Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

adla1
15. bře 2009

Ahoj holky, taky se musím připojit se zkušenostmi v Gennetu Liberec.Jak už bylo psáno, personál kliniky je perfektní. Stručně o mně : v 9/08 laparoskopie, nalezena endometrióza, 70 % odstraněno, stimulace Clostilbegytem,2 x IUI a nic. Teď čekám na souhlas od VZP, aby mi proplatili léky na IVF. Mrcha má přijít příští víkend, tak doufám že se pojišťovna pochlapí a nebude ji to trvat měsíc ☹ Jinak stručně řečeno, v Gennetu LBC to docela odsejpá, myslím že doktoři vědí, že těch pokusů je pouze 12 do roka, a my holt nemládneme.

chaala
15. bře 2009

Adla,prosím Tě,jak dlouho se čeká na ten souhlas od VZP?

angel01
16. bře 2009

Ahoj holky, já na souhlas od pojišťovny čekala skoro 2měsíce, ale bylo to v době dovolených tak se to tím zdrželo. . . . snad to u vás zvládnou rychleji 🙂

ma.ja
16. bře 2009

chaala, teď jsem četla na jiné diskuzi, že dostali souhlas od pojišťovny za týden ( diskuse:"léčba clostylbegytom III.)

chaala
16. bře 2009

Teda Angel,to jsi mě úplně vyděsila...2měsíce. 😒 ...ale ten týden od Ma.ja vypadá daleko daleko lépe 😀

eloana
16. bře 2009

ahoj holky take mám schvalenou zadost byla podana 19.12. a schvalena 8.1. ale bylo to as VAnocemi -ale je nam to houby platne ted ji jdeme stornovat

chaala
16. bře 2009

Holky,ta žádost na pojišťovnu - je nějaký formulář,který dostaneme v Gennetu? Nebo jak to je?

Eloano,jak to,že to musíte stáhnout?

adla1
16. bře 2009

Ahoj holky, mně řekli v Gennetu, že to trvá týden až 10 dní. Čím dřív, tím líp. Mám to vypočítaný skoro na dny 🙂

adla1
17. bře 2009

Chaala, tu žádost za tebe posílá Gennet, respektive lékař.

eloana
17. bře 2009

Ahoj zadost posila gennet

angel01
17. bře 2009

Chaalo nechtěla sem tě vyděsit, určitě to budete mít rychleji, my sme podávali žádost v půlce května a měli jsme to vypočítaný(doktor říkal max. 14dní), ale schválení přišlo až týden po 1DC, takže jsme to odložili až na srpen a nakonec jsem byla ráda, v červenci jsme jeli na dovolenou, takže jsem se vrátilá perfektně odpočinutá a plná sil do dalšího boje a vyplatilo se 🙂 🙂 🙂

Držím palečky holky 😉

eloana
17. bře 2009

no a nam to zas brzdily Vanoce🙂 takze to obvykle je asi rychlejsi🙂

chaala
17. bře 2009

Holky,děkuju. Jsme úplně nazačátku,tak pořádně nevím,co nás čeká. Už aby byl duben a měli jsme za sebou tu první schůzku ohledně ivf.

murasek
20. bře 2009

chaala - jen dotaz - proc jdete az v dubnu? to vas tak dlouho objednali? nebo jste chteli vy? jen me prekvapuje, ze to tam opravdu odsypa a vy jdete skoro za mesic...

chaala
20. bře 2009

Čekáme na výsledky krve,trvá to měsíc,proto ten termín první schůzky k ivf až v dubnu.

eloana
21. bře 2009

chaala🙂 nema cenu nic uspechatja uz mela jiz na ivf v lednu a nedopadlo to -pak jsme meli chripku a byla jsem docela rada ze to nedopadlo)

chaala
21. bře 2009

Eloano,já jsem nakonec rádá,že se to ještě prodloužilo.Člověk se alespoň srovná s tím,že jiná možnost tady není. Tak mi vyhovuje období květen,červen nebo úplně léto. Chtěli jsme i poprvé se synem k moři,tak možná až po dovolené. Zatím ještě nevím.Uvidíme taky po té dubnové schůzce.

Všem hezký víkend 🙂

eloana
26. bře 2009

ahoj holky nevite nahodou nektera zda se v liberci dela IUI? vim ze na OPU a ET se jezdi do prahy ,ze na to jeste v LBC nejsou zarizeni -ale rada bych vedela jak je ot s IUI .kdybste nejaka vedela diky🙂

angel01
26. bře 2009

Ahoj. . . IUI se v Liberci dělá a už se tam dělá i ET a OPU, už to tam mají kompletně dodělaný a jsou připravený na všechno 😉

adla1
26. bře 2009

Ahoj, já jsem byla 2x na IUI, teď stimuluju a příští týden jdu na OPU. Vše tady doma v Liberci.

eloana
26. bře 2009

adla1 -diky🙂

chaala
26. bře 2009

Holky,to je fajn,že už vše dělají tady v Liberci a nemusí se do Prahy.To jsem ráda.

murasek
27. bře 2009

krasny vecer vsem.
adla - a ke komu chodis?
jinak koukam, ze se na mimi chysta adla, eloana, chaala.
angel uz to ma za dvermi 😀
to je dobre, pak si tady napisemem zkusenosti.
Holky - kdo se vam nejvice pozdava z doktoru ke komu rady chodite?

chaala
28. bře 2009

Ahoj,hezkou sobotu 🙂
My máme zatím za sebou jen návštěvu u pana primáře Stejskala. Zatím si nemůžu vůbec ztěžovat.Vše nám vysvětlil,věnoval nám hodně času. No a teď v dubnu teprve potáme ostatní.Kdo tam z lékařů dělá to ivf?

adla1
28. bře 2009

Taky přeju hezkou sobotu, já chodím k Dr.Petrovi, mladej, ukecanej, moc se s ničím nepáře......ale mně to vyhovuje. Chaala, primář Stejskal není v Gennetu Lbc, tam je přece primářka Bydžovská, ne ? 🙂

chaala
29. bře 2009

Adlo,primář Stejskal tam dělá genetiku a jezdí jednou týdně v úterý z Prahy.Nebo je primářem v Praze,fakt nevím,ale říkali mu pane primáři 😀

chaala
29. bře 2009

Tak jsem ještě mrkla na stránky Genetu-Stejskal je primář klinické genetiky a Bydžovská je primářkou asistované rerodukce.

nadis.h
31. bře 2009

Ahoj holky. Mám první termín v Gennetu v LBC 15.4. Jak jste čekaly dlouho než jste dostaly termín? A co mě čeká na první konzultaci? Je prosím Vás nutné, aby šel se mnou i partner poprvé?

Pěkný večer 🙂

chaala
31. bře 2009

Ahoj nadis,
my jsme měli hned při první schůzce domluvenou genetiku.Pan doktor s námi mluvil něco přes hodinu,a pak nám hned brali krev,proto jsme byli oba s manželem.Výsledky nedopadly dobře,tak nás pozvali-na výsledek z genetiky jsme čekali 4týdny,a pak 3týdny na objednaný termín.Tak ty čekací termíny jsou celkem krátké,jen některá vyšetření trvají déle.

chaala
3. dub 2009

To je škoda,že je nás tady tak málo z libereckého Gennetu ☹ Doufala jsem,že si vyměníme nějaké informace.