Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
18. pro 2009

Ahoj Seery,

to je fakt už dost divný. Já bych si dovolila možná říct, jestli není ten doktor nějaký divný. Na utz by mělo být něco vidět už na 100%. Příjde mi strašně zmatečný. Napíše Ti průkazku aniž bys těhu měla fakt prokázané. Příjde mi,že to dělá vše od konce na začátek a ne tak jak by měl postupovat. 😒

jindriska
18. pro 2009

ifet, já antikoncepci neberu asi 5-6 let, tak nemám tucha 😒 , zeptej se na klinice a je to. Holky moje přeji vám krásný víkend, já ho budu mít náročný, tak se kdyžtak ozvu v pondělí pa pa

nadis.h
18. pro 2009

Ahoj Jindři,

Tobě taky hezký víkend a je super,že jsi za chvilku zase v akci. 🙂

reny01
18. pro 2009

taky se divím že jí dal průkajdu,když těhotenství nemá prokázané 😒

reny01
18. pro 2009

ale on u sebe v ordinaci asi nemá utz,tak jí s tou průkajdou rovnou poslal na ryzikovku aby se tam na ní rovnou podívali. 😒

nadis.h
18. pro 2009

Je divný postup u něho. Mě řekl gyndr rovnou,že průkajdu mi dá až 12tt.Dřív ne.I když těhu mám prokázané a je vše jak má být.

reny01
18. pro 2009

tak já mám taky průkazku,ale já aspoň měla za sebou utz.uvidíme jak dopadla.snad to bude dobrý 🙂
nadi jsem dala průkajdu do alba,tak jukni.taky jsem tam přidala fotečku malí,co se fotili ve školce.tak vypadá teď.tamto už jsou starší fotky.

reny01
18. pro 2009

holky já se teď tak nacpala. 🙂 co děláte všichni?já dnes budu zase píct.už mám připravené těstíčko,tak se těším až mi to tady zase krásně provoní byteček 😵

nadis.h
18. pro 2009

Renuš tak Tebe poslal do té rizikovky tak je jasné že Ti musel dát průkajdu dřív. Malá je rozkošná. Má krásné vlásky!

Já musím vyluxovat a vytřít a peru prádlo. 😝

reny01
18. pro 2009

nadi dík.nesnáším úklid 😝 to jo,to jinak by mi tu průkajdu ještě nevypsal.taky jí dává až na 12tt.jsem zvědavá jak seery dopadla 😕

nadis.h
18. pro 2009

Já taky. Ale myslím si,že úpokud šla k jinému dr tak že to bude v pořádku. Já taky nesnáším uklízet. Hlavně utírat prach. Máme tady plno kravin a ono to sundat a pak dát zpátky je otravný. 🙄

reny01
18. pro 2009

nadi prach je nejhorší. 😝nejhorší to mám v koupelně na poličkách.to musím taky ještě stihnout do vánoc 😝 to je lepší chodit do práce.jenom chlapi si myslí,že máme doma jen nožky nahoře a užíváme si 😠

larri
18. pro 2009

Tak jsem zvědavá na Seery,co to má proboha za doktora?

Holky,já ani nemužu chodit na net.Třetí den mi je strašně špatně,děsně mne bolí hlava.Neudržím ani čaj.Ted jsem se už naštvala a vzala si chleba s měkkým sýrem,tak uvidím.Vařím si hovězí vývar,mám na něho strašně chut,tak doufám,že si ho vychutnám.

Vadí mi i koukat do monitoru.To jsou ty moje migrény a tím,že si nevezmu prášek,je to ještě horší.

A co vy těhulky,daří se?

nadis.h
18. pro 2009

Reny jo v koupelně to je taky mazec. A že těch poliček jee. 😢 To mě taky čeká.

Ahoj Larruš,
tak jak je? Tak už jsem dočetla jak je. Jakože je Ti špatně od žaludku jo? Já na migreny tak trpím. Takové,že udělám krok a rozbuší se mi hlava. 😖 Paralen co jediný můžeme nemá smysl ani abych si brala.

reny01
18. pro 2009

zdravím larri 🙂 a nemůžeš být třeba těhule?

nadis.h
18. pro 2009

Larri je jasně těhule! 🙂 Byla na ET nějak minulý týden možná je to už déle.Nevím ted přesně. 😵

ifet
18. pro 2009

Holky na kolikátý pokus se vám IVF povedlo?

larri
18. pro 2009

Nevím jestli mužu být těhule,ale nechci ještě nad tím přemýšlet.Je ale pravda,že u mimoděložního jsem zvracela už 12 den po ET.Minule mi psala nějaká holka,že si to vsugerovávám,ale já jsem při tom začala špinit.A kvuli zvracení jsem si udělala test a byl pozitivni.Bylo to ale až 16 den,do té doby jsem to brala za konec.

