Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
4. čer 2009

Holky já si to neumím představit vůbec. ☹ Akort si neumím představit, že se nebude dařit x let. ☹
Jo jo Kami doktora Petra máme s Jindři společného. Je fajnový!

kkamca
4. čer 2009

x--let to už snad ne...musí to přijít. 🙂

Mě dnes přišly ovu testy..tak pokud přijde příště mrcha..začnu měřit bz a zkoušet se testovat.Tak jsem na to zvědavá..Dneska jsem dobrala duphaston tak do 5 dnů--prej--by měla mrcha dorazit to sem zvědavá 😠

jindriska
4. čer 2009

nadis u nás je to pět let z toho tři roky dost intenzivně. Doma už několikrát proběhli hádky, bylo a je to težké, ale teď je vše v poho. Manža mi jen vyčetl, že se upínám pouze na těhotenství a nic jiného mě nezajímá. Ale teď sám ví jak těžké to pro mě je a je na mě hodný. O mimi doma nemluvím na to mám teď koníka a vše je v poho.

kkamca
4. čer 2009

máte s těma testama některá z vás zkušenost?Já je teda koupila levně a poprvý 13 kč kus..

nadis.h
4. čer 2009

Taky bych si chtěla zpestřovat čekání na IVF takhle. Ale nám to nehrozí. 😒 Mám takovou zadarmovou antikoncepci přírodní. 😀

Jindři v Gennetu se může platit kartou?

janina83
4. čer 2009

devcatka se omlouvam sem tu tet nebila jasne ze se nezlobim stejne bych to napsala sama 🙂 nemam co tajit a proc jsem si to nechala udelat ???muj posledni porod to byla snad nocni mura malem sem vykrvacela tak proto mi to muj ginda doporucil..a ja hloupa jsem hned na to skocila a nekoukala na nasledky vis!!!tet mam noveho pritele ktery nema zadne deti budeme se brat a chtely bisme aspon jedno mit spolu ☹ tak jen budu tise doufat a hodne se modlit ☹

kkamca
4. čer 2009

jindřiško my byly asi rok vyloženě posedlý..téměř denně jsme se tulily..a stejně k ničemu.Pak jsme se akorát štěkali..Ted otom moc nemluvíme i když u nás naopak co jsem začla ke konovi chodit..začli jsme to trochu probírat a víc se zas milovat 🙂 😀

nadis.h
4. čer 2009

Jani a co máš za dětičky? Kluky či holky?

jindriska
4. čer 2009

kkamca já test použila jen dvakrát, ale že mám ovulku už poznám sama

nadis co myslíš tou antikoncepcí? Ráda si tady pokecám, člověk na to není sám, jsou tu holky se stejnými problémy a lépe se o tom mluví. Jo kartou se dá platit, zeptají se tě jestli budeš platit v hotovosti nebo kartou.

nadis.h
4. čer 2009

Jindři mě tyhle pokecáníčka drží nad vodou. Nepracuji tak by mi doma luplo na to být sama. Chlap není takový že bych si o tom s nim mohla pokecat. A hlavně s ženskýma se o tom drbe lépe. 😉 A antikoncepci myslím to, že mám pryč oba vejcovody. Tak to je fajn s tou kartou, že nemusíme tahat peníze.

kkamca
4. čer 2009

Jindřiška..šikulka..to bych taky potřebovala se naučit..pozorovat..kdy je kdy neni

jindriska
4. čer 2009

😉 jani a dá se tedy otěhotnět nebo ne? Jsme z toho jelen. Každopádně chápu proč chceš mít mimi

kkamca hold tímhle si projde asi každý, když chlap ten dlouho vše v sobě drží a pak vybuhne jako sopka. Ale teď máme pěkný vztah, ta bolest a vše kolem nás hodně sloučilo. Navíc za 12 dní máme 3 roky od svatby 🙂, tak se nebudeme přeci hádat

janina83
4. čer 2009

vsecko holky 🙂 snad se povede uz chlap!!!a ocem je rec stou kartou??

