeli ještě jinou dávku clostilbegytu, měla jsem jít v říjnu, ale o jeden den mi to uteklo kvůli schválení pojišťovnou, když máš IVF posílají žádost na pojišťovnu a ta to musí schválit. říkaj 14 dní, já to měla 14 v pátek a nic a věděla jsem, že to o víkendu dostanu, protože začínáš stimulovat 2.den cyklu- no a v pondělí to bylo schválený a já měla od neděle začít stimulovat, tím se to o měsíc posunulo a pak jsem zas čekala na menstruaci a tak. třeba u Vás to bude dřív. Jinak já jsem původně z Liberce a teď bydlim v Jablonci. Liberec jsi si vybrala určitě dobře. kdyžtak můžeš juknout do albíčka, tam mám vše popsané.

ifet
16. pro 2009

Díky za tip, mrknu se na to...jo, zdá se mi to tam taky fajn, hlanvě se mi líbí, že je to tam takové menší...taková rodinnější atmosféra než třeba v Praze...ale to je jen takový můj pocit...a co stimulace před IVF, nebylo ti nějak zle?

petra49
16. pro 2009

Mě zle ani nebylo až asi poslední 2dny jsem měla nafouklý hrozně břicho a po odběru jsem mwěla náběh na lehký hyperstimulační syndrom, ale vše dopadlo dobře. Ničeho se neboj, teda píchnout poprvé do sebe tu injekci byl horor, ale přežili jsme a na konci už jsem měla pěkně rozpíchaný břuch, ale dobrý. zdá se to být horší než ve skutečnosti je.

ifet
16. pro 2009

jo, to snad bude v pohodě..a co je to ten hyperstimulační syndrom?

petra49
16. pro 2009

No ten může hrozit po odběru vajíček, když jich máš hodně, já měla 25. Může se ti začít hromadit tekutina v břiše a na plicích, to už je hodně vážný stav a zvětšuje se Ti břicho. Po odběru musíš hodně pít 4-5litrů, je to taková prevence, neděláš nic jinýho než piješ a chodíš na záchod

ifet
16. pro 2009

No dobrý...díky moc za info, běžím si zacvičit...ale zase přijdu 🙂 díky

jindriska
17. pro 2009

Ahojky Péťo, díky moc 😉
Ifet vítej mezi námi, budeme bojovat spolu, akorád já už podruhé.
No hned 4.1. jdu na krev a 8.1. na předoperační - mrcha by měla dorazit někdy mezi tím. Tak uvidím zda si zase nedá pěkně na čas. Od prvního dne nosní sprej a pak injekce (no budu mít dvě - prý něco nového a pro mě ideální). Jsme docela ráda, že to vychází takhle po vánocích - budu krásně odpočatá a navíc si prodloužím svátky 😀
Jak je Nadi? Koukám, že pěkně riskuješ s tou prací.

seery
17. pro 2009

Ahoj Petro, tebe jsem se chtěla zeptat jsme skoro na stejno jen o nějaký ten týden, bolí tě ještě někdy to břicho jako na mrchu? Nebo tak nějak? Mě už vůbec a přestávaj mě bolet i prsa. Je to v pohodě?

reny01
17. pro 2009

zdravím holky 🙂
jindřiško koukám že už toho máš hodně za sebou 😕 tak ti budu držet palečky,aby ti to tentokrát vyšlo a měla jsi v bříšku mimíska 🙂
seery mě teda teď už taky nebolí břicho na mrchu.ale prsa mi bolejí.musíš věřit že to bude dobrý.kdy jdeš ná ten utz?

reny01
17. pro 2009

naděnko a co ty?copak děláš?ty určitě pracuješ viď?tak nám dej vědět,že jsi v pořádku 😅 dávej na sebe pozor 😵

reny01
17. pro 2009

petruškotak kdepak máš fotečku mimíska?