Jsou dvě možnosti,jak to muže dopadnout. 😉
No,mne bolí hlava na pravé straně,ucho,zuby.Když se ohnu,tak mne v ní píchá.Ale zatím jsem si dala chleba a čaj,je klid.

nadis.h
18. pro 2009

Ifet mě,Petruš a Renuš se povedlo na poprvé. 🙂

Larri a kolikátý jsi dnes den po ET? Už se Ti to blíží. A já nezvracím teď, ale hodila jsem šavli někdy 6-7 den po ET. To mi bylo špatně asi 2 dny. Takže je to klidně možné.

ifet
18. pro 2009

Tak to je skvělý, to vám moc gratujuju, takhle bych si to taky přála
😉

nadis.h
18. pro 2009

Ifet v Gennetu jsou šikovní! 🙂

ifet
18. pro 2009

A tobě se to nadis.h taky povedlo napoprvé?

nadis.h
18. pro 2009

No dá se říct Ifet že až na 1 a půltý pokus. Měla jsem to trochu víc napjaté,že se nevědělo zda vůbec vyprodukuju nějaká vajíčka svá. Takže jsem měla pokus už v čerbnu,ale ten mi hned na začátku zastavili,protože jsem nereagovala na injekce. Ale tenhle pokus se povedl už celý a úspěšně. 🙂

ifet
18. pro 2009

Tak to je taky super 🙂 ...já mám z toho strach, aby se to povedlo, jsem z toho všeho kolem už taková psychicky vyčerpaná...ale snažím se s tím poprat...jsem dost netrpělivá...v pondělí jedeme do Liberce a tam nám řeknou podle výsledků, co nás čeká...tak jsem zvědavá, ze jak dlouho se k tomu samotnému oplodnění dostaneme...

nadis.h
18. pro 2009

Ifet to je jasné. Pro mě to bylo taky šílené. Chodila jsem každý měsíc na odběr krve na jeden hormon a každý měsíc strach,že mi řeknou at to zabalím a zapíšu se do seznamu pro příjem darovaných vajíček. 😔 A i při tomhle pokusu jsem šla na odběr s tím,že se můžu vzbudit z narkozy a řeknou mi že tam nebylo žádné vajíčko. 😢 Ale naštěstí se to nestalo. 😀

A pokud budeš mít všechny výsledky z krve v pořádku, tak se hned napíše žádost na pojišťovnu a pošle ke schválení. Trvá to běžně 14 dní, ale kvůli svátkům a zavření gennetu to bohužel příjde až po Novém roce. Ale pak hned dostaneš léky a začneš stimulovat. Jakmile začneš píchat injekce tak to jde rychle.

A s tou antiko...Tobě jí už dali a nebo Ti řekli,že Ti jí dají?

ifet
18. pro 2009

Díky nadis.h za podporu 🙂 nééé s tou antikoncepcí mi nikdo nic neřekl, četla jsem to tady v diskuzích, ale asi je spoustu možností a každá má něco jiného...já jsem měla hormonální profil v pořádku, až na prolaktin, který mi léčil měsíc gynekolog parlodelem 2x denně a pak už byl v pořádku, jen nevím, jestli v pořádku i zůstal, teď v pondělí se to dozvím...snad vydržel a zase se nezhoupl...co mě taky překvapilo, že mi řekli, že dělají taky nějaký testy na ovariální rezervu, něco jako že jak dlouho ještě bude člověk ovulovat či co...dělali ti taky něco takovýho?Já jsem ovulovala pouze s clostilbegyt...s jednou tabletkou denně se mi vždycky utvořil jeden folík...chodíme do Gennetu spíš kvůli manželovi, má málo a pomalé spermie...

nadis.h
18. pro 2009

Ifet jo aháá. No to se dává při dlouhém protokolu.Protože by ta antiko měla docílit toho,aby přišla ms plánovaně po vysazení. Ale v Gennetu rády dávají krátký protokol. O dlouhém u nich jsem neslyšela,že by někdo měl. Jojo horm.profil je zrádný. 😠 Já to tak měla s tím FSH.Jeden měsíc dobrý a měsíc na to strašně vyletěl. 🙄
Joo tak ten test na ty vaječníky to je to moje "oblíbené" FSH 😝 😝 hnusácký.Ale nově teď dělají odběr na Anti muller hormon.Ten prokáže s jistotou zda Ti vaječníky fungují nebo jdou či už jsou v přechodu!To je velice dobré,že ho dělají. Protože když to je špatně ta hodnota tak nemá smysl,aby jsi stimulovala a odkáží Tě na darovaná vajíčka.To je ten můj problém.

nadis.h
18. pro 2009

Ifet a spermie to je taky kousek! 🙄 Můj přítel byl na prvním odběru,když kouřil skoro 60 denně a dělá plno věcí pro to aby je měl na prd...A měl jen 3% pod normu. Pak přestal kouřit a tak jsem si říkala jaká to bude ted paráda a ono při odběru vajíček na nás čekalo "překvapení".Šel dát vzorek a přišla pak sestra že musí znova,že v tom co dal nebyla jediná použitelná spermie. 🙄 🙄

reny01
18. pro 2009

nadis to jsi teda byla v pěknym napětí 😒 nadi nevíš jestli se dají darovat embria co tam zůstali v mražáčku?já totiž i kdyby mi to teď nevyšlo,tak vím že už do toho nepůjdu.

nadis.h
18. pro 2009

Renuš to mi povídej. Ale nezdá se mi to do dnes,že by tam nebylo NIC.Spíš si myslím,že s tím omylem snad něco provedli v laborce nebo já nevím.To snad není možný takový skok. 😕

A co to,že bys do toho nešla?? 😨 Určitě se dají darovat.Jen nevím zda to dělají zrovna v Gennetu a nevím jak to je když jsi sama pacientka s neplodností.Vím,že v Hradci jsou darovaná celá embryjka možná.