Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
7. led 2010

Já dělala nakonec rizoto. Na brambory neměl chut.Ale myslela jsem že zbyde a nějak jsme se oba nadlábli hodně a nezbylo. 😀 Takže v 7 večer ještě poletím něco koupit. Protože doma nic není. Když jezdí přítel takhle pryč,tak nakupuju málo,aby se to snědlo, protože pak pro sebe dělám nějaké rychlovky tak by to hnilo v lednici poak. 😝

ma.ja
7. led 2010

ahojte berušky 😵

nadis.h
7. led 2010

Ahoj Májuš. Tak co? 😵

ma.ja
7. led 2010

Tak jsem vás dočetla, Jani dvojče jde na to, ta se má a držím všechny pěstičky 😵

My jsme pořád v "čekárně" 😵 ještě nemáme ani schválenou žádost, paní dr na pojišťovně měla dovču...., ale ani mne to netrápí. Včera jsme doma povídali, že jsem zvědavá, co na tom imuno najdou, už jen 19 dní 😵

Nadi neměla tys být včera u mudra?

nadis.h
7. led 2010

Maji a nevolala jsi tam náhodou včera kolem 10?? 😀 Někdo volal taky zda mají schváleno.

A u mudra jsem byla. 😵 Vše v pořádku a na 99% máme bimbase. 😝 😀

ma.ja
7. led 2010

já volala v úterý a nic. Včera jsem měla volno, chystala jsem mamce oslavu, měla 60, takže jsem malinko nestíhala, tak zavolám až dnes odpoledne z práce. Víš co, kdybych na to spěchala, tak žhavím dráty pořád...ale sestřička v úterý říkala, ať cinknu ve středu odpoledne, ale nechci je uhánět....

to je sranda "bimbase" 😀 musím kouknout, jestli máš fotečku

nadis.h
7. led 2010

Fotečku mám,ale ne bimbase. 😀 Ona tam sestřička včera volala na tu pojišťovnu.Tak by mohla dnes už vědět. 😉

ma.ja
7. led 2010

tak to je jasný, přeci, bimbásek je ještě moooc malinkej 😀 😀 😀

já bych se asi chtěla k Petrovi objednat¨, až budu mít ty výsledky, víš...Chci se zeptat sestřičky, jaký maj postup..tak snad poradí

reny01
7. led 2010

zdravím holky 🙂 petruš to je škoda,že mladý nejí smetanu viď?taková dobrota do jídel 😵
a neboj,taky už brzy budeš maminkou 🙂
holky teď jsem přijela a venku teda nic moc 😒dnes jen uvařím polévku a mám havájo,takže super 😵

nadis.h
7. led 2010

Já Ti dám malinkej! 😀 Primářka ho chytila tak super,že nebylo pochyb.Ten bude pěkně vybavenej. 😀 Ta fotka tam pořád je.Možná si jí nechám taky poslat. 😀

Postup k čemu?

ma.ja
7. led 2010

postup- nevím, jestlu se k Petrovi objednat teď nebo až po tom 26.1. a jestli nemame jít nejdřív k Mudr.Křečkový a pak až k Petrovi, aby mi Petr nenaplánoval stimulku a nemusel to pak třeba předělávat nebo nevím...

reny01
7. led 2010

nadin tak ten bude asi pořádně vybavenej 😀 😀 😀

nadis.h
7. led 2010

Renuš ahoj. Je to HNUS venku!!! 😝 🙄

Majo no nejdřív bych počkala na výsledky a pak šla k němu.Tak jako vždy se všema výsledkama.Vždy udělají konzultaci s výsledky...

ma.ja
7. led 2010

a malinký mimínek musí mít malinkýho bimbase!!!! Teď jsi mi připoměla, kamarádka má 5 letýho chlapečka a ten pořád řeší problém, že mu "to" překáží, že ho nechce, a na co to má a na co to bude potřebovat.,.. docela sranda

ma.ja
7. led 2010

Nadi přesně tak jsem to myslela, a to jsem chtěla slyšet 🙂

ahoj Reny 😵

nadis.h
7. led 2010

Renuš a bude to striptér! Ten se vůbec neupejpal včera a ty nožky roztáhl hezky hned. 😀

Majo tyhle otázky jsou děsný!!! 😀 To budu přenechávat tatínkovi. Já bych nevěděla jak mu to pořádně vysvětlit,aby to dětská hlavička pochopila. 😅

ma.ja
7. led 2010

No to jo a on je ještě ke všemu takovej rozumbrada, že ho neodbydeš jen tak nějakou odpovědí...

berušky nerada se s vámi loučím, ale musím jít ze sebe udělat člověka a hurá do zaměstnání 😝
papa večer

nadis.h
7. led 2010

Maji at Ti to uteče. 😵

reny01
7. led 2010

maji tak ať ti to rychle utíká 😵
nadi to jsem zvědavá,jak na tom budeme my 🙂 ale vem si to,že někdo si není jistý až do úplnýho konce 😨

nadis.h
7. led 2010

Renuš no vedle na diskuzi je holčina známá co je 31tt a neví to do dnes. Ale myslíme si že má holčičku. 😵 Dnes šla zrovna na utz a tak se prý nehnou dokud to nebudou vědět. 😀 Ale i tak se stane,že Ti řeknou něco a narodí se opak. 😅 Modrá na holku OK,ale když je nakoupeno do růžova a je to kluk... 😀

reny01
7. led 2010

to jo,u holky to je tak nějak jedno,ale u kluka je to horší 😒
to já to chci vědět co to bude.
nadi ty máš v práci teda opravdu pohodičku,když můžeš takhle brouzdat po internetu 🙂

nadis.h
7. led 2010

Já na takové práce měla vždy štěstí. A když je potřeba něco udělat tak to mám hned. 🙂
Já to taky vědět chtěla. A serinká mě ted,že jsem to práskla tomu přítelovi. 🙄

reny01
7. led 2010

nadi tqak jsi to přeci nevěděla,že to chce jako překvápko né?tak ti to měl říct

nadis.h
7. led 2010

No jasný.Jeho chyba. 😝
Ty jo těch kluků se rodí nějak hooodně oproti holkám. Další známá holčina má potvrzeného kluka.

reny01
7. led 2010

aspoň si potom ženský budou moc pořádně vybrat 😀

nadis.h
7. led 2010

To říkala taky primářka včera.2 ženské přede mnou měly potvrzené holčičky.Tak já že musím pro ně ženicha mít.. 😀

reny01
7. led 2010

nadi aspoň už můžeš mluvit jako o něm,že ho máš v bříšku 😵

nadis.h
7. led 2010

Doufám,že už to zůstane u pindíka. 🙂
Jsem zvědavá na Vás holky co to bude. 🙂

reny01
7. led 2010

no to já jsem taky tady na všechny zvědavá 🙂
jinak si myslím,že většinou jak řeknou že je to kluk,tak to tak i bude.u tý holky to tak jistý není 😨

nadis.h
7. led 2010

Ono se říka,že ted ještě to u obou vyoadá stejně a pak se to přetvoří bud na to nebo na to.A i primářka říkala, že dle chytrých knížek by to ted ještě znát být nemělo...ALe víme své...Tak jsem zvědavá zda se to fakt potvrdí.