jindriska
4. čer 2009

kkamca mě totiž bolí vaječníky a to dr. říkal, že je ovulka, takže mám v těle radar

holky pádím domů, možná mrknu večer

pa pa a zase někdy příště

nadis.h
4. čer 2009

Jani zda se dá platit v Gennetu kreditkou.

kkamca
4. čer 2009

jindřiško měj se krásně a at se daří

kkamca
4. čer 2009

ty jo mě bplí pěkně ten podbřišek..to přijde na tuty to je jasný 😒

kkamca
4. čer 2009

Nado už si počítala co tě to zhruba bude stát?ivf

nadis.h
4. čer 2009

Kami co příjde?? Mrcha?

No počítala nepočítala. Mudr mi řekl cca 10-20 tisíc, ale platí to přítel tak já to chci trochu zkrouhnout. Takže jsem si nechala dát hrazené injekce pojišťovnou a když mi bude dávka co pojišťovna proplácí stačit tak to je mínus 4770 co bych zaplatila za ty na které se doplácí. Jinak každá injekce navíc co budu muset popřípadě dokoupit výjde na cca 340. Takže to nevím ještě zda mi stačit budou či ne.Pak bychom měli mít ICSI které vyjde na 7 tisíc, jinak víc nechci na tenhle pokus. Ani PK ani mrazení. Když nevyjde tenhle pokus tak na 2 už budeme připravení a ušetříme na to, abychom měli rezervu určitou a do toho dám pak víc na vše co půjde udělat. Takže zatím to vidím na těch 7 tisíc. Ale uvidím až později až budeme "v akci"...

kkamca
4. čer 2009

jo mrcha..

kkamca
4. čer 2009

počkej tak když ti ty injekce budou stačit a nebudeš muset dokupovat..co tě to teda bude stát? 🙄

kkamca
4. čer 2009

nebo mi spíš řekni co stojí čistě základní ivf..bez toho že by jsii něco dokupovala

nadis.h
4. čer 2009

No když mi budou stačit injekce tak když půjdeme do ICSI tak jen 7 tisíc nás to bude stát za to ICSI. JInak pojišťovna platí nějakých cca 26 tisíc na jeden pokus ten základ.

kkamca
4. čer 2009

a ty injekce..340 kč?jestli sem to správně pochopila..a kolik jich vypotřebuješ?např?

nadis.h
4. čer 2009

Ty co mám já a jsou hrazené v určité dávce pojištovnou tak jich zaplacených dostanu snad 30 co jsem pochopila. Ale mudr mi říkal, že budu potřebovat větší dávky těch hormonů což nechápu z čeho usoudil, když nevidí jak na ně budu reagovat tak si myslím, že doplácet budu. A doplácíš 340 za jednu tu injekci. Takže když mi nebudou stačit a budu jich potřebovat třeba 10 navíc tak za ně dám 3400... A kolik jich budu potřebovat fakt zatím netuším. To záleží jak se mi budou tvořit z nich vajíčka. A to pak mi bud dávky zvýší nebo sníží.To se pak kontroluje na ultrazvuku kdyaž už ty inejkce pícháš.

kkamca
4. čer 2009

AHA..Tak ted už jsem to pochopila takže klido do 10 tis by ses eventuelně vejít mohla 😀

nadis.h
4. čer 2009

Eventualně jo. 😉 Těch 20 tis o kterých mluvil na začátku z toho jsem měla dost větry... 😲 Už vidím jak je přítel celej nadšenej, že k tomu co všechno platí už ted by měl vysolit ještě 20 navíc... 😝

kkamca
4. čer 2009

no já vim že řikaj do těch 20 tis..ale to se mi zdá dost..No já fakt budu muset šetřit až bude z čeho.. 😀

kkamca
4. čer 2009

a taky si myslim že záleží jak je ta ženská na tom zdravotně..podle toho taky asi dávaj léky.

nadis.h
4. čer 2009

Těch 20 je takový "základe" nadstandartů co si běžně lidi platí. Já jsem na to už našetřeno měla, ale jak se to vleklo tak už z toho ušetřenýho mám kůlo. 🙄