Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
je to jen myšleno za jednorázový katetr, který se u toho používá a za znecitlivění protože některé holky mají panickou hrůzu z toho

nadis.h
5. led 2010

snow aha...No ale stejně...Jsou to vydřiduši... 😀

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
máš ta odemě 5 mejlů 😀

nadis.h
5. led 2010

Gut jdu si počíst. Nikam mi neutečte. Bez Vás by mi to neutíkalo vpráci. 😀

kkamca
5. led 2010

ty jo..
yaris jak to čtu..tak teda taky na prd..
Tak mě pak teda holky řekněte kam jít?

petra49
5. led 2010

Ahoj yaris, já pracuju v liberecký nemocnici a MUDr. Oulehle je vynikající lékař, dělal několik let primáře, ale ona do těch řečí zasahuje hodně politika. Když jako primář nesouhlasíš s vedením a máš jiné názory, neděláš jak oni skáčou-tak Tě vyrazí. Zažila jsem to teď na ortopedii, odkud odešel nejskvělejší primář na světě jako člověk i jako lékař. Na MuDr. Bydžovskou jsem slyšela akorát když pracovala v nemocnici, že je dobrá doktorka, ale neni moc příjemná. Já dávám vždy na vlastní zkušenost a také lidi se mohou měnit.

snow.angell
5. led 2010

kkamca
ono jde to že jsme se zajímaly o to že by jse to zaplatily sai, ale poud by to neprošlo přes pojišťovnu

petra49
5. led 2010

Jo a taky k Oulehlemu chodí ségra na gyndu a nemůže si stěžovat. Jo politika je mocná čarodějka.

kkamca
5. led 2010

snow .angel no tak to by jsme si nemohli dovolit..na vlastní náklady to je cca co sem koukala tak 30 až 50 tisíc

kkamca
5. led 2010

snow.angel já chci taky meily..
HEDUS1980@seznam.cz

yaris
5. led 2010

Nadis, petra 49 - však já to beru jen jako "jedna baba povídala". Myslím, že případný neúspěch se vždy víc rozmázne a někdo už pak neřeší, kolik se toho naopak povedlo. Já jsem ráda, že Gennet v Liberci je a na základě nějakých fám nebo polopravd bych jinam nešla. Mám v LB jen dobré zkušenosti a to je hlavní. Jak já už bych chtěla začít stimulovat! 😉

nadis.h
5. led 2010

Holky na pojišťovně Vám to nemůžou neodsouhlasit na základě obezity!!To je jen výmysl lékařů.

A Snow to Ti teda řeknu...Ten Řežábek je idiot. Takovej suchej email. 🙄

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
proto sme apolináře hned zamítly 😀

kkamca
5. led 2010

NADIS.H no slyšela sem taky o tom..že na základě obezity by to prý kvůli mrhání penězi--nemuseli odsouhlasit 😠
To je diskriminaceee

nadis.h
5. led 2010

Hlavně se mnu konkrétně se Bydžovská tak piplala s těma moje vaječníkama,že fakt vděčím jenom jí,že mě nezavrhla hned na začátku.

nadis.h
5. led 2010

Kamčo to si nemyslim. 😒 Jako když je někdo třeba nemocný a je "tlustý" ne vlastní vinnou tak prostě nemá nárok na dítě?To je HNUS!

snow.angell
5. led 2010

kkamca
máš to v mejlu 🙂

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
skusej mi to zamítnout a uviděj tu ostudu na pojišťovně

nadis.h
5. led 2010

Hlavně co jako.Ve finále to výjde na stejno jako když uhradí IVF holce které se to nepovede... Mělo by to být na každém zvlášť zda do toho jde i s rizikem že se nemusí povést...Ale to nemusí být zásluha jen obezity...

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
já souhlasím, těch faktorů tam může bejt víc

yaris
5. led 2010

Přiznám se, že poprvně jsem tam nešla s moc velkou důvěrou. Přeci jen, psychika taky zahraje svou roli a co si budem nalhávat, je to obchod. Taky jsem předpokládala, že mě pošlou nejprve na laparo, než bychom začali rozjíždět IVF, což se nestalo, ale vše mi bylo tak dobře vysvětleno, že jsem teď úplně v klidu 🙂 a v případě neúspěchu jsme se už dohodli na dalším postupu, tak jsem ráda.

kkamca
5. led 2010

no je to na prášky,sem zase rozhozená hergot..
Fakt

snow.angel:dík za meily..docela mi se líbí jak ti napsali z GEST..takové milé..No ale řeřábek..fakt trapný,ale zas na druhou stranu ti tamn neodepsal,že by si se nesměla objednat..Nebo jooooo?

snow.angell
5. led 2010

yaris
jakto že tě neposlaly na laparo? 😕

jindriska
5. led 2010

nadi, přesně tak, já ani malé kabelky nemám 😀 , musím mít takovou aby se tam vešel i malý nákup. Navíc byl se mnou manža, tak zbytek dostal do ruky 😀

snow.angell
5. led 2010

kkamca
nenapsal, ale už ten jeho mejl jak ho napsal mě odradil, no a ten gest mě takypřekvapil, jakým stylem byl napsaný a hlavně vstřícný

kkamca
5. led 2010

snow.angel
a ten GEST je kdee? 😕

yaris
5. led 2010

snow, neposlali mě zatím na laparo. Prý pokud jsem nikdy neměla zdravotní problémy. Také, že je to zásah do těla, narkóza atd., takže pokud budu na ni chtít jít, doporučení dají, ale my se rozhodli nejprve pro IVF a pak až případně laparo a další.

nadis.h
5. led 2010

Při IVF většinou na laparo neposílají při prvním. Neprůchodné vejcovody se tím obejdou. Jen pokud je neúspěch poprvé podruhé tak je to lepší udělat. Vejcovody špatné můžou vypouštět tekutinu která zabijí enbryjka.

snow.angell
5. led 2010

kkamca
GESt Centrum reprodukční medicíny Praha 5, Nad Buďánkami II/24, 150 00, Praha 5
http://www.gest.cz/

kkamca
5. led 2010

Já mám hlavu jak v pejru z vás holky..
Taky sem slyšela že chtěj laparo skoro všude před IVF..koukám asi co kraj..to jiný mrav 😀